Skocz do zawartości

Zdjęcie

[zapowiedź] Wild-Fox | Dillimore & Fort Carson

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
137 odpowiedzi w tym temacie

#101 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów
  • MiejscowoścBerlin

Napisano 3 tygodni temu

Motto I kurczę, zapomniałbym się odnieść do portalu. Czysty przypadek, zresztą Captiva to przeszłość.

Czysty przypadek, co? No nie sądzę Panowie..
VZiQvlO.png

Wstyd, jeszcze piszecie, że to przypadkowo się tak złożyło. Tego bym się nie spodziewał

#102 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 3 tygodni temu

Czysty przypadek, co? No nie sądzę Panowie..
VZiQvlO.png

Wstyd, jeszcze piszecie, że to przypadkowo się tak złożyło. Tego bym się nie spodziewał

Miałem się już nie odzywać ale ciężko tego nie pominąć.
Twierdzicie, że nie oszukujecie graczy ale jednak to zdjęcie wszystko potwierdza - brak waszego połączenia z Captivią jak mówiłeś :)

#103 StayHere

StayHere

Yyy...

• Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 3 tygodni temu

To nieźle was wypunktowali.  :lol:

Co do podobieństwa serwerów, to zawsze znajdzie się coś identycznego albo bardzo podobnego - czy to w skrypcie czy na forum, o to się chyba nie można przyczepiać.

#104 WysienkowygraczRP

WysienkowygraczRP
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 3 tygodni temu

@Raffi

@WysienkowygraczRP jesteś nowym użytkownikiem(zapewne czyjeś multikonto z innego ip), który wszedł na ten temat, dobrze od samego początku już wiedział skąd pochodzą likie wypisując wszystko dokładnie rozrysowując, więc nie wykluczyłbym tego, że to ty zrobiłeś.

przeczytaj wszystkie posty, które napisałem jeszcze raz. Specjalnie zrobiłem tutaj konto, tylko po to żeby pokazać oszustwo.

Nie wydałbym nawet złotówki na ten serwer - i jeszcze bardziej żeby im w jakiś sposób pomóc.

Poświęciłem część mojego cennego czasu, żeby posprawdzać konta i tego autentyczność. Wmawiać możesz sobie co chcesz, tymczasem ja kończę już dyskusję tutaj - boli mnie strasznie jak w POLSCE trzeba walczyć o graczy.

Pozdrawiam.

#105 Raffi

Raffi
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 3 tygodni temu

@Raffi

przeczytaj wszystkie posty, które napisałem jeszcze raz. Specjalnie zrobiłem tutaj konto, tylko po to żeby pokazać oszustwo.

Nie wydałbym nawet złotówki na ten serwer - i jeszcze bardziej żeby im w jakiś sposób pomóc.

Poświęciłem część mojego cennego czasu, żeby posprawdzać konta i tego autentyczność. Wmawiać możesz sobie co chcesz, tymczasem ja kończę już dyskusję tutaj - boli mnie strasznie jak w POLSCE trzeba walczyć o graczy.

Pozdrawiam.

No ciekawe.. czytasz regularnie centrum-rp i nie miałeś do tego czasu konta i postanowiłeś stworzyć w końcu konto po to by pokazać "oszustwo". To nie pierwszy i ostatni temat, gdzie się rozpętała "gówniana spina" w temacie, ale tylko dla tego jednego postanowiłeś stworzyć konto.

#106 Franklyn

Franklyn
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 3 tygodni temu

Uff, ale zajechało gównem przez te śmieszne posty, trochę ból dupki?

Administracja Wild-fox, jeśli kupiła te lajki, to sama straciła kasę, oszustwo, SKANDAL! USUŃCIE STRONE, USUWAJCIE WSZYSTKO!
To samo co się działo na wykopie, gdy kupiłem magicalowi 3k subów, przy pewnej akcji.

Czekam na więcej, bo teraz najlepszym sposobem kogoś ośmieszyć, jest kupienie mu lajków/subów.

#107 KoKi

KoKi

#Ja

• Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 3 tygodni temu

Wchodzę tutaj tylko po to, żeby pokazać jak wielkim idiotą jest "WysienkowygraczRP", a może powinienem użyć prawdziwego nicku kojarzącego się z administracją konkurencyjnego serwera, który KaLu zaczepił jakiś czas temu drogi kolego? Odniosę się do zdrowego rozsądku osoby, która to czyta. Wystawiamy post na którym po 3 minutach dostajemy kupę lajków, na dowód moich słow dla niedowiarków podrzucę screena, a narazie wystarczy chatlog tego co napisał KaLu na konferencji administracji zaraz po tym wydarzeniu:

[25.07.2017 23:06:36] KaLu: KURWA JEGO MAĆ

[25.07.2017 23:07:12] Sevcio: co?
[25.07.2017 23:07:26] KaLu: post dodany 34 minuty temu
[25.07.2017 23:07:29] KaLu: ma 115 polubień
[25.07.2017 23:07:34] KaLu: ktoś nam kupił reklamę czy ki chuj

Na drugi dzień pojawia się konto z nickname, którego nikt nigdy na scenie Role Play nie widział, co świadczy o wysokim prawdopodobieństwie wymyślonej tożsamości. W tym przypadku mamy do czynienia z tzw. astroturfingiem, czyli tworzeniem pozorów o zaistnieniu pewnej sytuacji, a następnie opieraniu na niej swoich argumentów celem wywarcia wpływu na opinię publiczną na jakiś temat. Gratuluje wręcz politycznej sprawności w tym co robicie, ale każda osoba posługująca się zdrowym rozsądkiem dojdzie do tego, że był to zwykły atak na naszą markę mający na celu uszkodzenie jej dobrego imienia. Czy jeśli ja w tej chwili kupię 500 like na fanpage SA-RP, to projekt ten jest zobligowany do usunięcia swojego fanpage, ponieważ jakiś idiota w ramach zemsty tudzież zwykłej złośliwości zrobił coś takiego? Ludziom, którzy uwierzyli w bzdury wypisywane przez tego użytkownika gratuluje, jesteście doskonałym materiałem do manipulacji.

#108 Admin

Admin
  • Administrator
  • 691 postów

Napisano 3 tygodni temu

Poniższe statystyki pokazują, że wild-fox zawdzięcza swoją popularność nie przez bota-reklamę, a przez generowaną reklamę w sieci i mailling oraz ruch z social mediów. Poniższa strona pokazuje realny ruch- wyklucza roboty.

news--1501139350-U1.png

PS. Nie kupuj lajków dla SRP tylko dla Centrum-RP pomyślcie zdroworozsądkowo :D

PS2. Tak czytam, czytam i widzę "sevcio"- to już wiem po co do mnie pisał.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#109 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 3 tygodni temu

Takie działania i burza w okół motywują nas do dalszych sukcesywnych prac nad Wild-Fox. Powyższe dwa posty idealnie obrazują poziom nieudolności przedmówców, temat zamykamy. Oczekujcie kolejnej porcji informacji! :) 

#110 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 119 postów

Napisano 3 tygodni temu

Słodki Jeżu, dyskusje i problemy jak za dawnych lat. Takie serwery uwielbiam najbardziej. Szkoda że LSka nie ma tu swojego tematu, tam to byłby temat rzeka :)

#111 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 3 tygodni temu

lXnzYkE.png

Siemanko! Już prawie połowa wakacji za nami...szybko ten czas leci, prawda? Nie owijając w bawełnę, nie obejdziemy się bez Waszej pomocy. Otóż zdecydowaliśmy się wprowadzić do rozgrywki różnego typu zadania / questy i chcielibyśmy abyście nam w tym pomogli. Na forum powstał specjalny wątek dotyczący propozycji z tym związanych, poniżej znajdują się odnośniki. Do dzieła! 1f642.png

Forum: http://wild-fox.co/index
Wątek: https://wild-fox.co/...worzcie-questy/

* Aktywność facebook

#112 Lexon51

Lexon51
  • Premium
  • 2 postów

Napisano 2 tygodni temu

Ciężko to przyznać ale polecę :v

#113 Traider

Traider
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 2 tygodni temu

Czekam z niecierpliwością widzę tę ciężką pracę mam nadzieje że serwer wystartuje jak najszybciej.

Na pewno wpadnę!

#114 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 2 tygodni temu

jk6ScOx.png

Zaplecze techniczne

Aby maksymalnie uprzyjemnić Waszą rozgrywkę, zdecydowaliśmy się również zadbać o nasze zaplecze techniczne. Dane Waszych postaci - osiągnięcia, statystyki i tym podobne są kopiowane na zapasowe serwery co 6 godzin, aż na 7 dni wstecz (28 punktów przywracania). Dzięki temu możemy sprawnie reagować na wszelkie awarie, błędy bądź nieścisłości w bazie danych. Ponadto, dosłownie wszystko znajduje się w Polsce - forum, panele gracza, a także serwer gry. Dzięki temu, że w Polsce mamy serwer, będziecie mogli cieszyć się sprawną synchronizacją w grze, a także niskimi pingami.

Favorite items - czyli ulubione przedmioty

Mając przy sobie wiele przedmiotów często musimy któregoś się doszukiwać wertując standardową listę przedmiotów za pomocą myszki. Dzisiaj wprowadzamy możliwość ustawienia przedmiotu jako "ulubiony" w opcjach dodatkowych po użyciu komendy /p. Pozwoli nam to uzyskać szybszy dostęp do wybranych itemów. 

Odciski postaci na przedmiotach

Każda stworzona przez nas postać będzie posiadać wygenerowany przy pierwszym logowaniu unikalny kod genetyczny. Pozwoli to służbom porządkowym na identyfikację postaci, których wspomniany wyżej kod osiadł na używanych przedmiotach czy pojazdach. Postacie chcące uniknąć możliwości pozostawienia śladów, zobowiązane będą nosić rękawiczki, które będą dostępne zarówno dla grup publicznych oraz półświatka przestępczego. Zakup możliwy będzie poprzez specjalne zamówienia (org. publiczne) oraz u specjalnie stworzonych aktorów (półświatek). 

Salon samochodowy inaczej

Oprócz standardowego salonu aut wprowadzamy również zautomatyzowany komis samochodowy. Auta w komisie będą  już wyeksploatowane i wymagające naprawy lecz będzie się to wiązało z dużo niższą ceną niż w przypadku aut salonowych. Będą to pojazdy z dużo wyższym przebiegiem a to będzie wiązało się z różnymi losowymi usterkami jak i również dużo większym zużyciem paliwa. Postanowiliśmy również wybrać klika modeli które będą tak zwanymi pojazdami unikatowymi - będą one pojawiały się raz na jakiś okres czasu w komisie lecz ich naprawa już nie będzie tak łatwa jak w przypadku normalnych pojazdów "używanych". Będą to auta wybrakowane a części do ich naprawy będzie można zdobyć po przez grę In Character a następnie złożyć w całość auto jedyne na serwerze! Wyobraźcie sobie kiedy wjeżdżacie unikatowym Bandito a każdy na ulicy ogląda się za wami z zazdrością! Takie auto będzie trzeba również dobrze chronić, za pewna nie jedna osoba będzie próbowało wam takie auto ukraść gdyż po naprawie jego wartość rynkowa gwałtowanie wzrasta.

Beta-testy, mamy sierpień!

W związku z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, chcemy już dzisiaj poinformować Was, że testy oprogramowania, nad którym pracowaliśmy bardzo długi czas odbędą się 24 i 27 sierpnia. Pierwsze z nich będą ograniczone tylko dla osób, które posiadają rangę beta-testera natomiast te, odbywające się w drugim podanym przez nas terminie będą już ogólnodostępne dla każdego zainteresowanego. Mile widziane będą osoby, które będą próbować uprzykrzyć rozgrywkę innym w późniejszym czasie, będzie okazja do przetestowania naszych zabezpieczeń. Osoby, które już posiadają rangę beta-tester zostaną poinformowane na trzy dni przed powyższą datą o szczegółach dotyczących zalogowania się do serwera gry. 

Słowem zakończenia

Chcielibyśmy wszystkim podziękować za zaangażowanie w rozwój wild-fox.co oraz zaprosić do dalszego wspierania projektu czynnym udzielaniem się na forum jak i zapraszaniem swoich znajomych. Dzisiejszy news niestety pojawia się bez grafiki z uwagi na chwilowy brak czasu, nadrobimy to! 

W następnych aktualnościach:

- Boty, zadania, interakcje i zamówienia

#115 Walkerski

Walkerski

Hannibal .

• Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 2 tygodni temu

Z tymi questami to będzie dobry serwer mmo-rpg.  :wub:

#116 angelfallroleplay

angelfallroleplay
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 2 tygodni temu

Dobry serwer.

#117 Wivek

Wivek
  • Uzytkownik forum
  • 4 postów

Napisano 2 tygodni temu

Cześć! Dzisiejszy wpis będzie nieco inny od pozostałych. Nie przedstawimy Wam nowych funkcjonalności skryptu lub nowych udogodnień. Zaprezentujemy Wam zmiany, które wprowadziliśmy, aby urozmaicić Waszą rozgrywkę. Dokonaliśmy dużych zmian w wyglądzie całego miasteczka - nowe budynki i lokalizacje pomogą Wam w kreowaniu zupełnie innej rozgrywki.. Przedstawiamy Wam to w dwóch formach - w postaci wideo nagrania oraz zdjęć przedstawiających "nową wersję" Fort Carson. Na tą chwilę skupiamy się jedynie na tym miasteczku z całego hrabstwa Bone County, wraz z zapełnieniem Fort Carson rozszerzymy rozgrywkę o kolejne zakamarki hrabstwa.

yen75Zt.jpg

Msj5KUF.jpg

rx5VdpM.jpg

0MxJieR.jpg

japQUd5.jpg

DKYqMXn.jpg

MyYoZjw.jpg

LJTnTbP.jpg

ZJEx67I.jpg

WSAuFkb.jpg

kaAOm7L.jpg

Credits:
Obiekty Wivek,Kostek
Grafika Law
Oprawa filmowa: Kostek

Forum: http://wild-fox.co/index
Wątek: https://wild-fox.co/...fort-carson-v2/

#118 Clamo

Clamo
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 2 tygodni temu

Mało ludzi na forum, ale polecam.

#119 MAQ

MAQ
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 2 tygodni temu

Polecam. Naprawdę brzmi ciekawie. Prawdopodobnie bezdomniak Zack Tomato wraca na scenę RP :D.

#120 Allerek

Allerek
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 2 tygodni temu

Wyglada ciekawie ;d

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników