Skocz do zawartości

Zdjęcie

m-rp.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 31 March 2017 - 09:05

Forum Wam padło a chciałem zaoferować wymianę banerkami.

eVolution jakąś kopie miał wgrać :D

A tak btw. odszedłem z ekipy.

#22 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 31 March 2017 - 11:03

Co było powodem? Jakie tam stanowisko obejmowałeś?

Jak wielką rzeszę ludzi posiadasz pod swoimi skrzydłami? Ile osób jesteś w stanie ściągnąć na serwer?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#23 ErroRS

ErroRS
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 31 March 2017 - 11:38

Ile czasu się wypierałeś, że Cię tam nie ma? Dziecko z którym nie warto nic już robić oprócz zaprowadzenia na badania.

#24 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 31 March 2017 - 11:45

Ile czasu się wypierałeś, że Cię tam nie ma? Dziecko z którym nie warto nic już robić oprócz zaprowadzenia na badania.

dla dobra ogółu lepiej nie zdradzać swojej pozycji na projektach. ja byłem na n4g i elesce, plerpie i nikt nie wiedział i pewnie do tej pory nie wie (oprócz wtajemniczonych), bo gdyby było inaczej to byłby zapewne problem :)

a niejednokrotnie osoby hejtujące mnie nawet na n4g, elesce, plerpie czy tutaj, nie wiedziały ze mają do czynienia ze mną bezpośrednio w grze

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#25 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 31 March 2017 - 14:19

Co było powodem? Jakie tam stanowisko obejmowałeś?

Jak wielką rzeszę ludzi posiadasz pod swoimi skrzydłami? Ile osób jesteś w stanie ściągnąć na serwer?

Byłem tam w Zarządzie :P

Rynki, ty nawet nie powinneś mieć prawa do wypowiadania się w tym temacie. Jesteś osobą, która podszywała się pod prawdziwego Raydexa, ddosowała, oraz niszczyła fora innych projektów (qSantos). Dodam też, że udajesz pro skryptera, ale tak naprawde kupujesz gotowe skrypty :D

#26 aslerek123

aslerek123
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 31 March 2017 - 22:25

hahaha beka, a nie mówiłem? asterek wypieprzaj z całej sceny rp, nie chcemy cie tutaj 14 latku

pod Raydexa podszyła się inna osoba i ja wiem kto dokładnie :)

Chcecie zdjęcia asterka jak je zupe z mlekiem albo jak stoi w butach piłkarskich?

#27 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 02 April 2017 - 20:03

Rejzolku, ale ja piłki nożnej nie trenuje XDD.

#28 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 126 postów

Napisano 11 April 2017 - 12:50

Zamykam 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników