Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]Highway RolePlay

• Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

wNYUzgl.png

mNgy8Vh.png

To niezły serwer

#42 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 4 tygodni temu

wNYUzgl.png

mNgy8Vh.png

To niezły serwer

Na Twoim ukochanym LS-Stories, w które jesteś zapatrzony jak nie wiem w co jest podoba sytuacja z zaproszeniem ;) jesteś jak rzep, próbujesz złapać się wszystkiego, jedno szczęście - bezskutecznie. A problemy z hostingiem zdarzają się każdemu. 

Zaproszenie LSS: https://discordapp.com/invite/DMeesHy

#43 Highway RolePlay

Highway RolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 4 tygodni temu

Projekt został zamknięty z powodu sytuacji jaka dotknęła nas ostatnim razem, którym jest brak zainteresowania. San Fierro, czy nawet Los Santos są wielkimi miastami, a serwer na którym grałoby, dajmy 40/50 osób nie byłby sensem, iż ta liczba graczy by spadała do momentu, że w końcu byśmy i zamknęli serwer. Wszystkim użytkownikom naszego projektu dziękujemy za zaangażowanie. Jeżeli są osoby chcące pograć gdzieś indziej, niż Los Santos to polecam Wild-Fox, gdzie rozgrywka się toczy bodajże w Fort Carson. To tyle z mojej strony, trzymajcie się i spędzajcie wakacje póki jest czas, który teraz do września zleci szybciutko.

#44 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

Na Twoim ukochanym LS-Stories, w które jesteś zapatrzony jak nie wiem w co jest podoba sytuacja z zaproszeniem ;) jesteś jak rzep, próbujesz złapać się wszystkiego, jedno szczęście - bezskutecznie. A problemy z hostingiem zdarzają się każdemu. 

Zaproszenie LSS: https://discordapp.com/invite/DMeesHy

Coś mówiłeś? Problemy z hostingiem powiadasz.

Dodatkowo nie wiem o co Ci chodzi w zaproszeniu LSS:
9zecfya.png

Wszystko elegancko działa :)

#45 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 115 postów

Napisano 4 tygodni temu

Coś mówiłeś? Problemy z hostingiem powiadasz.

Dodatkowo nie wiem o co Ci chodzi w zaproszeniu LSS:
9zecfya.png

Wszystko elegancko działa :)

Bo zostało przedłużone ;) poprzednie wygasło i w takim stanie funkcjonowało od dłuższego czasu. 

#46 Highway RolePlay

Highway RolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano 4 tygodni temu

Sadysta ty chyba nie masz co robić i kompromitujesz swoją osobę tutaj robiąc zamęt, poza tym twoje posty w chwili obecnej nic nie przynoszą do tego tematu, robisz sobie teraz z tego prywatną rozmowę. Weź się chłopie zajmij się czymś pożytecznym, lub wracaj skąd przybyłeś.

Proszę moderatorów o zamknięcie tematu.

#47 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

Bo zostało przedłużone ;) poprzednie wygasło i w takim stanie funkcjonowało od dłuższego czasu. 

Dziwne, bo ciągle wysyłałem je dla znajomych i nie mieli żadnych problemów. Może po prostu ty jesteś tam ZBANOWANY :).

Dziękuje bardzo - powodzenia z kolejnym serwerem już za kilka miesięcy.

#48 bluur

bluur
  • Administrator
  • 33 postów

Napisano 4 tygodni temu

Zamykam zgodnie z prośbą.

#49 bluur

bluur
  • Administrator
  • 33 postów

Napisano 4 tygodni temu

Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników