Skocz do zawartości

Zdjęcie

Circle.com i darmowe 5euro=20zł w kilka minut

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciejczyk

Maciejczyk
  • Uzytkownik forum
  • 0 postów

Napisano 09 maj 2017 - 21:20

Witajcie, cześć i czołem!

Jestem starym graczem, który mało już pamięta role play. Zarejestrowałem się u was, bo mam małą ofertę dla ludzi, którzy na pewno zechcieliby, aby do kieszeni wpadło dwadzieścia złotych zaledwie kilka minut. W czym cała rzecz? Wszystko jest w stu procentach legalne i daje każdemu zarobek dwudziestu złotych w maksymalnie dziesięć minut!

Od nie dawna powstaje firma Circle, która wzoruje się na słynnym już PayPalu. Chce się jak najszerzej rozreklamować, stąd daje 5 euro za wykonaniu transakcji do dwudziestu pięciu złotych. Wszystko jest darmowe i w stu procentach legalne. Wszystko polega na tym, że przesyłam tobie 5 euro, a ty odsyłasz mi i robimy to pięć razy. Dobijamy do dwudziestu pięć euro i zyskujemy darmowe 5 euro za transakcję. Wypłaty są w 100% darmowe, bez żadnych wpłat. Nic nie musisz wpłacać, a od przesyłania pieniędzy zaczynam ja. Przesyłka 5 euro trwa maksymalnie kilka sekund. Obydwoje dostajemy na koniec 5 euro.

Zaczynasz od rejestracji pod tym linkiem: https://www.circle.com/invite/ZQRX34  i podajesz swój numer telefonu, który jest potrzebny tylko i wyłącznie do aktywacji konta. Za SMS nic się nie płaci, nie pobiera żadnych opłat. Potem dodajesz numer konta bankowego/karty, a wtedy bez problemu mogę wysłać Ci przez stronę pieniądz. Ty mi odsyłasz i robimy tak do 25 euro, czyli pięć razy. Na koniec dostajesz pięć euro = dwadzieścia złoty.

Jakby ktokolwiek był zainteresowany to zapraszam na prywatną wiadomość. Mogę wyjaśnić wszystko jeszcze raz, ewentualnie podać skype do kontaktu. Konto z tej strony można bez problemu później usunąć. Tak samo można usunąć wszystkie dane, konto bankowe - nic nam nie grozi, ponieważ wszystko jest legalne, a firma jest poważna. Im szybciej tym lepiej, ponieważ oferta może w każdej chwili się skończyć. Można łącznie wypłacić z tego jakieś 500 euro, czyli 2000zł.

Pozdrawiam,

Maciejczyk

#2 oker

oker
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 10 maj 2017 - 12:55

polecam

#3 kukikovsky

kukikovsky
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 12 maj 2017 - 11:13

wyłączyli program referencyjny dla polski juz

#4 Bezel

Bezel
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów
  • MiejscowoścCorona

Napisano 12 maj 2017 - 18:25

Coś w to nie wierze

#5 kukikovsky

kukikovsky
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 15 maj 2017 - 16:46

Coś w to nie wierze

dzialalo, sam w godzine wyplacilem 150zł

#6 czop1223

czop1223
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 31 maj 2017 - 15:57

ah te piramidki :) Poza tym w ten sposób powstają tzw. pakiety osobowości (sory, nie wiem jak się to nazywa po polsku), gdzie sprzedają dużo Twoich informacji (tel, właśnie nr. konta bankowego, dane) za jakieś marne grosiki w dużych paczkach, później będą super kredyty na wasze dane, oczywiście nie życzę nikomu.

#7 Infkrvl

Infkrvl
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 31 maj 2017 - 18:39

Nie wierzę w takie coś :P

#8 Warszawiak

Warszawiak
  • Uzytkownik forum
  • 12 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 18:31

Przecież to oszustwo ;D