Skocz do zawartości

Zdjęcie

DM Langrab II - zagraj z nami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 23 May 2017 - 11:02

news--1494331722-U1.png

Nowy serwer DeadMatch w San Andreas Multiplayer. Powstaje na podstawie pierwotnego wydania gamemodu Landgrab, tym razem z wykorzystaniem od pierwszej linijki kodu najnowsze rozwiązania programistyczne czego efektem ma być w pełni funkcjonalna, szybka rozgrywka.

Uwaga! Zwróciliśmy uwagę na to, że na SA:MP  nie ma już serwerów których interfejs nie kaleczy  naszych oczu kolorowymi textdrawami i kiczowatymi  obiektami tworzonymi bez pomysłu. My przywiązujemy wagę do każdego elementu rozgrywki!

Staramy się ograniczyć liczbę komend tak, aby rozgrywka stała się dla Was intuicyjna, prosta i przystępna nawet, jeśli serwer ten będzie przygotowywany w języku angielskim.

Tak jak w klasycznym landgrabie, aby zarobić - zabijasz innych, oraz kupujesz biznesy. Zakładasz grupy graczy, dzięki którym zdobywasz dużo szybciej!

Zdobądź ze swoją grupą bazę w której znajdziesz kamizelkę i broń której nie otrzymasz w żadnym innym miejscu! Pilnuj swojego terytorium przed innymi graczami - fanty będą pojawiać się co minutę!

news--1494331739-U1.png

Tak jak wspominaliśmy w ostatnim newsie nt. Landgrab II, nie tworzymy multum komend, które mają jedynie utrudnić grę- stąd automatyka przy otwieraniu wszelakich bram- wystarczy podejść do aktora i wcisnąć Y, zaś brama sama się otworzy.

Gdzie spotkamy owe bramy? 

Z pewnością są to bazy, o które warto walczyć- jej przejęcie wiąże się z dostępem do super samochodów, których nie znajdziemy na mapie. W bazie znajduje się również point of healt, w którym możemy się uleczyć. 

Na chwilę obecną mamy jedną bazę, którą chcemy powielić w kilku innych miejscach, aby gracze mięli możliwość rywalizacji.

Każda z baz oferuje jedną z różnych broni do wyboru - w tej, prezentowanej wyżej- znajduje się bazooka- tak, aby nie pozwolić nikomu dostać się do bazy!

news--1494331775-U1.png

Jeśli chodzi o zakup broni - niskie ceny broni pozwolą na szybki zakup interesującego nas ekwipunku. Pamiętajmy jednak, że pieniądze nie płyną z nieba- trzeba je zarobić.. W tym celu powstały biznesy. Ich ceny zaczynają się od 8 tysięcy a kończą na milionie. Aby zakupić taki biznes- trzeba po prostu mieć pieniądze (a te zyskujemy zabijając innych graczy). Pamiętaj, że jeśli nie zabezpieczysz swojego dorobku w banku- Twoje oszczędności przepadną tak samo jak bronie, które niedawno zakupiłeś.

Po zakupie biznesu- pilnuj go! Ponieważ inny gracz może go od Ciebie odkupić, a zebrane w tam środki wpłyną na konto owego gracza!

Do dzieła. Serwer został otwarty dla wszystkich graczy.

HostName: [ENG/PL] DM-Landgrab !NEW!

Address:  155.133.44.41:7777
Players:  0 / 500
Ping:     20
Mode:     Landgrab II DM/TDM
Language: English/Polish

Screeny z gry:
news--1495533878-U1.png
news--1495533989-U1.png

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#2 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 121 postów

Napisano 24 May 2017 - 20:20

Powodzonka ;) 

#3 czop1223

czop1223
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 31 May 2017 - 01:44

Mam nadzieję, że w nocy też ktoś będzie grał.

#4 Admin

Admin
  • Administrator
  • 700 postów

Napisano 31 May 2017 - 09:35

Mam nadzieję, że w nocy też ktoś będzie grał.

Przy reklamie łańcuszkowej takie coś będzie działać.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#5 czop1223

czop1223
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 31 May 2017 - 17:15

Wbiłem sobie dzisiaj pograć, i faktycznie mimo tego, że jest pustawo to gra mi się serwer LV+SF+LS DM~LandGrab z 2008 jakoś tak był nazwany przypommina.

#6 Infkrvl

Infkrvl
  • Uzytkownik forum
  • 25 postów

Napisano 31 May 2017 - 18:39

Wbiłem sobie dzisiaj pograć, i faktycznie mimo tego, że jest pustawo to gra mi się serwer LV+SF+LS DM~LandGrab z 2008 jakoś tak był nazwany przypommina.

#7 Warszawiak

Warszawiak
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 05 June 2017 - 18:37

Powodzenia :)

#8 mpower

mpower
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 21 June 2017 - 17:40

Powodzenia