Skocz do zawartości

Zdjęcie

San Andreas Role Play | sa-rp.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysiek1440975005

Krzysiek1440975005

OSTRY, !NEXUS!

• Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2017 - 20:22

Dołączona grafika

Chcielibyśmy was zaprosić na całkowicie nowy projekt, jakim jest San Andreas Role Play - Pewnie zapytacie skąd wzięła się nazwa? Właściwie to chodziło o prostotę i nawiązanie do tradycyjnej rozgrywki, chcielibyśmy pokazać że na naszym serwerze można poczuć się tak jak 'kiedyś' - Projekt jest stworzony z myślą o graczach, którzy po ciężkim dniu w pracy, szkole oraz innych zajęciach będą mogli tworzyć swoje unikalne postacie, bo to przecież od Ciebie zależy czy w grze chcesz zostać policjantem, ratownikiem a może nawet zasiąść na najważniejszym stanowisku w rządzie? Nie zapomnieliśmy o jednej z ważniejszych sfer rozgrywki, mowa tu oczywiście o organizacjach przestępczych, bo bez nich przecież frakcje porządkowe nie miałby w ogóle znaczenia w rozgrywce.

Cornery rozmieszczone są w całym South Central, ponadto na strefie organizacji przestępczej mamy dostępne na start dwa cornery, z których co ciekawe mogą korzystać wszyscy, nawet najzwyklejszy uliczny diler. To grupa posiadająca wpływy na konkretnym terenie musi dbać o to, kto zajmuje corner. Takie rozwiązanie da wiele możliwości interakcji między graczami (przykładem może służyć kasowanie dilera handlującego na cornerze jakiejś organizacji czy też rekrutacja dilera w szeregi grupy). Wraz ze zwiększeniem wpływów dodawane będą cornery, co za tym idzie - większa ilość osób będzie mogła handlować w jednym momencie. Każdy corner ma swój limit sprzedaży w ciągu dnia (60g), zaś jedna osoba dziennie sprzedać może maksymalnie 15g narkotyków.

Dołączona grafika

Jak wiecie - strefy zawsze stanowiły problem na serwerach RolePlay, były one tworzone już od samego startu "na sztywno", łącznie stref na całą mapę San Andreas przypadało tysiące, co mocno wpływało na wydajność maszyny, ponieważ odnalezienie jednej strefy wśród takiej ilości mogło być uporczywe. Nasz projekt jest wyposażony w system dynamicznego tworzenia stref, co daje nam możliwość zarządzania nimi z poziomu gry. Strefy tworzone są pod konkretną organizacje/dom/biznes. Po przez wpisanie jednej komendy administrator ma dostęp do wielu opcji danej strefy - może ją bardzo szybko usunąć, zmienić grupę, która nią zarządza a co najważniejsze ustalić jej wielkość.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To tylko przedsmak tego co możemy wam zaoferować, dlatego już teraz zapraszamy na nasze niedawno otwarte forum, gdzie możecie śledzić resztę naszych rozwiązań oraz pomysłów.

Już teraz odwiedź nasze forum http://sa-rp.pl/

#2 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 28 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:50

Powodzenia życzę, myślę, że Wam to wypali.

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#3 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 3 tygodni temu

Może się to udać :D

#4 Admin

Admin
  • Administrator
  • 674 postów

Napisano 3 tygodni temu

Nie wiem dlaczego, ale jak włączam to:

http://sa-rp.pl/

i to:

https://net4game.com/

, to widzę same podobieństwa :D lub wzornictwo jednego na drugim.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#5 #Comandosik

#Comandosik
  • Uzytkownik forum
  • 22 postów

Napisano 3 tygodni temu

Dalej coś działacie? Bo od ostatniego newsa trochę czasu mięło :C 

#6 XXFlow

XXFlow
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 2 tygodni temu

Szczerze nie podoba mi się

#7 EL LUKASION

EL LUKASION

pacz na tego mużyna na dole, jest zły

• Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 2 tygodni temu

Konstruktywna krytyka. Mogę wiedzieć co takiego Ci się nie podoba w naszym projekcie? Z pewnością postaramy się zmienić nieodpowiednie aspekty serwera, tak jak robiliśmy to do tej pory. Chcemy aby to gracze byli czynnikiem decydującym o wprowadzanych zmianach, stąd też oczekujemy Waszego feedbacku.

#8 Kuczi

Kuczi
  • Redaktor
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 2 tygodni temu

Konstruktywna krytyka. Mogę wiedzieć co takiego Ci się nie podoba w naszym projekcie? Z pewnością postaramy się zmienić nieodpowiednie aspekty serwera, tak jak robiliśmy to do tej pory. Chcemy aby to gracze byli czynnikiem decydującym o wprowadzanych zmianach, stąd też oczekujemy Waszego feedbacku.

Gość nabił post w każdym temacie - off-top by mieć posty w profilu.

#9 EminemsS

EminemsS
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów

Napisano Tydzień temu

Spoko będzie serwer.

#10 emiltoja

emiltoja
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów
  • MiejscowoścRzeszów

Napisano Tydzień temu

Wbiłem na forum, pierwsze uczucie - Gdzie ja jestem?! Na N4G? Pomyliłem strony?! - Nie pomyliłem, trafiłem na San Andreas Role Play. Od daj4zł uciekam teraz jak najdalej nie tylko przez forum. Tutaj uciekam wyłącznie przez forum, bo bierzecie wy zapewne coś od kogoś - co jest zbyt za nowoczesne. Oczywiście to jest według mnie, większość graczy pewnie sądzi inaczej.  ^_^ Sama ta reklama jest tak krótka że w chwile moment skończyłem czytać i tak naprawdę nic się nie dowiedziałem.  <_<

#11 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano Tydzień temu

Wbiłem na forum, pierwsze uczucie - Gdzie ja jestem?! Na N4G? Pomyliłem strony?! - Nie pomyliłem, trafiłem na San Andreas Role Play. Od daj4zł uciekam teraz jak najdalej nie tylko przez forum. Tutaj uciekam wyłącznie przez forum, bo bierzecie wy zapewne coś od kogoś - co jest zbyt za nowoczesne. Oczywiście to jest według mnie, większość graczy pewnie sądzi inaczej.  ^_^ Sama ta reklama jest tak krótka że w chwile moment skończyłem czytać i tak naprawdę nic się nie dowiedziałem.  <_<

To samo mogę powiedzieć o tym projekcie :D

#12 Bester

Bester
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano Tydzień temu

Forum robione na styl net4game. Serwer mnie nie zachęca.

#13 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 27 postów

Napisano 2 dni temu

To samo mogę powiedzieć o tym projekcie :D

Pierwszy raz się tez z Asterkiem zgodzę.

Forum n$g jest najgorzej wyglądającym i funkcjonującym forum jakie spotkałem.

#14 Walkerski

Walkerski

Hannibal .

• Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 2 dni temu

Myślę, że wzorowanie się innymi serwerami już na samym początku jest zwykłym brakiem doświadczenia osoby prowadzącej. Gracze nie zaskoczą się tym, co widzieli już gdziekolwiek indziej. Mam nadzieję, że chociaż skrypty piszesz samemu, niżeli przemycać gotowce z poprzednich niewypałów, jak reszta osób piszących w dziale reklamy.

Aplikacja jest tak krótka, jak czas, jaki daję temu serwerowi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników