Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]game4us.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
89 odpowiedzi w tym temacie

#1 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 31 March 2017 - 12:49

OhqHUNj.png

Przywitajcie game4us.pl! Naszym celem jest stworzenie serwera o wysokim poziomie swobody z jak najmniejszą liczbą ograniczeń skryptowych przed kreowanie swoich postaci. Administratorzy stawiają nacisk na pomoc graczom i kontrolę rozgrywki, w celu jak najlepszej komunikacji na poziomie gracz-administrator. Chcemy by te dwie grupy społeczne traktowały siebie tak jak sami chcą być traktowani. Autorski skrypt gry nie zawsze oznacza lepszy - w tym przypadku to Wy będziecie mogli to sprawdzić. Chcemy by skrypt dostarczał tylko najlepsze wrażenia, dlatego korzystamy z jak najbardziej optymalnych rozwiązań. Na naszym serwerze będzie można tak łatwo się wzbogacić, jak łatwo można wszystko stracić - na przykład grając na automatach (jednoręki bandyta). Skrypt jest odpowiednio zrównoważony, to znaczy, że zarówno organizacje publiczne, przestępcze czy przedsiębiorstwa mają szeroko dostępne możliwości skryptowe. Obiekty używalne nie mogą być już bardziej intuicyjne - nie ważne czy to bramy, lodówki, szafy, bankomaty, czy dystrybutory paliwowe. W godzinach nocnych będą także dostępne punkty Drive Thru. Ciągła monotonia doskwiera na innych serwerach? Gamemasterzy zrobią wszystko by każdemu grało się lepiej dzięki tworzeniu nowych wydarzeń (eventów). Zawsze chciałeś być zawodowym graczem? Możesz zostać mistrzem bilarda, albo chociaż pograć w koszykówkę z kolegami z osiedla. Ciężko jest dostać grupę? Nie, założyć można ją samemu za pomocą punktów gPoints zdobytych w grze. Rejestracja firmy polega tylko na wykupieniu skryptu, a by móc coś zamówić - budynku przypisanego do grupy. Marzenie o dostarczaniu pizzy z kokainą? Grupa przestępcza to tylko flaga - nie typ grupy. Aby ją zdobyć wystarczy grać swoje i pilnować swojego tematu, a opiekun pokieruje co dalej.

Start forum - 07.04.2017r, godzina 18:00.

Prognozowana data startu serwera - 29.04.2017r.

Sprawdź nas, a my sprawdzimy Ciebie!

www.game4us.pl

Fanpage game4us.pl

#2 serek550

serek550
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 31 March 2017 - 18:35

powodzenia!

#3 FREAQ

FREAQ
  • Uzytkownik forum
  • 35 postów

Napisano 01 April 2017 - 11:51

Mam nadzieję, że za szybko nie padniecie jak w poprzedniej odsłonie w której byłem :) Powodzenia!

#4 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 01 April 2017 - 18:01

Mam nadzieję, że za szybko nie padniecie jak w poprzedniej odsłonie w której byłem :) Powodzenia!

Nie nie nie nie nie - i jeszcze raz nie. W przeciwieństwie do 2014 roku wszystko diametralnie się zmieniło. Teraz na pewno wszystko jest dopięte na ostatni guzik - tylko graczy i reklamy póki co brak, ale z czasem.. Dzięki. :D

#5 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 02 April 2017 - 13:59

A kto tworzy ten serwer?

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#6 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 02 April 2017 - 16:41

A kto tworzy ten serwer?

Oczywiście gracze, cała społeczność Role-Play! Bez nich nie istniejemy! 
Generalnie założycielem projektu jest: @Mario

#7 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 02 April 2017 - 18:25

Oczywiście gracze, cała społeczność Role-Play! Bez nich nie istniejemy! 
Generalnie założycielem projektu jest: @Mario

Przecież mario już nie tworzy serwerów...

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#8 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 02 April 2017 - 18:41

Nie wiem o czym mówisz, tworzy serwer.

#9 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 02 April 2017 - 19:27

Nie wiem o czym mówisz, tworzy serwer.

https://www.facebook...lePlay/?fref=ts

mówię o tym Mario, a nie o jakimś DaGaXeR, który wszędzie rejestrował się z nickname Mario

#10 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 02 April 2017 - 19:52

Jakiś nołnejm, podszywa się pod tego Mario zapewne.

#11 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 194 postów

Napisano 02 April 2017 - 20:04

Polecam :)

#12 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 03 April 2017 - 08:20

https://www.facebook...lePlay/?fref=ts

mówię o tym Mario, a nie o jakimś DaGaXeR, który wszędzie rejestrował się z nickname Mario

I dlatego nie jestem Mario? Okej, to od dzisiaj jesteś Kacper123 bo Jan Kowalski to zajęte imię i nazwisko. :D

Jeśli masz problem do tego, że moje imię to Mariusz i każdy mówi to mnie Mario - to już nie mój problem. :D

@up (y)

#13 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 03 April 2017 - 08:43

I dlatego nie jestem Mario? Okej, to od dzisiaj jesteś Kacper123 bo Jan Kowalski to zajęte imię i nazwisko. :D

Jeśli masz problem do tego, że moje imię to Mariusz i każdy mówi to mnie Mario - to już nie mój problem. :D

@up (y)

I też mieszkasz w Lubinie z Mariem?

PS. Multikont nie akceptujemy.

#14 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 03 April 2017 - 10:12

I też mieszkasz w Lubinie z Mariem?

PS. Multikont nie akceptujemy.

Tak. Oboje pochodzimy z tej samej miejscowości. Chcesz wpaść na kawkę? 

Multikonto? Przecież sam kazałeś mi zakładać game4us.pl by móc napisać w tym dziale, a co do konta "game4us" to nie mam do niego dostępu. Może Rucker je robił jak startowaliśmy pierwszym razem. :) Proszę już na temat, bo to nie jest dział "dyskusje o osobie". :(

#15 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 03 April 2017 - 11:02

Tak. Oboje pochodzimy z tej samej miejscowości. Chcesz wpaść na kawkę? 

Multikonto? Przecież sam kazałeś mi zakładać game4us.pl by móc napisać w tym dziale, a co do konta "game4us" to nie mam do niego dostępu. Może Rucker je robił jak startowaliśmy pierwszym razem. :) Proszę już na temat, bo to nie jest dział "dyskusje o osobie". :(

Tak, chodzi mi o konto game4us :)

W takim razie tamto konto blokuje

#16 INWNQ

INWNQ
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 03 April 2017 - 11:24

Polecam :) 

Z pewnością zawitam!

#17 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 04 April 2017 - 10:07

No to widzimy się w piątek! :D 

#18 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 30 postów

Napisano 04 April 2017 - 19:32

Zobaczymy jak to będzie tym razem.. ale odwiedzę Was pozdrówki, widzimy się w piątek :D

#19 Vanotek

Vanotek
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów
  • MiejscowoścChicago

Napisano 04 April 2017 - 20:36

Ostatnio padli i zrobią to ponownie.

#20 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 04 April 2017 - 20:43

Ostatnio padli i zrobią to ponownie.

Pozwolę sobie skopiować wypowiedź na podobny tekst.

" Nigdy nie "padliśmy po miesiącu". 1f609.png ;) Tak dla sprostowania, bo pewnie zaraz będzie gównoburza. W 2014 roku zamknęliśmy forum po 3 miesiącach, nie byliśmy gotowi. W grudniu 2016 roku i styczniu 2017 otworzyliśmy i zamknęliśmy forum ze względu na brak zainteresowania - powód jego braku jest na fp, albo nawet gdzieś tutaj w postach na forum. 1f609.png;)""

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników