Skocz do zawartości

Zdjęcie

Matura język polski 2017 poziom podstawowy - arkusze, CKE,

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 04 maj 2017 - 13:20

Cześć, czy wśród naszych użytkowników są osoby, które pisały dzisiaj maturę z języka polskiego poziom podstawowy?

Dla chętnych w poniższym linku, arkusz egzaminacyjny z języka polskiego, poziom podstawowy od CKE.

https://www.cke.edu.pl/

Oczywiście wszystkim zdającym życzymy osiągnięcia jak najwyższych wyników i dostania się do wymarzonej uczelni wyższej (o ile ktoś się wybiera).

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#2 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 112 postów

Napisano 04 maj 2017 - 13:24

dałem radę

#3 Blinder

Blinder
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 05 maj 2017 - 16:05

Matematyka widzę łatwiutka była :D

#4 zane

zane
  • Uzytkownik forum
  • 7 postów

Napisano 05 maj 2017 - 16:32

Ja pisałem wczoraj polski, dzisiaj matematyczkę i powiem tak. Maturę z polskiego napisałbym dobrze w gimnazjum bo temat był banalnie prosty, a co do dzisiejszej matematyki - z całości nie zrobiłem tylko 3 zadań, zdane na bank zobaczymy na ile procent. Słyszeliście o tej niepełnosprawnej umysłowo lasce z jakiejś wsi, która wstawiła zdjęcia matury z matematyki do internetu prosząc o pomoc?

#5 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 112 postów

Napisano 05 maj 2017 - 17:55

Tak naprawdę pisałem maturę w 2014 roku i była ona wtedy pisana jeszcze w starej formie (ostatni rocznik). W miejscowości w której pisałem egzamin jakiś chłopak z innej szkoły za pomocą słuchawki BF komunikował się z kolegą siedzącym w samochodzie, na parkingu. Postawiono im jakieś zarzuty ;)

Chociaż przyznam, że pomysł wrzucenia zdjęć do internetu był nieco głupszy :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników