Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mechoniaczek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 20:10

Witam, chciałbym poznać opinię nt. użytkownika MechoniaczekOsoba ta aplikuje do naszego zespolu administracyjnego, korzystając z okazji oraz możliwości- Chcielibyśmy poznać opinię.

Proszę swoje wypowiedzi argumentować aby każdy w przyszłości wiedział z kim ma do czynienia i dlaczego osobnik ma taką opinię.

#2 lordhere

lordhere
  • Uzytkownik forum
  • 31 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 20:49

<p>sądzę, że serweroskoczek, aplikował na stanowisko burmistrza na lss, nie udało się - zaczął sprawować jakąś funkcję na mtashark.</p>

#3 Mechoniaczek

Mechoniaczek
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 14:26

<p>sądzę, że serweroskoczek, aplikował na stanowisko burmistrza na lss, nie udało się - zaczął sprawować jakąś funkcję na mtashark.</p>

Nie wiem dlaczego ktoś twierdzi o mnie, że jestem jakimś serweroskoczkiem. Skoro podano tylko to, że na ls-stories aplikowałem o LSGov i wybrano inną osobę na liderkę, oraz że za jakiś czas pełniłem pewną funkcję na innym projekcie. Chciałem na ten post wcale nie odpisywać, aczkolwiek znajdą się tacy co będą później mnie tak wspominali. To, że miałem cel na LS-Stories, aby podjąć się liderki frakcji, co jednak się nie udało, a za tydzień/dwa przeniosłem się na mtaSHARK - nie znaczy zaraz, że jestem serweroskoczkiem. W tej sytuacji to teraz wszyscy jesteśmy serweroskoczmami, bo gracz X, oraz inni zarejestrowali się na konkurencyjnym projekcie. To gracz ma prawo wyboru środowiska, gdzie będzie się czuł jak najlepiej. Poza tym przejście na mtaSHARK odbyło się podczas gdy nawet LS-Stories nie wystartował, a to że jestem użytkownikiem forum nic nie znaczy. Myślę, że na ten temat dyskusji nie będziemy ciągnąć, aby uniknąć niepotrzebnego spamu. Pozdrawiam :)

#4 domster

domster
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 08:50

winek, co ma prowadzenie czegoś IG, a bycie administratorem na serwerze "RP"... - Jak dla mnie możesz mu dać szansę, aczkolwiek nie widziałem jego gry i jest raczej nie zbyt znaną osobą :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników