Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwcowy przegląd RolePlay- co w trawie piszczy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 4 tygodni temu

news--1498406802-U1.png
 
 
Cześć- witajcie w kolejnym artykule, tym razem z serii- "co nowego, w świecie... yyy, RolePlay". Otóż tak- dzisiaj zrobimy sobie krótki research wśród ponownie debiutujących serwerów RolePlay (i nie tylko)! Mowa o LS-Stories oraz LS-RP.net i oczywiście naszym wspólnym projekcie DM Landgrab.
 
Słowem wstępu- podchodzę do artykułu całkiem luźno- być może ze względu na fakt, że w SA:MP'a nie gram już od dobrych kilku lat, aczkolwiek chciałbym podzielić się z Wami nowinkami, które zachęcą Was do gry na jednym z poniżej opisanych serwerów- do dzieła!
 
news--1498410553-U1.jpg
 
 
LS-Stories- historia kołem się toczy, czy w tym przypadku będzie tak samo?

Właściciele projektu ls-stories.pl zdecydowali się na krótką przerwę  dla przebudowy niektórych aspektów gry jednak wychodzą z inicjatywą stworzenia nowego miejsca rozgrywki a jest nim epizod fabularny Fort Carson gdzie każdy będzie mógł zagrać przez wakacje właśnie w tym miejscu. Nowe postacie i całkowicie inny świat In Character. Po wakacjach wszystko wraca do normy. Projekt wraca do Los Santos z kolejną aktualizacją jaka będzie przygotowywana przez cały okres wakacyjny.
 
Czy jest to dobry wybór? 
Z jednej strony- jak najbardziej, ponieważ zajmując czymś graczy- nie tracimy ich. Tak też jest w tym przypadku, lecz czy za długa przerwa nie przyniesie ujemnych skutków? Bądźmy optymistami i życzmy jak najlepiej dla ekipy LS-Stories. A jak Ty uważasz?
 
www.ls-stories.pl
 
news--1498406828-U1.png
 
Było cicho, było szaro- pojawił się Raydex i od razu zagrzmiało!
 
"Na pełnej petardzie" - tak można nazwać wejście Raydexa do zespołu eleski. W tydzień po opanowaniu sterów programisty coś zaczyna się dziać na serwerze od strony skryptowej. Pojawiają się nowalijki skryptowe, o których gracze jeszcze miesiąc temu mogli zapomnieć. Pojawiły się regularne aktualizacje, które stawiają Administracji LS-RP.net nowe wyzwania- czy brnąć w globalizację czy nie.. 
 
Kto mądrzejszy ode mnie powiedział kiedyś, że trzeba czasu aby marka stała się rozpoznawalna.
Wszyscy dokładnie wiemy, że lata świetności serwera LS-RP to przełom 2010-12, wtedy też serwer ten nabrał wśród graczy przekonania, że jest to jedyny serwer, na którym panuje KLIMAT- tak, to jest te słowo klucz. Obok klimatu, pojawiał się dodatkowy atut- regularne aktualizacje. Cóż więc stało się, że tak potężny serwer stracił na swojej wartości w ciągu ostatnich trzech lat? Z pewnością były to nieprzemyślane decyzje Administracji, lecz winy nie można zrzucać na nich samych, chociażby ze względu na to, że każdy się kiedyś wypala. 
 
Nadeszła chyba wiekopomna chwila, gdy twór dwojga ludzi przeciwnej płci (potocznie zwany homosapienssapiens), w tym przypadku Raydex dołączył do ekipy, której obecnym celem będzie przekonanie starych wyjadaczy, że czas wrócić- a Ty, wrócisz?
 
www.ls-rp.net
 
news--1498406844-U1.png
 
Pisanie o Landgrab II to z pewnością swego rodzaju samozapłon, którego jesteśmy pewni, chociaż w tym przypadku jest to najnormalniejszy w świecie serwer DM, którego celem jest łączenie- nie dzielenie, jak w przypadku serwerów RolePlay.
 
Niniejszym ogłaszam nabór do ekipy Landgrab II- poszukujemy:
- Administratorów serwera- obowiązki są dwa: realizacja reklamy oraz czuwanie nad rozgrywką- to wszystko. Zainteresowany? Pisz na PW.


- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.


#2 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 4 tygodni temu

Krótki ten przegląd, ale zaciekawiło mnie pojawienie się Raydexa w ekipie ls-rp. Nie wiem co o tym myśleć :D - Pamiętam jak go przyjęli do ekipy devgaming podczas fuzji z sc-rp to długo nie zagrzał tam miejsca ;p


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników