Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zapowiedź] Wild-Fox | Dillimore & Fort Carson

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

Biznesy Tworząc wolny rynek, nie możemy zapomnieć o Was - jesteście siłą napędową gospodarki półświatka gry. 

Sklep meblowy
Interiory dostarczone przez Rockstar Games są ubogie i nudne dla części z nas. Wprowadzamy możliwość umeblowania swoich czterech kątów w dowolny sposób dzięki paczkom obiektów, które zakupić będziemy mogli właśnie w sklepach meblowych. Zakupione meble pojawią się w naszym inwentarzu jako przedmiot, który w dowolnym momencie będziemy mogli rozdzielić lub użyć w budynku. Paczki obiektów zaczynać się będą od jednej sztuki a kończyć na 200. Cena zakupu zostanie ustalona przez administrację wraz z rozwojem serwera. 

Zaprzeczacie sami sobie:
Czyli zamiast gracze ustalać cenę, zajmie się tym administracja - nieźle.

Ogólnie, na każdym serwerze są meble oraz sklep meblowy nie jest raczej niczym nowym
gdzieś to już widziałem:
vh8bFcR.png

Bankowość Jeden z modułów, który wywołał w ostatnim czasie prawdziwą burzę w oprogramowaniu wild-fox. Zainicjowanie go w naszym skrypcie wymagało całej masy modyfikacji kodu, począwszy od tego, który dotyczył postaci a skończywszy na grupach. Efekt? Każda z postaci będzie miała możliwość założenia wielu kont w różnych, tworzonych przez e-biznesmenów bankach. Dodatkowo do dyspozycji oddamy czasowe lokaty, o których wspomnę poniżej. Z całą pewnością zadacie sobie pytanie, na czym zarabiać będą banki - otóż. Bank otrzymywać będzie prowizję ze wszystkich operacji, które wasze postacie wykonają na swoich kontach. 

W skrócie hajs, który powstaje z niczego.

I jeszcze to zdjęcie z napisem AMBER GOLD XDD
944a2V9.png

Zarządzanie postacią,

Nic nowego.

Salon samochodowy
Salon z samochodami to jeden z najbardziej kluczowych biznesów na scenie roleplay. Wspólnie z administracją decydujemy się na automatyzację wspomnianego przedsiębiorstwa. Proces zakupu odbywać się będzie poprzez komendę /salon, wówczas po jej użyciu pojawiać się będzie okno GUI z możliwością wyboru kategorii pojazdów a następnie określonego modelu. Po zakupie nowo stworzony pojazd otrzyma losowy kolor, bardzo małą ilość paliwa (działanie celowe) i będzie czekał na odbiór w którymś z salonów samochodowych w San Andreas. 

Gdzieś już widziałem podobny system :)

Gamescore

Tak jak większość tego serwera = nic ciekawego i nowego.

W skrócie news, w którym jedyne co mnie zaciekawiło "domyślne sposoby płatności" jednak nie zaciekawiło mnie to aż tak, żebym nagle zaczynał grać i kupił konto premium, kiedy serwer zniknie po kilku miesiącach :)
Captivia mi się jakoś mocno przypomina ;/

#82 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

v0GILGl.png
a to już jest akurat ciekawe, do własnego zastanowienia :)

#83 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 4 tygodni temu

Czyli zamiast gracze ustalać cenę, zajmie się tym administracja - nieźle.

W pewnych kwestiach jest to konieczne posunięcie, pozwalające w pewien sposób sprawować pieczę nad niekontrolowanym rozwojem gospodarki. 

W skrócie hajs, który powstaje z niczego.

Krótko i na temat. Nie. 

gdzieś to już widziałem:

Nom, możliwe, że na Wild-Fox ponad dwa lata temu :)

W skrócie news, w którym jedyne co mnie zaciekawiło "domyślne sposoby płatności" jednak nie zaciekawiło mnie to aż tak, żebym nagle zaczynał grać i kupił konto premium, kiedy serwer zniknie po kilku miesiącach  :)

Konto premium nie będzie możliwe do zakupu w żaden inny sposób poza wymianą GP, także nic byś nie stracił. Mając Twój tok rozumowania nie grałbym nigdzie. 

a to już jest akurat ciekawe, do własnego zastanowienia  :)

Bardzo, rozwinę Twoje domysły. Mały rebranding. 

#84 Walkerski

Walkerski

Hannibal .

• Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 4 tygodni temu

v0GILGl.png
a to już jest akurat ciekawe, do własnego zastanowienia :)

Bardzo, rozwinę Twoje domysły. Mały rebranding. 

Bogate słownictwo ma rekompensować fakt, że serwujecie kolejny raz projekt, który będzie zwykłym niewypałem? Głównie w temacie przedstawione zostały rzeczy, które są nieoddzielną rzeczą związaną z role-play. Nie jest ukazane nic, czego bym nie widział na innych serwerach. Mała kreatywność po raz kolejny doprowadzi do tego, że wszystkie obiecywane smaczki będą zwykłym rozczarowaniem. Dorzućcie coś od siebie, bo chyba chwilowo wszystko jest równo zwalone z większych, aktualnie działających serwerów.

#85 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 4 tygodni temu

Bogate słownictwo ma rekompensować fakt, że serwujecie kolejny raz projekt, który będzie zwykłym niewypałem? Głównie w temacie przedstawione zostały rzeczy, które są nieoddzielną rzeczą związaną z role-play. Nie jest ukazane nic, czego bym nie widział na innych serwerach. Mała kreatywność po raz kolejny doprowadzi do tego, że wszystkie obiecywane smaczki będą zwykłym rozczarowaniem. Dorzućcie coś od siebie, bo chyba chwilowo wszystko jest równo zwalone z większych, aktualnie działających serwerów.

Chłopak. Gdyby uczepić się słowa "kolejny raz", to dzisiaj nigdzie nie miałbyś szansy pograć. Dodatkowo nie zauważyłeś chyba, że większość serwerów roleplay, które kiedykolwiek ujrzały światło dzienne reprezentują ten sam skład ekipy. I jeśli nie masz pojęcia co zadecydowało o naszym rebrandingu, to po prostu nie chwytaj się tematu. Ponadto. Mówisz o małej kreatywności i o smaczkach, chwile wcześniej serwując nam, że wspomniane rzeczy są nieoddzielną rzeczą związaną z roleplay, przeczytałeś swój post? Jeśli nie, to wróć do niego. :) I jak już wcześniej pisałem, prace nad skryptem trwają już spory okres czasu. Po pewnym czasie pojawiają się przecieki, które wykorzystują inne serwery, nie będę rzucał nic jako przykład, bo nie o to tutaj chodzi, trzeba być pustą osobą, żeby po prostu pewnych rzeczy nie zrozumieć. I dodam coś od siebie, prowadziłem kiedyś Rustica, jakieś cztery, może pięć lat temu. Parę miesięcy później mały serwerek w El Quebrados, tam wykorzystałem kilka fajnych rozwiązań, które widzimy dziś na LS-Stories. Nie pluję się o to do Mielnika, że dzisiaj wykorzystuje pewne rozwiązania / innowacje, które sam wprowadzałem w swoich "skryptach" w tamtych latach. ;) 

#86 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 119 postów

Napisano 4 tygodni temu

Ktoś kto inwestuje swój czas i pieniądze w zorganizowanie miejsca do rozgrywki zasługuje nie tyle na szansę (bo może to robić ile razy chce nikomu przy tym krzywdy nie robiąc), co przede wszystkim na opinie napisane ze zdrowym podejściem.

Jeśli chcecie czegoś nowego to odpowiednio taki pomysł opiszcie, a może uda Wam się jakiegoś twórcę do niego przekonać.

#87 WysienkowygraczRP

WysienkowygraczRP
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 3 tygodni temu

Wczoraj przeglądając facebooka patrze Wild-Fox nowy post i specjalnie sie tutaj zarejestrowałem tylko po to, żeby pokazać co Administracja odwala.

0nfadzq.png

Wszystko ładnie opisałem, dla przykładu jeszcze dam starszy post dodany zaledwie 3 dni temu.

hyCgDnF.png

Tutaj dodaje jeszcze przykłady kont, które lajkują tamte zdjęcie:

VGBiN3P.png

sjAQXYT.png

Więc myślę, że wnioski nasuwają sie same, po prostu kupiliście Lajki pod postem. Przeglądając listę osób, które to lubią spotkałem tylko 3 osoby, które maja coś związanego z SAMPem. Reszta to jakieś dziewczynki 13-15 lat, które mają po 600-1200 obserwujących - konta mają na FB wgraną aplikacje (wirus), przez co właściciel aplikacji po wybraniu posta zaznacza ilośc osób, która może polajkować zdjęcie. Dlatego też duża część kont wygląda na prawdziwe.

Po 45 minutach uzyskać 100 lajków to serio jest cud, sam prowadzę stronę co ma 10.000 osób, które Lubią strone nawet przy wykupionym zasięgu po 30 minutach dopiero osiągam 100 polubień.

Zaraz ktoś powie "no ale inwestują pieniądze w rozwój serwera" nie ma sprawy ja tylko chcę pokazać dla wszystkich jak bardzo niektórzy potrafią grać nie fair, żeby osiągnąć najlepsze statystyki.

Jakieś wyjaśnienie ze strony administracji? No ale szczerze to nie wiem po co, skoro wszystko widać od razu.

#88 WysienkowygraczRP

WysienkowygraczRP
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 3 tygodni temu

Dodatkowo przed chwilą coś nowego znalazłem, jak przeglądałem na allegro możliwośc kupna lajków.

EK188GQ.png

Link do aukcji "http://allegro.pl/10...ant=6287591129"

Dziwnym trafem osoby, które lubią zdjęcie dały tylko dwie reakcje "Love" z czego jedna jest UKRYTA!

GwNOh3n.png

Mogliście chociaż roździelić te lajki po wszystkich postach.

Jak sama aukcja mówi:

iM1mnrW.png

#89 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 3 tygodni temu

To nieźle.

#90 Walkerski

Walkerski

Hannibal .

• Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 3 tygodni temu

Myślę, że osoba powyżej idealnie sprecyzowała, że nie nadajecie się do tworzenia projektu wy i ten cały wasz "rebranding" mający na celu zwykłe przyciągnięcie graczy na sztuczny popyt wytworzony kupionymi usługami. Jak już wcześniej wspomniałem jestem negatywnie nastawiony do tworzenia kolejnego gówna, które od początku jest nastawione na oszukiwanie społeczności.

#91 Walkerski

Walkerski

Hannibal .

• Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 3 tygodni temu

-

#92 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 3 tygodni temu

Z roku na rok ludzie wymyślają nowe sposoby na ZGARNIĘCIE KASY. 
Szkoda mi jest tylko społeczności, która jest przez was okłamywana.

W tych czasach serio jest ciężko znaleźć graczy ale żeby posuwać się do kupna lajków ;//

#93 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 3 tygodni temu

Czekam cierpliwie na odpowiedz ze strony administracji.

Wasza wymówka to pewnie będzie, że ktoś wam je kupił i nie wiedzieliście o co chodzi.

Użytkownik Bardzo Miły Sadysta edytował ten post 3 tygodni temu

#94 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 3 tygodni temu

Wczoraj przeglądając facebooka patrze Wild-Fox nowy post i specjalnie sie tutaj zarejestrowałem tylko po to, żeby pokazać co Administracja odwala.

0nfadzq.png

Wszystko ładnie opisałem, dla przykładu jeszcze dam starszy post dodany zaledwie 3 dni temu.

hyCgDnF.png

Tutaj dodaje jeszcze przykłady kont, które lajkują tamte zdjęcie:

VGBiN3P.png

sjAQXYT.png

Więc myślę, że wnioski nasuwają sie same, po prostu kupiliście Lajki pod postem. Przeglądając listę osób, które to lubią spotkałem tylko 3 osoby, które maja coś związanego z SAMPem. Reszta to jakieś dziewczynki 13-15 lat, które mają po 600-1200 obserwujących - konta mają na FB wgraną aplikacje (wirus), przez co właściciel aplikacji po wybraniu posta zaznacza ilośc osób, która może polajkować zdjęcie. Dlatego też duża część kont wygląda na prawdziwe.

Po 45 minutach uzyskać 100 lajków to serio jest cud, sam prowadzę stronę co ma 10.000 osób, które Lubią strone nawet przy wykupionym zasięgu po 30 minutach dopiero osiągam 100 polubień.

Zaraz ktoś powie "no ale inwestują pieniądze w rozwój serwera" nie ma sprawy ja tylko chcę pokazać dla wszystkich jak bardzo niektórzy potrafią grać nie fair, żeby osiągnąć najlepsze statystyki.

Jakieś wyjaśnienie ze strony administracji? No ale szczerze to nie wiem po co, skoro wszystko widać od razu.

Dodatkowo przed chwilą coś nowego znalazłem, jak przeglądałem na allegro możliwośc kupna lajków.

EK188GQ.png

Link do aukcji "http://allegro.pl/10...ant=6287591129"

Dziwnym trafem osoby, które lubią zdjęcie dały tylko dwie reakcje "Love" z czego jedna jest UKRYTA!

GwNOh3n.png

Mogliście chociaż roździelić te lajki po wszystkich postach.

Jak sama aukcja mówi:

iM1mnrW.png

To nieźle.

Myślę, że osoba powyżej idealnie sprecyzowała, że nie nadajecie się do tworzenia projektu wy i ten cały wasz "rebranding" mający na celu zwykłe przyciągnięcie graczy na sztuczny popyt wytworzony kupionymi usługami. Jak już wcześniej wspomniałem jestem negatywnie nastawiony do tworzenia kolejnego gówna, które od początku jest nastawione na oszukiwanie społeczności.

Z roku na rok ludzie wymyślają nowe sposoby na ZGARNIĘCIE KASY. 
Szkoda mi jest tylko społeczności, która jest przez was okłamywana.

W tych czasach serio jest ciężko znaleźć graczy ale żeby posuwać się do kupna lajków ;//

Czekam cierpliwie na odpowiedz ze strony administracji.

:lol:  :lol:  dawno się tak nie chachaliśmy ze śmiechu czytając Wasze wypociny. Dla nas liczą się autentyczni fani, do których mimo wszystko docieramy swoimi, sprawdzonymi sposobami. Nasz marketing płatny ogranicza się do Centrum RolePlay, gta-online oraz mailingów, ale jak widać niektórych bardzo mocno parzą hemoroidy i postanowili kupić nam troszkę polubień posta. 

#95 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 3 tygodni temu

:lol:  :lol:  dawno się tak nie chachaliśmy ze śmiechu czytając Wasze wypociny. Dla nas liczą się autentyczni fani, do których mimo wszystko docieramy swoimi, sprawdzonymi sposobami. Nasz marketing płatny ogranicza się do Centrum RolePlay, gta-online oraz mailingów, ale jak widać niektórych bardzo mocno parzą hemoroidy i postanowili kupić nam troszkę polubień posta. 

WIEDZIAŁEM XDDDDD 
Specjalnie edytowałem post kilka minut wcześniej bo to było pewnie, że tym się zakryjecie!

Nie potraficie w skrócie tego inaczej wytłumaczyć. Skoro wstawiliście taki post z kupionymi lajkami czemu go nie usuwaliście? No tak, bo lepiej mieć lajki niż nie mieć. Takie tłumaczenie jest nic nie warte.

h47ul3E.png

#96 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 3 tygodni temu

WIEDZIAŁEM XDDDDD 
Specjalnie edytowałem post kilka minut wcześniej bo to było pewnie, że tym się zakryjecie!

Ktoś mi kiedyś bardzo mądrze powiedział, że z idiotami lepiej nie warto wdawać się w dyskusje - tym samym kończę z Tobą polemizować, bo zaraz zniżę się do Twojego poziomu a tego chcę uniknąć. 

#97 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 3 tygodni temu

Ktoś mi kiedyś bardzo mądrze powiedział, że z idiotami lepiej nie warto wdawać się w dyskusje - tym samym kończę z Tobą polemizować, bo zaraz zniżę się do Twojego poziomu a tego chcę uniknąć.

Dlaczego przechodzisz do nazywania mnie idiotą oraz, że nie chcesz zniżać się do mojego poziomu.
W ten sposób pokazaliście jak krótko potraficie wytrzymać z jedną osobą, która źle o was pisze. Pomyślcie sobie, że takich osób będzie więcej i co wtedy?
Również skończę aktualną dyskusję - czekam na kolejną aktualizacje. 
                                                         Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia życzę!

#98 WysienkowygraczRP

WysienkowygraczRP
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 3 tygodni temu

Niezłe wyjaśnienia, nic więcej nie mam do dodania - oszukujcie graczy dalej.

#99 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów
  • MiejscowoścBerlin

Napisano 3 tygodni temu

Śledziłem Wasz projekt od jakiegoś czasu, ciekawiło mnie co tu wykombinujecie by zyskać popularność. Z takimi sposobami lepiej się już schować w ogóle.. Nie wiem, tak się robiło chyba 3 lata temu z serwerami CS. Macie coś czym zainteresujecie ludzi? Po skrypcie nic dobrego nie wróżę. Jednak trzymam kciuki w miarę..

#100 Raffi

Raffi
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 3 tygodni temu

W jaki sposób niby wild-fox może reklamować się poprzez like? Przecież to chuja daje na fan page, który ma 65 polubień, bo rozumiem jeśli byłby to fan page mający po kilka tysięcy polubień.

Mi to wygląda na zwykły żarcik o którym będzie można dyskutować (tak jak tu na centrum-rp).

@WysienkowygraczRP jesteś nowym użytkownikiem(zapewne czyjeś multikonto z innego ip), który wszedł na ten temat, dobrze od samego początku już wiedział skąd pochodzą likie wypisując wszystko dokładnie rozrysowując, więc nie wykluczyłbym tego, że to ty zrobiłeś.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników