Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH][Zapowiedź] Social RolePlay | s-rp.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 game4us.pl

game4us.pl
  • Uzytkownik forum
  • 36 postów
  • MiejscowoścLubin

Napisano 03 maj 2017 - 08:03

ZAPRASZAM JUŻ NIEWIELE DO 30 OSÓB I BĘDĄ DARMOWE KONTA PREMIUM!

Napisałem o zdjęciach zerżniętych z Community Role Play, a ten śmieszek edytował moją wiadomość na "Świetnie się zapowiada". Nie polecam. ;) 

#22 Polaris

Polaris
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 03 maj 2017 - 09:01

Napisałem o zdjęciach zerżniętych z Community Role Play, a ten śmieszek edytował moją wiadomość na "Świetnie się zapowiada". Nie polecam. ;)

Reklamowałeś jakiś game4us to ci edytowałem, proste.

#23 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 03 maj 2017 - 12:21

Reklamowałeś jakiś game4us to ci edytowałem, proste.

Ukrycie postu, a fałszowanie to co innego. Takich rzeczy się nie robi i z takimi praktykami uporaliśmy się 9 lat temu na godfatherach z serwerami xaa. Jeżeli post jest niezgodny z regulaminem serwisu to go ukryj.

To, że ukryjesz czyjąś opinię lub ją sfałszujesz nie znaczy, że ludzie przestaną myśleć że robisz gówno. I nie myśl sobie że uważamy za błąd korzystanie ze skryptu z internetu. Ty po prostu nie dość że tego używasz, to jeszcze podpisujesz się pod tym gamemodem jakby był twój.

#24 Polaris

Polaris
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 04 maj 2017 - 07:32

Ukrycie postu, a fałszowanie to co innego. Takich rzeczy się nie robi i z takimi praktykami uporaliśmy się 9 lat temu na godfatherach z serwerami xaa. Jeżeli post jest niezgodny z regulaminem serwisu to go ukryj.

To, że ukryjesz czyjąś opinię lub ją sfałszujesz nie znaczy, że ludzie przestaną myśleć że robisz gówno. I nie myśl sobie że uważamy za błąd korzystanie ze skryptu z internetu. Ty po prostu nie dość że tego używasz, to jeszcze podpisujesz się pod tym gamemodem jakby był twój.

Pokaż mi zawartość w której napisałem, że game mode jest mój nawet nie byłeś na forum i ogłoszeń nie czytałeś, więc skąd wywnioskowałeś, że się "podpisuję" pod gamemodem że jest mój.

Tak samo zarzucacie nam, że tworzymy projekt o nazwie "Social RolePlay", że się podszywamy pod istniejący jakiś czas temu projekt, a co ten projekt który istniał miał zastrzeżoną jaką nazwę, czy jaki chuj?

Przykład:

"Los Santos RolePlay" (ls-rp.com) oraz "Los Santos RolePlay" (ls-rp.net) - też zarzucacie słynnej "lsce", że się podszywają pod zagraniczną? NIE, mimo tego, że ta sama nazwa.

Nikt nie ma prawa zarzucać nam, że się podszywamy pod jakiś projekt, bo w żaden sposób tego nie ukazujemy.

Głupi buc.

#25 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 04 maj 2017 - 09:48

A odnieś się do skopiowanych ząb w ząb treści z Community; umieszczonych w Twoich newsach.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#26 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:12

Grupy

To kolejny system, który jest niesamowicie zaawansowany. Zwykły szary gracz może być jednocześnie w 5 grupach, a liderzy będą mieli możliwość dodatkowo do tych grup - tworzyć podgrupy, co zaowocuje jeszcze większym komfortem zarządzania swoją grupą. Stworzyliśmy dość ciekawy interfejs dla grup:

[u]Strefy[/u]

Jest to nasz mały, nowy system, który został bardzo dobrze przemyślany. Zazwyczaj wszystko opierało się na drzwiach (głupie /kup, czy oferowanie produktu z magazynu), postanowiliśmy więc, że nie ma po co się ograniczać - wprowadziliśmy właśnie taki system. Członek ekipy może w dowolnym miejscu w zewnętrznym świecie gry (świat 0 oraz interior 0) stworzyć właśnie taką strefę, którą później może przypisać pod gracza bądź grupę. Te rozwiązanie daje nam wiele możliwości, np. przypisując strefę pod gracza, możemy mu udostępnić budowanie obiektów tylko w tej wyznaczonej strefie (oznacza to, że nie może on postawić obiektu dalej niż poza strefą), można to wykorzystać wspaniale do gry IC, możemy wtedy przypisać strefę ogródka Waszego domu, gdzie Wy później będziecie mogli sobie ten ogródek udekorować ciekawymi obiektami.

Przypisując natomiast taką strefę pod grupę (np. gang zajmujący się rozprowadzaniem narkotyków), możemy umożliwić jej zasadzenie odpowiednich nasion, które będą musiały być pielęgnowane, aż w końcu nie nada się na sprzedaż (tutaj właśnie ujawniliśmy już kawałek systemu narkotyków - a miała to być niespodzianka. Nie zaprzeczamy, że organizacje przestępcze będą mogły walczyć o strefy. Tak samo ma się sprawa dotycząca kradzieży pojazdu - jeżeli jakiś samochód stoi na danej strefie (a szary gracz nie będzie wiedział, czy na jakiejś się znajduje) to organizacja zmotoryzowana będzie miała możliwość odmontować komuś jakiś komponent. smile.png

Strefy między innymi będziemy starać się wykorzystać maksymalnie, czekamy też na Wasze propozycje - jakie dodatkowe możliwości chcielibyście wyciągnąć z tego systemu.

[u]Rozbudowany dźwięk[/u]

Posiadamy też dźwięki spoza gry, które są równie szczegółowo zbudowane, jak powyżej wymienione rozwiązania. Warto dodać, że nie będziemy nalegać na zainstalowanie klienta audio, u nas skrypt sam wykrywa, czy gracz posiada zainstalowanego klienta, czy też nie. W tym drugim wypadku, wykorzystywał on będzie podstawowego streamowania muzyki. Jednak instalując klienta, będzie po prostu przyjemniejszym rozwiązaniem, gdyż nie będzie widoczny niżej pasek z linkiem, który strasznie szpeci cały obraz gry. Tutaj cofniemy się trochę wstecz, system wykorzystaliśmy jak tylko uważaliśmy, dając tym samym możliwość słuchania muzyki z nagranej płyty umieszczając ją w discmanie, bądź wykorzystując car audio w pojeździe.

Nie wkur... mnie proszę Cię, bo widać to jeszcze w tej reklamie.

Jak już Ci napisałem - twoim problemem jest to, że próbujesz wciskać kit, a nie to że taką nazwą ktoś już się posługiwał. Przy czym, korzystając z czyjejś marki wykopujesz dla swojego serwera grób.

#27 Polaris

Polaris
  • Uzytkownik forum
  • 9 postów

Napisano 05 maj 2017 - 09:09

rEnZzHS.png

Lider - przywódca kierujący grupą. Stanowczy, odpowiedzialny, kreatywny. Odpowiedzialne stanowisko, dzięki któremu budowana jest struktura rozgrywki in-game. Zwerbujemy w szeregi projektu osobę, która obejmie stanowisko przywódcy rządu. Szef rządu jednocześnie będzie pełnić obowiązek opiekuna liderów. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę pozostałych frakcji nie tylko ze strony In Character (dotacje, projekty rządowe), ale także na kontrolę Out Of Character, dzięki czemu nie będzie dodatkowych barier pomiędzy osobami trzecimi (czyt. pewna automatyzacja - brak ingerencji ze strony administracji). Osoby chętne mają za zadanie wysłać do mnie(Polaris) prywatną wiadomość na forum z odpowiedzią na pytanie "Dlaczego ja miałbym objąć stanowisko przywódcy rządu?". Rekrutacja na liderów pozostałych frakcji odbędzie się w późniejszym czasie.

Powodzenia!

#28 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 23 maj 2017 - 09:16

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników