Skocz do zawartości

Zdjęcie

[YouTube] Kensei Official

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 FREAQ

FREAQ
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 17:56

Cześć. Chciałbym Was zaprosić na mój graficzno-gamingowy kanał na youtube. Znajdziecie tutaj różne poradniki dotyczące grafiki i programu gimp ale i innych programów, gry wszelakiej maści wraz z moim komentarzem jak i ryjem, różne eventy, vlogi i pogaduchy na różne tematy. Także jeżeli chcesz to właź już teraz na kanał i zostaw subskrypcje aby być na bieżąco!

Kanał YouTube!

#2 zane

zane
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 19:49

I po co kolejny kanał? Zamkniesz go tak jak każdy inny, po tygodniu będziesz usuwać filmy, a za dwa tygodnie znowu zmienisz nick.

#3 kukikovsky

kukikovsky
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 12:29

po co robic kanal na ktorym pokazujesz jak robic grafike, która jest chujowa?XD

#4 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 111 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 12:39

I po co kolejny kanał? Zamkniesz go tak jak każdy inny, po tygodniu będziesz usuwać filmy, a za dwa tygodnie znowu zmienisz nick.

Uwielbiam tego typu komentarze. Akurat internet jest takim medium, że można tam znaleźć nawet największe gówno, a autor ma do tego prawo żeby to gówno zamieścić.

Moim zdaniem kanał jest na tyle trafionym pomysłem, bo można w przyszłości wrócić do starych filmów żeby chociażby zauważyć jakie się w przeszłości popełniało błędy. FREQU będzie się tylko rozwijał i wiemy, że jest coś co go interesuje. Wy napisaliście tylko i wyłącznie kolejny gówno-post który nie niesie za sobą żadnej konstruktywnej opinii. Was, ani nikogo innego on na pewno nie zmieni, więc straciliście tylko czas.

Trochę pozytywnego myślenia, ludzie...

#5 zane

zane
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 13:51

Uwielbiam tego typu komentarze. Akurat internet jest takim medium, że można tam znaleźć nawet największe gówno, a autor ma do tego prawo żeby to gówno zamieścić.

Moim zdaniem kanał jest na tyle trafionym pomysłem, bo można w przyszłości wrócić do starych filmów żeby chociażby zauważyć jakie się w przeszłości popełniało błędy. FREQU będzie się tylko rozwijał i wiemy, że jest coś co go interesuje. Wy napisaliście tylko i wyłącznie kolejny gówno-post który nie niesie za sobą żadnej konstruktywnej opinii. Was, ani nikogo innego on na pewno nie zmieni, więc straciliście tylko czas.

A ja kocham takie komentarze, które ktoś dodaje bez poprzedzającego research'u. Jeżeli nie masz żadnego pojęcia o nim i jego kanałach to nie praw takich mądrości. Gostek przez ostatni rok zmienił nick jakieś 20 razy, tak samo swoje kanały na które nagrywał filmy i po tygodniu je usuwał. Czasem trzeba zaakceptować to, że nie ma się nic ciekawego do zaprezentowania i iść w przeciwnym kierunku. Jego kanał nie przedstawia żadnego konkretnego contentu, którym mógłby zachęcić potencjalnych odbiorców do oglądania. Tyle ode mnie.

#6 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 111 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 15:51

A ja kocham takie komentarze, które ktoś dodaje bez poprzedzającego research'u. Jeżeli nie masz żadnego pojęcia o nim i jego kanałach to nie praw takich mądrości. Gostek przez ostatni rok zmienił nick jakieś 20 razy, tak samo swoje kanały na które nagrywał filmy i po tygodniu je usuwał. Czasem trzeba zaakceptować to, że nie ma się nic ciekawego do zaprezentowania i iść w przeciwnym kierunku. Jego kanał nie przedstawia żadnego konkretnego contentu, którym mógłby zachęcić potencjalnych odbiorców do oglądania. Tyle ode mnie.

No wporządku, ale co z tego? To nie jest niezgodne z żadnym regulaminem. Jeśli materiały są kiepskie to nikt nie będzie ich oglądał i tyle. Inna sprawa gdyby kogoś w internecie okłamywał, próbował oszukać w jakiejś kwestii, bądź wyłudzić od kogoś pieniądze za pośrednictwem swojego kanału. Komentarze w takim stylu jaki wy wstawiacie kojarzą mi się z wielką dramą. A facet po prostu robi sobie słaby kanał, i tyle... może będzie lepszy.

#7 FREAQ

FREAQ
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano 03 maj 2017 - 08:27

Chociaż ktoś napisał konstruktywną opinię i widać, że jesteś inteligentną osobą, nie to co reszta tutaj pisząca błahe komentarze. Co do samej kwestii usuwania filmów i zmian nazwy to nie powinno to nikogo obchodzić, internet jest dla wszystkich i może sobie robić co tylko chce, usuwałem swoje filmy, swojego autorstwa a nie wasze, dlatego mam wyjebane co piszecie w moją stronę i zlewam na takie zjebane komentarze jak pisał zane czy kukikovsky. Kolejna rzecz, gdy usunąłem tamte filmy miałem z miesiąc przerwy od youtube i rozmyślałem nad kontentem, pierwszy film po przerwie wrzuciłem 2 tygodnie temu i nie usunąłem żadnego filmu dla twojej wiadomości od tamtego czasu (a podobno po 2 tygodniach usuwam filmy) jak to napisaliście. 

#8 oker

oker
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 10 maj 2017 - 12:55

po co to komu

#9 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 17:48

Weź spakuj swój plecaczek i wyjdź Leyson czy jak ci tam :D

Nawet nie wiem jak ci mówić bo masz miliardy nicków.

#10 advgaming.pl

advgaming.pl
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 20:11

Popracuj nad materiałami, bo jak na razie to jest sklejka wypluta w programie do montażu.

#11 X0neX

X0neX
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 12:43

Tak jak wyżej, popracuj nad materiałami.

#12 Drakenid

Drakenid
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 3 tygodni temu

NIe polecam

#13 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano Tydzień temu