Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]entGaming.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Masakracja

Masakracja
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 28 maj 2017 - 07:17

Serwer na tle innych nie wyróżnia się niczym szczególnym. Więc nawet nie ma sensu ładować tam hajsu w jakiekolwiek premki, czy inne bzdety, bo najprawodpodbniej będzie niewypałem. O ile skrypt może być dobry - w sensie niepobugowany, znośny do gry, o tyle ekipa to ludzie którzy chyba nie wiedzą jak się prowadzi serwery, jak powinni się zachowywać itd. Kolejną rzeczą jest wyciek danych kont do forum, oraz usunięcie całego forum bo jak to ktoś na forum z ekipy napisał "Kolega wbił się nam na FTP". To ja mam grać na serwerze, gdzie jakiś kolega może mieć dostęp do jakiegoś konta? Potem coś zarobie, etc. i gościu się zaloguje usunie/odda komuś i co? Cudowne zniknęcie.

Opiekunowie org. przestępczych. XD XD XD Wybierani chyba z dwa razy, bo raz wybrali raków i teraz też nawet nie jest lepiej. Odrzucili zaakceptowane aplikacje, etc. Gównoburza na forum totalna. Jednym słowem MEH.

Jedni z ekipy wywalani, potem ponownie w niej są, za chwilę znowu ich nie ma, a potem mają rangę "zasłużony", zaczyna się gównoburza bo jeden jest zasłużony a drugi nie. Dziecinada kompletna.

Dalej. System kar na forum. Osobiście zdobyłem jednego warna za "przekleństwo w poście", co jest bekowe. Drugi za głupi komentarz pod statusem, który był napisany żartem. Koniec końców skończyłem z 5 warnami i brakiem możliwości pisania. Niestety ale administracja nie ma za grosz dystansu, bo jak to oni pisali na statusach "my się nie pierdolimy". I nie wrzucę screen'ów, bo po prostu ich nie mam, nie chciało mi się robić. Ale czy to jest ważne? Wystarczy wejść na forum i zobaczyć co tam się odwala.

Reasumując, serwer jest próbą stworzenia czegoś co już istnieje. Na moje oko będzie tam może 30-40 graczy jak dobrze pójdzie, przy czym z taką ekipą to daję maks temu serwerowi 3-4 miesiące, niestety. I z całym szacunkiem do administracji tego serwera, ale takie są realia. Już sobie zagwarantowaliście to wszystko wyciekiem danych, czy też jakimiś scenami na forum między ekipą i innego tego typu rzeczami. Osobiście jak ktoś lubi grać na niestabilnych serwerach no to polecam. Ja osobiście wolę wybrać coś stabilniejszego, nawet kosztem skryptu, ale przynajmniej mam pewność, że rzeczy które ugrałem nie znikną wraz z właścicielami serwera.

#22 czop1223

czop1223
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 31 maj 2017 - 01:07

Bardzo chamsko działacie ;)

#23 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 48 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:33

Serwer już wystartował!

#24 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 14:04

Uwaga! Na forum obowiązuje zasada kulturalnego wypowiadania się. Prosimy o niestosowanie słów wulgarnych, powszechnie uznawanych za obraźliwe. W tym wątku zostały ukryte posty użytkowników w związku z poziomem wypowiedzi odbiegającym od normy. Zachęcamy do przedstawiania swoich opinii w bardziej odpowiedni sposób, bo jest to do zrobienia.

#25 Maślak

Maślak
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 15:51

Oceniam i nie widzę tutaj nic, co mogłoby być innowacyjne. Styl na forum jest strasznie podobny do innych projektów, nawet panele tworzenia postaci czy inne tego typu rzeczy. Szczerze mówiąc, wygląda mi to po prostu na kolejny projekt, który bazuje na skrypcie od kogoś innego. Wiele i tak nie oczekuję po takim tworze.

Moja szczera opinia - mimo to, powodzenia.

edit
Tak żeby nie być gołosłownym. Magia świąt! :)

N7umZa0.jpg

#26 angelfallroleplay

angelfallroleplay
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 17:59

Ukradliście styl naszego webmastera i przypisaliście go sobie jako 'autorski', nie fajna zagrywka.

#27 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 22:37

Oceniam i nie widzę tutaj nic, co mogłoby być innowacyjne. Styl na forum jest strasznie podobny do innych projektów, nawet panele tworzenia postaci czy inne tego typu rzeczy. Szczerze mówiąc, wygląda mi to po prostu na kolejny projekt, który bazuje na skrypcie od kogoś innego. Wiele i tak nie oczekuję po takim tworze.

Moja szczera opinia - mimo to, powodzenia.

edit
Tak żeby nie być gołosłownym. Magia świąt! :)

N7umZa0.jpg

Powód jest bardzo prosty: Skrypt został zakupiony z tego samego źródła co ms-rp... Również panele. :) 

Powodzenia :D 

#28 advgaming.pl

advgaming.pl
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 10 czerwiec 2017 - 11:16

Niby fajny, ale czegoś brakuje.

#29 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:51

Powodzenia.

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#30 X0neX

X0neX
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 18 czerwiec 2017 - 12:42

Noooo w sumiee dobre.

#31 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 4 tygodni temu

Usuwam tagi ze względu na brak prefiksu.

#32 Masakracja

Masakracja
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 4 tygodni temu

No i serwerek padł tak jak przepowiadałem. Tak jest jak się bierze do ekipy randomów, a potem robi się ankiete na forum kogo z tej ekipy należy wyrzucić. Normalnie dziecinada. Na szczęście nie przegrałem na serwerze nawet pełnej godziny, więc nie mam czego żałować :)

#33 mpower

mpower
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 4 tygodni temu

Jak to ms-rp jest xD

#34 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 3 tygodni temu

Serwer zamknięty, na sprzedaż.

#35 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 100 postów

Napisano 3 tygodni temu

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników