Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stary Role Play, starzy gracze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 111 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 15:09

8MugU36.png

Role Play tworzą gracze i jaki gamemod byśmy na serwerze nie zastali, to bez tych ludzi z odpowiednim podejściem do rozgrywki i z właściwymi przyzwyczajeniami nie otrzymamy satysfakcji. Kiedyś role play'u się uczyliśmy obserwując grę najlepszych, teraz wydaje mi się że ten trend gdzieś pogrzebaliśmy nie rozmawiając o prawdziwych autorytetach tego trybu rozgrywki. Postaram się dzisiaj naprawić nasze błędy pokazując Wam grupkę osób która według mnie jest prawdziwie zakochana w kreowaniu swoich postaci.

Mniej więcej pięć lat temu, bo chyba kiedy był początek to sam twórca pewnie nie wie, powstał w świecie role play klub motocyklowy. Vallhalla Riders, dzisiaj mało korzystnie nazywani również organizacją administratorów LSki, przez pięć lat budowała swoją historię przez cały czas ciesząc się ogromnym uznaniem i powodzeniem wśród społeczności. To organizacja z wyjątkowym podejściem do kreowania swojego wizerunku, grupa której priorytetem wydawać by się mogło nie jest wyłącznie działalność kryminalna, ale przede wszystkim wykonywanie i reprezentowanie kultury swojego klubu. To fenomenalne, że wirtualna organizacja przestępcza tak bardzo natchnęła jej członków, że postanowili oni w ramach jej rozwoju stworzyć naprawdę ładne klipy wideo prezentujące koncerty i charakter rozgrywki Vallhalla Riders. To projekt z którego warto brać przykład.

Poza dobrą grą, Vallhalla Riders to bardzo interesująca i chyba najdłuższa jaką widziałem do tej pory spisana aplikacja (historia) wirtualnej organizacji przestępczej. Jeśli mi nie wierzycie, to sami koniecznie musicie sprawdzić.

http://ls-rp.net/top...otorcycle-club/

Jeśli znacie równie interesujące grupy tworzone przez społeczność Role Play koniecznie mi tutaj o tym napiszcie!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników