Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Reupload] Zachowanie potencjalnego gracza wobec Gangu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 09 February 2017 - 12:30

Zachowanie wobec Obcego Gangu

Witajcie, oto kolejna część moich poradników, lub jak tam kto woli- tutoriali. Więc tak.. Na początek chciałbym powiedzieć, że nigdzie nie widziałem podobnego poradnika, albo.. inaczej.. Nie ma takowych poradników w sieci.. Jeżeli są to denne, prostackie, pisane lewą ręką. Dobra przechodząc do sedna tutorialu, opiszę jak powinniśmy się zachowywać wobec gangstera, czyli człowieka pochodzącego z buszu niskich zabudowań metropolii. Jak w ostatnim poradniku opiszę poszczególne sytuację które mogą się Tobie przytrafić drogi graczu. Jako, iż nie jestem.. tfu nigdy nie byłem tym złym.. Przez te cztery latka, więc nie mam owego doświadczenia ze strony czarnej, lecz obserwuje to zza szyb radiowozów.

Witaj Hommie

Zazwyczaj, gdy podróżujesz; spacerując czy też jadąc spotykasz mnóstwo ludzi mających jakiekolwiek spokrewnienie z gangami itp. Uwierz mi.. Nie warto do nich się odszywać. Czemu? A no, reakcja była by natychmiastowa.. "Kijem przez łeb". Ale dlaczego? Być może, że jesteś innej rasy, z innej warstwy społecznej, masz inne poglądy polityczne, czy też religijne, lub może znają Cię z nie tej strony co powinni. W każdym bądź razie nie wkręcaj się w gadki z takimi. Jeżeli już, to poczytasz niżej. Najlepiej nie zwracaj na nich uwagi, przejdź spokojnie i tyle. Oczywiście sam na siebie owej uwagi także nie zwracaj.

Stój jak mówię!

Jeżeli jesteś na przykład w jakimś parku, sam. Podchodzi pod Ciebie grupka ludzi z opaskami, pałkami co zrobisz? Uciekniesz? Niee, to nie miało by sensu. Najlepszym rozwiązaniem będzie przytaknięcie, oraz posłuchanie się ich poleceniom.. To zapobiegnie twojej; niekoniecznie w tym momencie, śmieci. Gang, nie zważa na to, czy popełnia przestępstwo.. Nie uważają jak inne jednostki kryminalne, są na tyle mocne, że gdy złapie go policja, nie wsypie innych nawet gdyby miał odsiedzieć wyrok za dziesięciu, lub stracić życie. No jeżeli zachciało by Ci się z nimi wchodzić w gadkę.. Właśnie od tego jestem, i to piszę.. Pamiętaj o kilku ważnych dla Ciebie w tym momencie rzeczach. Po pierwsze nie wywyższaj się, nie cwaniakuj, nie wulgaryzmuj, siedź jak mówisz. Po drugie nie machaj rękoma.. Po trzecie, po rozmowie nie próbuj uciekać, być może się im spodobasz, mogą Cię nastraszyć, i zaprosić na swoją dzielnice.. Lecz to chyba wyjątki, najbliższy mojemu skojarzeniu byłby fakt dokonany- morderstwo.

Wypierdalaj stąd!

Większość tzw. "gangowiczów" nie lubi gdy ktoś ich najeżdża, tym bardziej jednostki Policji, a jeszcze bardziej jednostek antyterrorystycznych, gdyż sami zamieniają się w tedy w terrorystów.. Nie dotyczy to jednak pogotowia, które jest szanowane przez całe hrabstwa ras. Jak wiadomo pogotowie ratuje życie. Jesteś lekarzem? Spróbuj kogoś z nich nie uratować, gwarantuję Ci utratę głowy.. Gangi nie tolerują także obcych ludzi z pokrewnych ciemnych mas.. typu Mafie.. Bo to przez nie gangi osłabiają się, same oczywiście z nimi walczą. Mafie jak mafie wszystko po cichu. Lecz nie da się ukryć gdy gang próbuje zlekceważyć jakąkolwiek mafię, to też w tedy całe miasto potrafi zadrżeć od chaosu które wywoła owa organizacja. Tak więc chyba lepiej wypić herbatę w domu.

Uciekać?

Myślisz, że dałbyś rade uciec gronie zbyczałych obżarciuchów, którzy za wszelką cenę chcieli by Cię powiesić za wtargnięcie na swój teren? Hm? Sądzę, że tak.. Sam niegdyś próbowałem uciekać.. No udało mi się, lecz powiem jak mniej więcej można to zrobić, wykorzystując fakty dokonane z mojej rozgrywki IC. Mianowicie, gdy za pasem mamy grupę rozdartych pałkarzy (w sensie gang z pałkami ), mamy dwa wyjścia.. Wyjmujemy telefon, dzwonimy po policję, i określamy swoją pozycję, lub gdy to nie idzie wykonać jest jeszcze druga opcja.. Mianowicie poddanie się. Pewnie zadasz pytanie.. Co? Żal.. No właśnie, i jestem właśnie ja, aby to opisać. Otóż większość gangów po złapaniu tych tzw. "intruzów" po prostu karzę w sposób perfidny.. obcinając palce, rozbierając i wyrzucając na miasto. Lecz zdarza się także owa sytuacja, gdy ludzie z gangu stają się mili.. Dajmy na to, że jesteś ranny, jesteś z rasy tej samej co oni, no i nieprzytomny.. Wezmą Cię, opatrzą, zaopiekują.. Lecz będą wymagać jednego, wierności.. bowiem dołączyłeś właśnie do ich społeczności, gdzie będziesz musiał się im za to odwdzięczyć, między innymi poprzez wspólne weselenie się na piknikach, grillach. Bowiem.. Gang.. To nie znaczy coś złego.. To osiedle na którym mieszkają ludzie, który chcąc mieć spokój i równe prawa, bronią się przed korupcją oraz przed otaczającym ich niebezpieczeństwem.

Najlepszy moment na sex

Myślałeś o założeniu rodziny na dzielnicy owego gangu? Czemu nie. Jesteś szanowany, tolerowany, owszem gdy ty szanujesz resztę. Szukaj dziewczynę i jazda.. Pamiętaj.. Znajdziesz białą to się lepiej nie pokazuj na dzielnicy.. Kupuj mieszkanie w centrum, bo tam nie dojadą, i będziesz bezpieczny.. Chociaż, i tak Cię kiedys znajdą i zabiją.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#2 apki

apki
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 4 tygodni temu

bardzo dobre!

#3 Hype100

Hype100
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 4 tygodni temu

Ale masz na  ten temat pojęcie :o