Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]game4us.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
89 odpowiedzi w tym temacie

#81 Maślak

Maślak
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 14 May 2017 - 13:50

Byłem wczoraj. Co to za dramat i jak wy to możecie nazywać serwerem RP? Radiolka driftowała po centrum, okradłem 2 osoby z dowodu osobistego i pieniędzy tak po prostu, skryptowo. Prawie wszystko tu wygląda jak na n4g. O co tu biega? Co tym chcecie osiągnąć?

CHKU368.png

unknown.png

3CJqkLI.png

Sami cziterzy i gracze z mentalnością do DMu, taka moja ocena.

#82 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 20 May 2017 - 07:48

Byłem wczoraj. Co to za dramat i jak wy to możecie nazywać serwerem RP? Radiolka driftowała po centrum, okradłem 2 osoby z dowodu osobistego i pieniędzy tak po prostu, skryptowo. Prawie wszystko tu wygląda jak na n4g. O co tu biega? Co tym chcecie osiągnąć?

CHKU368.png

unknown.png

3CJqkLI.png

Sami cziterzy i gracze z mentalnością do DMu, taka moja ocena.

Co jak co, ale cziterów nie było. Anty Cheat działa prawidłowo i od pierwszych sekund leciały kicki, a po pizdraviance nawet ban wleciał. Nie gram na innych serwerach (Mario), więc nie znam większości funkcji czy rzeczy, które gdzieś tam są. :( No wiesz, jeśli miałeś grupę przestępczą i tak z dupy okradłeś gracza bez żadnego odegrania to nie wiń za to skryptu. Skrypt ma to ułatwić, ale wykorzystywanie go w ten sposób to jawny Power Gaming przecież. ;) Niedługo zakończymy prace konserwacyjne, a będzie temu towarzyszyć mały event. :D Najbardziej ironiczne w Twojej wypowiedzi jest odnoszenie się do innych graczy, gdy sam nie jesteś lepszy od nich. I to ma być konstruktywny komentarz? :( 

#83 Efektowski

Efektowski
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów
  • Miejscowoścxxx

Napisano 24 May 2017 - 20:52

Miałem być tam liderem EMS w FD. Super to miało wyglądać, zrezygnowałem z powodu braku czasu, lecz gdybym miał go o wiele więcej to bym chętnie nadal tam grał.

#84 Warszawiak

Warszawiak
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 02 June 2017 - 19:29

Powodzenia, oby projekt tego serwera, przetrwał jak najdłużej. 

#85 Efektowski

Efektowski
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów
  • Miejscowoścxxx

Napisano 02 June 2017 - 23:36

Polecam, pomimo zje**nych obiektów, a raczej jego systemu zajebiaszczy serwer.

#86 Shajbus

Shajbus
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 04 June 2017 - 21:08

Projekt nie upadł, ba! Ma się coraz lepiej, tylko graczy troszkę brakuje, więc zapraszam do gry. :)

#87 Maślak

Maślak
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 06 June 2017 - 15:54

Co jak co, ale cziterów nie było. Anty Cheat działa prawidłowo i od pierwszych sekund leciały kicki, a po pizdraviance nawet ban wleciał. Nie gram na innych serwerach (Mario), więc nie znam większości funkcji czy rzeczy, które gdzieś tam są. :( No wiesz, jeśli miałeś grupę przestępczą i tak z dupy okradłeś gracza bez żadnego odegrania to nie wiń za to skryptu. Skrypt ma to ułatwić, ale wykorzystywanie go w ten sposób to jawny Power Gaming przecież. ;) Niedługo zakończymy prace konserwacyjne, a będzie temu towarzyszyć mały event. :D Najbardziej ironiczne w Twojej wypowiedzi jest odnoszenie się do innych graczy, gdy sam nie jesteś lepszy od nich. I to ma być konstruktywny komentarz? :(

Przykro mi, ale nie działa prawidłowo bo połowę rzeczy można prosto ominąć. Nie mam organizacji, tym bardziej nikt mnie nie okradł - ironiczne jest to, że próbujesz przerzucić moją opinię przeciwko mnie. Nie wróżę nic, co mogłoby poprawić ten serwer. Zresztą, widać, bo już się zamknęliście. Kolejny projekt Pana na M, który upada szybciej, niż zdążył się rozbudować. Skoro brak Wam czasu, to na pewno przy takiej przerwie wiele nie zrobicie na plus. Przesyłam całuski.

#88 advgaming.pl

advgaming.pl
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 10 June 2017 - 11:16

Temat do zamkniecia.

#89 Raffi

Raffi
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 11 June 2017 - 08:19

Lepiej przygotujcie nowe "koła ratunkowe".

A może coś więcej? Nie wydaje nam się by znowu jakoś 200 graczy miało szukać sobie nowego serwera z wyższych przyczyn. ;)

No i co.. pisałem byście przygotowali nowe "koła ratunkowe".  :wacko:

I znowu te 200 graczy(czyt. 10 graczy) musi szukać nowego serwera.  :ph34r:

#90 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 122 postów

Napisano 11 June 2017 - 11:14

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Google (1)