Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modern RolePlay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#61 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 14:57

Dowiedz się kim jest asterek, potem komentuj :)

To jakiś Hitler Polskiego Role Play'a? :D Ja się dziwię, że właściciel tego wątku nie poprosił jeszcze o skasowanie tej gównoburzy

#62 aslerek

aslerek
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 15:01

To jakiś Hitler Polskiego Role Play'a? :D Ja się dziwię, że właściciel tego wątku nie poprosił jeszcze o skasowanie tej gównoburzy

Właściciel tego wątku powinien być skasowany z całego polskiego Role Play, bo jest to osoba, która

obraża większość ludzi i kłamie próbując się dowartościować,

lata na cheatach po serwerach

w życiu zrobił z 50 projektów z czego żaden sie nie udał

#63 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 15:08

Spoiler

Skasowany :) Daj sobie spokój, gościu. Nie masz ochoty to z nim nie graj. Wystarczy napisać swoją opinię konstruktywnie, przedstawić dowody, a reszta niech sobie myśli co chce. Bo ja widzę, że Wy całe swoje życie poświęciliście już misji "kasowania właściciela tego wątku z polskiego role play'u". Co z tego że lata po serwerach? Długo sobie pograł na LSce chociażby?

Nikomu humoru nie popsuł na długo, wierz mi. Każdy w pewnym momencie dojrzewa do tego, że cheatowanie nie daje żadnej satysfakcji. Bohaterem się nie staniesz obsrywając ten temat jego zdjęciami z facebooka.

#64 aslerek

aslerek
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 15:10

[spoiler][/spoiler]

Skasowany :) Daj sobie spokój, gościu. Nie masz ochoty to z nim nie graj. Wystarczy napisać swoją opinię konstruktywnie, przedstawić dowody, a reszta niech sobie myśli co chce. Bo ja widzę, że Wy całe swoje życie poświęciliście już misji "kasowania właściciela tego wątku z polskiego role play'u". Co z tego że lata po serwerach? Długo sobie pograł na LSce chociażby?

Nikomu humoru nie popsuł na długo, wierz mi. Każdy w pewnym momencie dojrzewa do tego, że cheatowanie nie daje żadnej satysfakcji. Bohaterem się nie staniesz obsrywając ten temat jego zdjęciami z facebooka.

Myśle, że użytkownik Firana to asterek na trzydziestym swoim koncie, mówie wam

#65 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 16:13

typie nie jestem żadna firanka XDD

#66 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 16:16

Asterku zmien profilowe

NB7BUMe.png

powiedz mi jak to jest

Użytkownicy przeglądający ten temat: 17

i raz jest Asterek a jak refreshne strone to jest MRP?

kolejny dowód

b8zOPuq.png

JESZCZE CHCESZ SSÓW?

Eit3iQQ.png

Kurwa typie. Weź mnie nie irytuj już XDDD

Myślisz, że na tym zdjęciu to jestem ja? XDDD, przecież to ty jesteś bo pokazywałeś mi kiedyś swoje zdjęcia z dzieciństwa. I nie jestem blondynem :)

#67 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 16:18

Emeal, proszę cię o skończenie tej gówno burzy. Niby masz 17 lat, a zachowujesz się gorzej niż dzieci z gimnazjum. Może nie masz 17 lat jak mówiłeś? :)

#68 aslerek

aslerek
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 18:03

Asterek skończ parodie z swoim pseudo serwerem

#69 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 18:52

A ja myślę, że 7 dni zakazu pisania dobrze Tobie zrobi.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#70 Raydex

Raydex
  • Developer
  • 13 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 23:17

Nieźle tam macie we łbach nawalone, to nie jestem ja jak coś - http://m-rp.pl/index...ser/879-raydex/

Serio trzeba nisko upaść by takie coś odwalać.

#71 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 19 marzec 2017 - 00:34

Serwer upada, większość graczy to boty z rangą "oczekujący", dodatkowo forum nie posiada licencji IPB oraz jego skrypt został wypuszczony do internetu.

http://gtao.pl/rp-sk...0349.htm#702149

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#72 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 08:41

Nieźle tam macie we łbach nawalone, to nie jestem ja jak coś - http://m-rp.pl/index...ser/879-raydex/

Serio trzeba nisko upaść by takie coś odwalać.

Wiemy, kolega Dominika (Bodzia) się podszył i zaoferował taką współpracę. Nie poddajemy się, skrypt, który wleciał do neta jest pobugowany, i gracz może nadać sobie flagi administracyjne :)

#73 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 09:18

Forum jest już włączone :)

#74 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 10:25

Serwer upada, większość graczy to boty z rangą "oczekujący", dodatkowo forum nie posiada licencji IPB oraz jego skrypt został wypuszczony do internetu.
http://gtao.pl/rp-sk...0349.htm#702149

wrzuccie go na nasz upload- sprawdzimy jak wiele w nim tych "back doorow"

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#75 domster

domster
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 10:34

Nie polecam serwera byłem tam GameMasterem, Asterek jest to dziecko które wszystko musi mieć xD. Dziś podesle ssy jak mnie obrażał za to że nie podeslalem mu skryptu. Serio? Chcecie mieć takiego właściciela serwera RolePlay?

#76 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 10:51

Nie polecam serwera byłem tam GameMasterem, Asterek jest to dziecko które wszystko musi mieć xD. Dziś podesle ssy jak mnie obrażał za to że nie podeslalem mu skryptu. Serio? Chcecie mieć takiego właściciela serwera RolePlay?

Typie ja nawet nie znam ciebie więc po chuj wypisujesz, że niby z tobą pisałem i jakiś skrypt prosilem XDDD

#77 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 10:51

Typie ja nawet nie znam ciebie więc po chuj wypisujesz, że niby z tobą pisałem i jakiś skrypt prosilem XDDD

PS. Sam jesteś kolego dzieckiem. Rocznik nie kłamie :D 2000

#78 domster

domster
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 14:00

Haha, nigdy ze mną nie pisałeś proszę :) 

C0w69LE.png

qDbzgV1.png

#79 Knapek

Knapek
  • Uzytkownik forum
  • 24 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 16:38

Skrypt nawet od GTD dostępny do pobrania na tym forum.

#80 MRP

MRP
  • Uzytkownik forum
  • 26 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 10:22

JjvizVc.png

Cześć wszystkim! Otwarcie serwera jest już znacznie bliżej niż Wam się wydaje, jednakże, byśmy mogli zacząć już na pełnych obrotach działać stabilnie i na poziomie - potrzebne są testy. Dzięki temu, że większa ilość graczy zrzeszy się jednocześnie w tym samym czasie na serwerze będziemy w stanie monitować zachowanie parametrów podczas prowadzenia rozgrywki w czasie większych przesileń.

Oczywiście, takie testy nie mają tylko i wyłącznie na celu monitowania przez nas zachowań maszyny do gry. Wy sami również będziecie testować wszelkie możliwości skryptowe i odkrywać błędy, a następnie zgłaszać je w odpowiednim dziale. Każda osoba, która posiada lidera danej organizacji będzie mogła odebrać panel i tworzyć interior pod swoje przedsiębiorstwo, lub interior frakcji.

Data beta testów: 25 Marzec godzina 18:00
IP: 137.74.20.79:7777

p8O3XxE.jpg\

Postanowiliśmy wam wynagrodzić czas, który poświęcacie na tej projekt, i dlatego organizujemy dla was konkurs. Do wygrania będzie konto premium na 30 dni, lub kod na 500 GameScore. Poniżej podamy listę kroków, które trzeba wykonać.

• Zaprosić minimum 5 graczy, którzy będą brać aktywnie udział w życiu projektu.
  • Napisać pod tym tematem: Wygram!
  • Polubić ten temat.

Konkurs potrwa do 25 Marca, następnie odbędzie się losowanie. Osoba, która wygra dostanie wygraną. Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam, czyli użytkownikom naszego projektu za obecność podczas jego tworzenia. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników