Skocz do zawartości

Zdjęcie

LS-RP Szuka programisty za darmo!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 TriGun

TriGun
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:44

Tak jak w tytule- co sądzicie o pracy jako programista za free, przy projekcie który zarabia krocie na sprzedaży usług płatnych?

needyou.jpg

Witajcie,

Chcielibyśmy dzisiaj ogłosić otwarcie na pozycji skryptera na LS-RP.

Jak wiecie, ja (Sim00n) i blint staramy się co 2-3 tygodnie na zmianę poprawić parę błędów, dodać parę nowych ficzerów i generalnie odświeżyć skrypt aktualizacją. Niestety ostatnio brakuje nam na to po prostu dnia. Dodatkowo, mamy też mniej czasu na załatwianie małych próśb reszty ekipy, które wymagają interwencji skryptera i przez to cały serwer kieruje się ku stagnacji. Próbując znaleźć nowego skryptera chcemy rozłożyć naszą odpowiedzialność na więcej osób i poprawić czas naszej reakcji na prośby i bugi.

Wymagania

- Znajomość języka Pawn i SDK do SAMP w języku Pawn *

- Znajomość SQL i baz danych MySQL

- Znajomość jakiekolwiek części webstacka (HTML, CSS, JS, PHP) jest dużym plusem ale nie jest wymagana

- Znajomość pluginów do SAMP typu streamer incognito czy mysql blueg to duży plus.

- Minimum 25 godzin przegranych na LS-RP (lub innym znanym serwerze RP, którym nie gardzimy ; >)

- Podpisanie umowy lojalnościowej, w której pod groźbą grzywny zobowiązujesz się nie upubliczniać i nie dzielić się kodem źródłowym skryptu LS-RP ani dostępem do żadnych z jej serwerów. **

* Małe doświadczenie w Pawn może być zastąpione dużym doświadczeniem w C i chęcią uczenia się na własną rękę (chociażby z moich tutoriali na youtube).

** W przypadku osoby poniżej 18 roku życia rodzic może podpisać taką umowę.

Obowiązki

- Wprowadzanie zmian skryptowych stricte wedle zaleceń Gamemasterów

- Zaglądanie na ekipowego Slacka i komunikacja z resztą ekipy

- Rozwiązywanie ticketów dotyczących spraw technicznych

Wynagrodzenie

To jest oferta pro-bono i żaden z nas nie zarabia z LS-RP ani grosza tak więc niestety Ty też nie będziesz. Jednakże, wydaje mi się, że blint i ja możemy zaoferować trochę doświadczenia w programowaniu i nauczyć Cię nowych rzeczy.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wysłać prywatną wiadomość na forum do użytkowników Sim00n i blint (jednocześnie).

We wiadomości należy zawrzeć swoje doświadczenie w programowaniu, doświadczenie z serwerami RP, swój wiek i jakiekolwiek przykłady pracy wraz z krótkim opisem.

Do potencjalnych kandydatów będziemy odzywać się pojedynczo w przeciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia.

Miłego weekendu,

Ekipa Los Santos Roleplay.

#2 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:51

xd małne płowo

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:55

jak bedzie burdel to zamykam temat... każdy ma prawo coś robić, ale ludzie się wszystkiego czepiają :) znajdą się i tacy, którym będzie przeszkadzać to

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#4 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 10:58

Słyszałem że Mario znowu będzie coś robił z tym swoim starym gamemodem :D ;)

#5 Arbus

Arbus
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:24

Tak jak w tytule- co sądzicie o pracy jako programista za free, przy projekcie który zarabia krocie na sprzedaży usług płatnych?

Jakie krocie? Większość pieniędzy z kupna gs'ów idzie na utrzymanie maszyny, a to co się zostaje na koniec roku jest przeznaczane na jakąś gierke na gwiazdke za los, który można kupić za normalnie otrzymane gs'y z przegranych godzin.

#6 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 11:52

Jakie krocie? Większość pieniędzy z kupna gs'ów idzie na utrzymanie maszyny, a to co się zostaje na koniec roku jest przeznaczane na jakąś gierke na gwiazdke za los, który można kupić za normalnie otrzymane gs'y z przegranych godzin.

czego polak nie widzi, tego mu najbardziej żal  :lol:

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#7 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 10:30

pieniądze z premium nie ida bezpośrednio na hosting, tylko konto wplatowo-wyplatowe
utrzymanie strony 50 userow online + 300 botow średnio to wydatek max 30 zl (zawyzyleem]
vps na huj żrąca ram łącze i procesor server samp to max 40 zl
lacznie 70
gdzie reszta pieniędzy?

#8 bluur

bluur
  • Administrator
  • 15 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 11:20

pieniądze z premium nie ida bezpośrednio na hosting, tylko konto wplatowo-wyplatowe
utrzymanie strony 50 userow online + 300 botow średnio to wydatek max 30 zl (zawyzyleem]
vps na huj żrąca ram łącze i procesor server samp to max 40 zl
lacznie 70
gdzie reszta pieniędzy?

:lol:  :lol: 

serwer samp wymaga dobrego łącza. jeszcze sobie weź pod uwagę serwer sql i z 70zł robi się kilka razy więcej   :)

#9 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:28

sim00n? to ty?
w 100 zl są w stanie się spokojnie zmiescic i placa pewnie mniej bo maja dedyka za 50 zl a na nim co sie da. serwer sql nie wiem co ma do tematu. a lacze KAZDA firma oferuje teraz nie mniej niz 100mbs ktore mieści w sobie tyle sampowskich danych ze to niepojęte dla zwykłego umysłu. wierzcie w co chcecie ale spora kasa jest wyprowadzana do czego nic nie mam, tylko sami sobie szukaja czarnucha ktory im bedzie pisał skrypty pod komerche..

#10 belendzior

belendzior
  • Uzytkownik forum
  • 61 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:41

..i to mi sie nie podoba
sory za bledy i laczrnie pisze z bardzo starego kompa i każda litera pojawia sie po 5sekundsch

#11 advgaming.pl

advgaming.pl
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 20:10

Nikt by się nie zgłosił, tracić swój czas za marnego developera, czy inne cuda na kiju.

#12 Firana

Firana

Zasłużony

• Administrator
  • 110 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 11:12

Nikt by się nie zgłosił, tracić swój czas za marnego developera, czy inne cuda na kiju.

Brać udział w czymś, co ma już wieloletnie uznanie jest fajne, tak myślę. A liczyć komuś pieniądze jest bezsensowne. Ma za mało - źle, ma za dużo - złodziej. O pieniądzach się nie dyskutuje :P

#13 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 16:19

Niech szukają.

#14 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 14:38

Wiadomo nie korzystają oni z rozwiązań gdzie za serwery itp. płacą 50 złotych, jednakże nie oszukujmy się- pewnym jest że zyski ktoś z projektu czerpie. Inną sprawą jest że większość osób w społeczności SA:MP, udziela się w Niej nie dla zysków bo nie są one jakieś oszałamiające. Myślę że znajdzie się ktoś kto weźmie ten stolik w ich projekcie, fakt faktem może być to ciekawa lekcja. Jednakże ta umowa mnie odrobinkę śmieszy, jeśli nie planujecie płacić to nie oczekujcie że ktoś podpisze umowę w której klauzura mówi o płaceniu. Symboliczne 50 złotych miesięcznie myślę że w zupełności wystarczyłoby na zdobycie Programisty który regularnie aktualizowałby skrypt. 

#15 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 16:42

Winek, myślałem że to Twoja sygnaturka :D - zdejmę coś, ale nie szalej za bardzo.

Umowa dla programisty jest po to, aby po rezygnacji/usunięcia ze stanowiska ów serwer nie czerpał korzyści z pracy, którą ten programista włożył w przygotowanie tego gamemoda.

Nie oszukujmy się, nastawiając się na zysk w SA:MP'ie to trochę jak z roznoszeniem ulotek, tylko że za ulotki wiesz, że ktoś Ci zapłaci. A tutaj masz ze sobą ekipę, która także chciałaby coś dostać w zamian za swoją pracę non-profit (choć uważam, że jeśli ktoś się zgłasza na Moderatora, Game-Mastera czy Administratora to z woli pełnienia tej funkcji niżeli czerpania zysków).

#16 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 14:21

Teraz mogę znowu baitować ludzi  :lol:  :wub:

Oczywiście że nie można nastawiać się na zyski, jednakże no nie podoba mi się fakt że oczekują wiążącej umowy podczas kiedy sami nie oferują nic. 

#17 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 20:53

Już mają programistę - Raydex

Więcej informacji tutaj: http://ls-rp.net/top...-zielona-hiena/

#18 Infkrvl

Infkrvl
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano 4 tygodni temu

oj coś czuję, że skrypt lski niedługo wyląduje w necie albo będzie do kupienia XD

#19 Arbus

Arbus
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 4 tygodni temu

oj coś czuję, że skrypt lski niedługo wyląduje w necie albo będzie do kupienia XD

"- Podpisanie umowy lojalnościowej, w której pod groźbą grzywny zobowiązujesz się nie upubliczniać i nie dzielić się kodem źródłowym skryptu LS-RP ani dostępem do żadnych z jej serwerów. **"

Po to podpisują tą umowę, żeby nic takiego się nie stało.

#20 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 24 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 3 tygodni temu

Dlatego tylko głupi by podpisał tą umowę. Podpisujesz, że gamemode nigdy nie trafi do sieci, ani nigdzie go nie użyjesz, a z drugiej strony w umowie nie masz najmniejszej gwarancji jak długo będziesz skrypterem, administratorem. Eleska od dłuższego czasu szukała kogoś kto będzie nadstawiać dupy, gdy Sim00n i blint będą bawić się przy CSGO i brać hajs za projekt w którym jednocześnie mało co uczestniczą. Póki utrzymuje im się stan konta (średnio 2k - 3k miesięcznie) to będą to trzymać. Powodzenia Raydex, jednak uważam, że źle zrobiłeś.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników