Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modern RolePlay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#1 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 03 March 2017 - 18:15

/detele - Nowa reklama!

#2 Raydex

Raydex
  • Developer
  • 16 postów

Napisano 03 March 2017 - 18:26

Brak screenów z gamemoda, taka sama gadka jak w każdej reklamie - zwykłe lanie wody, nic ciekawego.

#3 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 03 March 2017 - 18:55

Brak screenów z gamemoda, taka sama gadka jak w każdej reklamie - zwykłe lanie wody, nic ciekawego.

Jeżeli będziesz śledził naszego fanpage, to się o wszystkim dowiesz. Więcej rzeczy będzie pokazane w newsach :D

#4 Kondzio ls-stories

Kondzio ls-stories
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 03 March 2017 - 20:45

Te logo\avatar to se darujcie xd zerźniete.

#5 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 04 March 2017 - 09:21

#6 INWNQ

INWNQ
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 04 March 2017 - 11:54

Kolejny projekt do kolekcji Asterka. No cóż nie da się ukryć, bo chciał mnie w ekipie :) Nie udało Ci się "blejd"

#7 Max

Max
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 04 March 2017 - 13:18

Nie znudziło Ci się jeszcze?

#8 Manys

Manys
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 04 March 2017 - 13:39

Ja tam mogę śmiało polecić ten projekt. Miła, zgrana ekipa, dobry skrypt. I mogę powiedzieć, że nie ma tam żadnego Asterka, czy jak mu tam, bo mam tam kolegę na supporcie. Dajcie im szansę, bo mają potencjał. Wiem jak wygląda też skrypt, i mogę powiedzieć śmiało, że coś dobrego się szykuje.

#9 Reys

Reys
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 04 March 2017 - 13:55

Zagram.

#10 Keyn

Keyn
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 04 March 2017 - 14:01

Tak samo mogę polecić ten projekt. Dobry skrypt, zgrana ekipa, i jest potencjał :)

Z pewnością zagram, czekam na start forum, i serwera. Powodzenia.

#11 ls-stories.pl

ls-stories.pl
  • Uzytkownik forum
  • 68 postów

Napisano 04 March 2017 - 14:33

Dzięki za reklamę naszego serwera pomocniczego, który jest zrobiony przez naszego programistę - Mielnika :)

#12 INWNQ

INWNQ
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 04 March 2017 - 15:00

Tak samo mogę polecić ten projekt. Dobry skrypt, zgrana ekipa, i jest potencjał :)

Z pewnością zagram, czekam na start forum, i serwera. Powodzenia.

Zagram.

Ja tam mogę śmiało polecić ten projekt. Miła, zgrana ekipa, dobry skrypt. I mogę powiedzieć, że nie ma tam żadnego Asterka, czy jak mu tam, bo mam tam kolegę na supporcie. Dajcie im szansę, bo mają potencjał. Wiem jak wygląda też skrypt, i mogę powiedzieć śmiało, że coś dobrego się szykuje.

Ekipa serwera się wypowiada? Myślicie, że tego nie widać? :D Śmieszne.. - asterek tam jest bo sam do mnie pisał, a dodając mnie do waszej konwersacji tylko to potwierdził XD

#13 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 04 March 2017 - 16:48

#14 JuliuszCezar

JuliuszCezar
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 04 March 2017 - 20:32

Ten skrypt w internecie rozdają?

#15 JuliuszCezar

JuliuszCezar
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 04 March 2017 - 20:54

Ja wierzę w to że Asterek wreszcie przyzna się do tego że tworzy te projekty, nie wiem dlaczego nie stara odbudować się swojej renomy i udowodnić że metodą prób i błędów chce coś zrobić. Jeśli się przyznacie, zostawię to w spokoju. Jeśli nie, udowodnię to w banalny sposób. Mam mnóstwo filmików, screenów z waszego skryptu (który był również na qgames) i tworzyłem razem z ASTERKIEM. Przygotowałem kilka dowodów, screenów i tak dalej. Przyznacie się? Wyjdziecie z twarzą a jeśli nie - po prostu to udowodnię. 

Ekipa też prawie ta sama co qGames.eu - Evo, Asterek, Dejmen, Hordd, Doku i w tym jakiś Filip, Tazz. 

https://imgur.com/a/Gg53X

Jeśli ktokolwiek nadal nie wierzy po tych filmach i screenie, chętnie wstawię inne.

#16 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 04 March 2017 - 21:00

Ja wierzę w to że Asterek wreszcie przyzna się do tego że tworzy te projekty, nie wiem dlaczego nie stara odbudować się swojej renomy i udowodnić że metodą prób i błędów chce coś zrobić. Jeśli się przyznacie, zostawię to w spokoju. Jeśli nie, udowodnię to w banalny sposób. Mam mnóstwo filmików, screenów z waszego skryptu (który był również na qgames) i tworzyłem razem z ASTERKIEM. Przygotowałem kilka dowodów, screenów i tak dalej. Przyznacie się? Wyjdziecie z twarzą a jeśli nie - po prostu to udowodnię. 

Ekipa też prawie ta sama co qGames.eu - Evo, Asterek, Dejmen, Hordd, Doku i w tym jakiś Filip, Tazz. 

https://imgur.com/a/Gg53X

Jeśli ktokolwiek nadal nie wierzy po tych filmach i screenie, chętnie wstawię inne.

Dziękujemy za opinię, ale wiemy kogo mamy w ekipie :D

#17 .Casey

.Casey
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 04 March 2017 - 22:07

Zachowujecie się dziecinnie i nic więcej, kilka składników mających na to wpływ:

• Ukrywanie się pod innymi nickami,
  • Oszukiwanie graczy,
  • Ciągle ta sama gadka, jak i reklama, którą umieszczacie z serwera na serwer - większość tego tekstu była w reklamie qGames.eu.
  • Skrypt Harvesta,
  • Kopiowanie pomysłów od innych np. logo, które jest podobne do Los Santos Stories.

#18 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 04 March 2017 - 23:30

Nie polecam- Dlaczego? Powody powyżej, projekt Asterka.

#19 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 05 March 2017 - 09:41

A macie cos wiecej niz "to projekt asterka"? :D bo powyzej zalaczony screen niczego nie dowodzi

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#20 .Casey

.Casey
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 05 March 2017 - 12:15

A macie cos wiecej niz "to projekt asterka"? :D bo powyzej zalaczony screen niczego nie dowodzi

1. Ciągle ta sama gadka, jak i reklama, którą umieszczacie z serwera na serwer - większość tego tekstu była w reklamie qGames.eu.

2. Skrypt Harvesta,

3. Kopiowanie pomysłów od innych np. logo, które jest podobne do Los Santos Stories.

Myślę że to wystarczy, qGames.eu też nie było Asterka a finał wszyscy znamy..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników