Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zapowiedź] Wild-Fox | Dillimore & Fort Carson

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 22:50

Obserwuje projekt cały czas, odwiedzę Was na 100%.  :wub:  :wub:

#22 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:01

NXpdQEH.png

Z cyklu ciekawostki;

Po pozytywnym przejściu procesu autoryzacji i zalogowaniu się na postać, ujrzycie terminal lotniska Los Santos. Tam czekać będzie na Was krótki tutorial a następnie będziecie mogli samodzielnie wybrać gdzie postać następnym razem będzie się odradzać. Jako, że oba główne miejsca rozgrywki będą od siebie dość mocno oddalone, konieczne jest zapewnienie dalszej, niezbędnej komunikacji graczom, którzy będą chcieli zwiedzać świat wild-fox. W pierwszej kolejności taksówki - system dość intuicyjny, pozwalający na interakcje z innymi graczami. Drugim natomiast będą autobusy - moduł dostępny w momencie, gdy żadna z korporacji nie jest dostępna on-line. Koszt przejazdu do pięciu przegranych godzin jest zerowy.

Facebook

#23 BabyFace

BabyFace
  • Premium
  • 10 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 21:18

Ciekawe, powodzenia. ;)

#24 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:42

LXzg7EI.jpg

Na większości serwerów warunki pogodowe były zawsze identyczne, niezależnie od tego czy aktualnie nasza postać przebywała w Los Santos, Las Venturas czy San Fierro. Postanowiliśmy lekko urozmaicić grę, dzieląc świat na sektory z różnymi, losowymi warunkami pogodowymi. Oznacza to, że przemierzając stan, pogoda, którą widzi Twoja postać będzie mogła się diametralnie zmieniać, u pozostałych osób natomiast będzie inna - adekwatna do lokalizacji.

#25 ryderek

ryderek
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano 02 maj 2017 - 14:30

No to życzę powodzenia! :P

#26 Tefcio

Tefcio
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 02 maj 2017 - 14:31

Oooo coś ciekawego, czekam na forum

#27 Kujawix

Kujawix
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów
  • MiejscowoścToronto

Napisano 06 maj 2017 - 08:13

Ja mam w planach założenia organizacje komunikacji autobusowej, mam nadzieje że również coś tam zrobicie aby "busiarze" nie zostali wygrezieni z serwera :/
I również mam nadzieje tak jak taxi że minimum jeden kierowca musi być na /duty

#28 MaddDoggOfficial

MaddDoggOfficial
  • Zbanowany
  • 8 postów

Napisano 06 maj 2017 - 10:10

Dawać te forum.  B)

#29 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 06 maj 2017 - 10:56

Oooo coś ciekawego, czekam na forum

Już niebawem. 

Ja mam w planach założenia organizacje komunikacji autobusowej, mam nadzieje że również coś tam zrobicie aby "busiarze" nie zostali wygrezieni z serwera :/
I również mam nadzieje tak jak taxi że minimum jeden kierowca musi być na /duty

Busy jako taxi, czemu nie. Jeśli aktywność w pewnych godzinach będzie zerowa to powstaje możliwość skorzystania z dodatkowego systemu. 

Dawać te forum.  B)

Szata graficzna, kilka działów i gotowe. 

#30 Kujawix

Kujawix
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów
  • MiejscowoścToronto

Napisano 06 maj 2017 - 12:28

Busy jako taxi, czemu nie. Jeśli aktywność w pewnych godzinach będzie zerowa to powstaje możliwość skorzystania z dodatkowego systemu. 

I elegancko tylko gdy pojawi się forum leci aplikacja :D

#31 Kujawix

Kujawix
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów
  • MiejscowoścToronto

Napisano 12 maj 2017 - 12:59

Jakieś 4rum czy coś :D?

#32 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 20 maj 2017 - 19:56

rsz3vXk.png

Witajcie po dłuższej przerwie. Bardzo dużo rzeczy nie idzie po naszej myśli, ale doszliśmy do wniosku, że nadszedł już czas, aby udostępnić forum do Waszej dyspozycji. Stanie się to z niedzieli na poniedziałek w nocy bądź w poniedziałek wcześnie rano. Początkowo dla graczy udostępnione zostanie tylko kilka z wielu sekcji, aczkolwiek taka sytuacja nie potrwa zbyt długo i przed następnym weekendem po wcześniejszym zapoznaniu się z interfejsem będziecie mogli tworzyć postacie oraz w pełni korzystać z paneli gracza. Do zobaczenia! :) 

#33 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 21 maj 2017 - 11:44

Może zagram.

#34 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 22 maj 2017 - 17:37

W związku z niewielką reorganizacją naszej ekipy, forum zostanie udostępnione dla graczy dopiero w najbliższy weekend. Wspomniana reorganizacja i przesunięcie wcześniej zaplanowanej daty pozwoli nam na bardziej szczegółowe przygotowanie interfejsu forum jak i paneli gracza - tutaj czeka na Was mała niespodzianka. Do usłyszenia w tygodniu! :) 

#35 Efektowski

Efektowski
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów
  • Miejscowoścxxx

Napisano 24 maj 2017 - 20:50

No, no..

#36 Kujawix

Kujawix
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów
  • MiejscowoścToronto

Napisano 06 czerwiec 2017 - 08:56

Dawaj dawaj cała Polska patrzy :D

#37 mvrcin

mvrcin
  • Zbanowany
  • 24 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 09:22

ok

#38 Maślak

Maślak
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 15:57

Wiele obietnic, a nic ciekawego na horyzoncie. Uważajcie, by to udostępnianie forum dla innych nie stało się tak ikonicznym dowcipem jak parkingowy czy fraza "po maturach". Nie widzę nic, co mogłoby mnie przyciągnąć - prezentacja opiera się na rozwiązaniach, które były oklepywane przez masę projektów.

#39 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Premium
  • 101 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 15:38

Wiele obietnic, a nic ciekawego na horyzoncie. Uważajcie, by to udostępnianie forum dla innych nie stało się tak ikonicznym dowcipem jak parkingowy czy fraza "po maturach". Nie widzę nic, co mogłoby mnie przyciągnąć - prezentacja opiera się na rozwiązaniach, które były oklepywane przez masę projektów.

Tak? Przykłady, ale żeby wszystko się pokrywało co do słowa :) Chociażby zmienne strefy pogodowe i kilka innych zastosowanych rozwiązań, o których wspominane było tutaj lub na naszym fanpage.

#40 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 16:53

Co z forum? Już dawno miało być otwarte. :o

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników