Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]iSantos.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 24 June 2017 - 19:33

Dołączona grafika

Witaj! Pragniemy przedstawić Tobie nowo powstający projekt RolePlay jakim jest iSantos. Miejscem rozgrywki wspólnie naradzając się wraz z ekipą serwerową wybraliśmy Los Santos - Jak sama nazwa projektu wskazuje. Nasz serwer posiada dobrze znany skrypt jaki występował na mySantos RolePlay - Został on zakupiony od właścicieli i zmodernizowany pod nasze potrzeby. Staramy się udoskonalać zakupiony skrypt, aby w nim nic nie brakowało dla naszej przyszłej społeczności.

Dołączona grafika

to jedne z bardziej faworyzowanych organizacji na wszystkich serwerach RolePlay. Dlatego tez zaopiekowaliśmy się nimi tak aby nie mogło dla nich zabraknąć zajęcia oraz dostępu do rozwijania swojej gry. Posiadamy system pożarów, który rozwinie grę Fire Department'u. Dla Police Department przygotowaliśmy rozwiniętą centralę LSPD gdzie funkcjonariusz może sprawdzić kartoteki gracza oraz stworzyć nowe. Do ogólnego dostępu przekazaliśmy system flag grupowych które pozwalają na dostęp do pewnych komend - GPS'y, czaty departamentowe, kolorowe nicki. Postanowiliśmy urozmaicić grę i pojazdom SFPD zwiększyliśmy prędkość maksymalną radiowozów, dzięki temu Police Department będzie miał lekką przewagę nad organizacjami zmotoryzowanymi.

Dołączona grafika

Drugie pod względem faworyzacji są organizacje przestępcze, dla nich tez nie zabraknie linijek w naszym skrypcie. Przygotowaliśmy dla nich system cornerów gdzie będą mogli handlować nielegalnymi substancjami. Jednak są wymagania przydzielone do handlowania narkotykami, otóż aby rozpocząć handel na serwerze w godzinach 16-24 powinni być dwaj funkcjonariusze dostępni z LSPD. Cornery są rozstawione po całym south central, a nasz obiekter zaopiekował się objectpackiem i nie będzie brakować miejsca do wspaniałej gry.

Dołączona grafika

Nie moglibyśmy także zapomnieć o naszych kochanych biznesach. Warsztaty, siłownie, korporacje transportowe, taxi - Te biznesy u nas mają gwarantowaną opiekę systemową bo dla nich urozmaiciliśmy skrypt. Dla siłowni zostały dodane różne suplementy które nadają naszym postaciom większy limit dzienny ćwiczeń na siłowni. Warsztaty mają możliwość zamawiania produktów poprzez kontakt telefoniczny z hurtownią. Korporacje transportowe na naszym serwerze mają za zadanie dowożenia produktów zamawianych przez danego gracza. Natomiast lider Taxi ma możliwość ustalenia ceny za 1 kilometr oraz gdy kierowca nie wie gdzie ma zabrać pasażera to klient zaznacza na radarze checkpoint. Dzięki temu kierowca wie w którą stronę ma się udać.

Dołączona grafika

Mamy nadzieję, że w większym bądź mniejszym stopniu zachęciliśmy was do odwiedzenia naszego projektu. Nie jest to kolejny serwer na wakacje lecz projekt, na którym każdy będzie mógł zagrać i rozwinąć swoją postać.Włożyliśmy w ten projekt wielki trud aby mógł powstać, aby stał się bardziej przyjazny dla Was wirtualni gracze!

Otwarcie forum: 25.06.2017 godzina 17:00

Forum: http://isantos.pl

Adres serwera: samp.isantos.pl

Gorąco zapraszamy!

#2 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 24 June 2017 - 21:25

stęskniłem się za jakimś pseudolem, nietwierdzącym, że nim jest, a który zniknie po dwóch tygodniach:)

#3 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 24 June 2017 - 21:40

stęskniłem się za jakimś pseudolem, nietwierdzącym, że nim jest, a który zniknie po dwóch tygodniach:)

A my za osobami które oceniają książkę po okładce :D
Lecz serdecznie zapraszamy Cię na nasz projekt ;)

#4 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 24 June 2017 - 22:26

A my za osobami które oceniają książkę po okładce :D
Lecz serdecznie zapraszamy Cię na nasz projekt ;)

nie oceniam projektu po okładce, tylko jego twórcę; wywalili cię z entgejming to zakładasz własny projekt, no cóż.

#5 FREAQ

FREAQ
  • Uzytkownik forum
  • 35 postów

Napisano 25 June 2017 - 08:44

nie oceniam projektu po okładce, tylko jego twórcę; wywalili cię z entgejming to zakładasz własny projekt, no cóż.

btw. jakby nie patrzeć entgaming też był pseudolem hahahahahaha

#6 Zimny96

Zimny96
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 25 June 2017 - 10:56

btw. jakby nie patrzeć entgaming też był pseudolem hahahahahaha

Reaktywacja pseudola - http://gtav.pl/topic...wka-dla-ciebie/

#7 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 25 June 2017 - 11:08

Reaktywacja pseudola. - http://gtav.pl/topic...wka-dla-ciebie/

To są zupełnie inne projekty. Tamten był na honestscie, a ten jest na autorskim skrypcie MS-RP ;)
PS: Ekipa tez inna jest niż tam.

#8 Zimny96

Zimny96
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 25 June 2017 - 14:23

To są zupełnie inne projekty. Tamten był na honestscie, a ten jest na autorskim skrypcie MS-RP ;)
PS: Ekipa tez inna jest niż tam.

Czyli to samo, inna ekipa, inny skrypt po prostu :)

#9 Zimny96

Zimny96
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 25 June 2017 - 14:23

Reklama napisana na kiepskim poziomie, taką grafikę co teraz macie to potrafię zrobić w internetowym photoshopie. Pozwoliłem sobie wejść na wasze forum, które i tak jest wyłączone. Styl jest słaby, nie zachęcający. Na waszym miejscu bym poprawił górną część stylu (nawigacja, grafika w #branding). Szczerze, to mnie nie zachęciliście, a wręcz - ZNIECHĘCILIŚCIE

#10 Vertolio

Vertolio
  • Uzytkownik forum
  • 62 postów
  • MiejscowoścRoztocze

Napisano 25 June 2017 - 16:18

emiltoja gamemasterem XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD. I jedno pytanie, co w waszym projekcie jest innowacyjnego, bo to jest napisane w logu X D!

#11 emiltoja

emiltoja
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów
  • MiejscowoścRzeszów

Napisano 25 June 2017 - 17:15

emiltoja gamemasterem XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD. I jedno pytanie, co w waszym projekcie jest innowacyjnego, bo to jest napisane w logu X D!

Widzisz, to że ty nigdzie się nie dostaniesz na taką posadę, to nie znaczy że ja jestem tobą "X D!"

Poza tym kim ty w ogóle jesteś że wyśmiewasz mnie "XDXD"? Znasz mnie, grałem z tobą bo nie wiem na czym opierasz swoją opinie o mnie.

Docenisz ten projekt z każdym dniem, każdą godziną i sekundą.

#12 Zimny96

Zimny96
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 25 June 2017 - 18:00

Chciałbym dodać też, że projekt posiada innowacyjny gamehub by Teez ;)

http://isantos.pl/in...hub&module=team

#13 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 111 postów

Napisano 25 June 2017 - 20:07

Dodaję prefiks. :)

#14 Zimny96

Zimny96
  • Uzytkownik forum
  • 14 postów

Napisano 25 June 2017 - 20:50

Forum nie działa.

#15 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano 26 June 2017 - 08:54

Powodzenia :D 
3 projekty na tym samym skrypcie ms-rp xd

#16 KuniK

KuniK
  • Moderator Globalny
  • 111 postów

Napisano 26 June 2017 - 08:57

Którą reklamę mam usunąć nową czy starą?

#17 DrawSki

DrawSki
  • Uzytkownik forum
  • 53 postów
  • MiejscowoścRewal

Napisano 26 June 2017 - 15:40

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników