Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]Serwer pomocniczy SAMP

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:58

7ExmfIS.png

Serwer pomocniczy to drugi serwer pomocniczy na SAMP. Pracę nad nim rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu, a otwarcie nastąpiło 18 czerwca. Od tamtego momentu udoskonalamy skrypt oraz stronę. 

Na naszym serwerze wprowadziliśmy rejestracje kont,  aby zapobiec utraty score po wyjściu z gry.  Posiadamy już 200 zarejestrowanych kont.

World 1, World 2, World 3? Cóż to takiego? Jest to system prywatnych światów. Na każdym z nich można robić oddzielne obiekty, drzwi itp. Obecnie nasz Skrypter pracuję nad wprowadzeniem systemu grup, który umożliwi wam po stworzeniu ów grupy podpisanie danego świata dla siebie. Można na nim ustawić hasło, by zapewnić sobie 100% prywatność. (Będzie także więcej opcji)

Na serwerze można szybko stworzyć pojazd pod komendą /v. (/v [nazwa pojazdu] [syrena]). Po wejściu do środka i ponownym wpisaniu /v ukaże się menu pojazdu.

NbwlnNt.png

Posiadamy także system broni pod komendą /w2. Po użyciu wyświetli się lista broni. 

o8rMyRY.png

Uwaga! Na worldzie mniejszym niż 10 nie można spawnować broni oraz pojazdów!

Na serwerze nie ma żadnego antycheata. Serwer służy do testowania modyfikacji, cheatów oraz wspólnej zabawy. Posiadamy kilku Supporterów, którzy w razie pytań chętnie na nie odpowiedzą. 

Wszystkie komendy są pod komendą /pomoc. Zapraszamy do odwiedzenia serwera.

IP: 91.189.34.137:7777

Właściciel serwera:  Lotheru

#2 Admin

Admin
  • Administrator
  • 691 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:16

Założycielem/inicjatorem pomocnika był kto? GTD czy kto

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#3 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:22

Założycielem/inicjatorem pomocnika był kto? GTD czy kto

Pierwszy pomocnik założył Jarek z Mielnikiem. Potem Jarek odsprzedał Mielnikowi, a stara ekipa Jarka uznała by zrobić nowego pomocnika. 

#4 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:23

Tego pomocnika jestem ja inicjatorem oraz KrzysieQ.

#5 Admin

Admin
  • Administrator
  • 691 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:30

No o to mi chodziło, warto czasami znać historię polskich projektów. Super, fajna inicjatywa i fajnie że ludzie z tego mogą sobie korzystać!

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#6 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:41

To prawda.

#7 GoToDark

GoToDark
  • Developer
  • 26 postów
  • MiejscowoścSzczecin

Napisano 08 lipiec 2017 - 00:11

Historia nieco okrojona, bo jeszcze wcześniej pomocnika miał zupełnie inny typ (ten sławny pomocnik, gdzie wchodziły tłumy gdy net4game upadał na chwilę), którego potem odkupiłem od tego typa. A dopiero potem powstał pomocnik Mielnika itd.

#8 Admin

Admin
  • Administrator
  • 691 postów

Napisano 08 lipiec 2017 - 10:16

No właśnie, tak myślałem że coś Ty swego czasu miałeś :P

#9 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 08 lipiec 2017 - 11:42

Historia nieco okrojona, bo jeszcze wcześniej pomocnika miał zupełnie inny typ (ten sławny pomocnik, gdzie wchodziły tłumy gdy net4game upadał na chwilę), którego potem odkupiłem od tego typa. A dopiero potem powstał pomocnik Mielnika itd.

Tyle znam z tej historii. Doszedłem do ekipy pomocnika jak rządził nim Jarek.

#10 XXFlow

XXFlow
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 13:46

Dobry serwer.

#11 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 11 lipiec 2017 - 17:47

Dobry serwer.

Dzięki

#12 Drakenid

Drakenid
  • Uzytkownik forum
  • 19 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 19:49

Polecam!

#13 0x1k

0x1k
  • Uzytkownik forum
  • 30 postów
  • MiejscowoścKraków

Napisano 14 lipiec 2017 - 13:48

Może za witam.

[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''

#14 Bester

Bester
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:38

Byłem, bardzo fajnie się gra. Można zoragnizować różne rzeczy. Gracze ogarnięci.

#15 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 4 tygodni temu

Polecam!

Może za witam.

Byłem, bardzo fajnie się gra. Można zoragnizować różne rzeczy. Gracze ogarnięci.

Dzięki!

#16 CRZ

CRZ
  • Uzytkownik forum
  • 5 postów

Napisano 4 tygodni temu

To nie drugi serwer pomocniczy, bo przed serwerem pomocniczym stworzonym przez Mielnika (który później przejął Drywa) był też inny. W takim razie jest to mniej więcej trzeci, o ile w ogóle nie któryś tam serwer. Nie widzę też, by w samym skrypcie zaszły jakieś większe zmiany. Kupiliście skrypt i bazujecie na tym, co tam było - z ewentualnymi poprawkami (o ile w ogóle są).

Nic innowacyjnego, lepiej już siedzieć na pomocniku u osoby, która ten skrypt budowała i wie co z czym się je. Zresztą, widząc zawirowania z waszym serwerem jestem tym gorzej do niego nastawiony, jakieś miliony zmian w ekipie i kłótnie.

#17 ourSantosRP

ourSantosRP
  • Uzytkownik forum
  • 20 postów

Napisano 4 tygodni temu

Dobre :)

#18 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 4 tygodni temu

To nie drugi serwer pomocniczy, bo przed serwerem pomocniczym stworzonym przez Mielnika (który później przejął Drywa) był też inny. W takim razie jest to mniej więcej trzeci, o ile w ogóle nie któryś tam serwer. Nie widzę też, by w samym skrypcie zaszły jakieś większe zmiany. Kupiliście skrypt i bazujecie na tym, co tam było - z ewentualnymi poprawkami (o ile w ogóle są).

Nic innowacyjnego, lepiej już siedzieć na pomocniku u osoby, która ten skrypt budowała i wie co z czym się je. Zresztą, widząc zawirowania z waszym serwerem jestem tym gorzej do niego nastawiony, jakieś miliony zmian w ekipie i kłótnie.

Żadne kłótnie, a ekipa jest ciągle taka sama, oprócz Supporterów, ale to chyba normalne. To nie jest serwer RP ze zmiany w ekipie są raz na miesiąc czy coś. Nie chcesz grać tu to nikogo nie zmuszam.   "lepiej już siedzieć na pomocniku u osoby, która ten skrypt budowała i wie co z czym się je." Skrypt naszego pomocnika stworzył Administrator pomocnika Drywy, który był u niego praktycznie od początku także wiemy co się z czym je. Ja sam na pomocniku przegrałem dobre 200 godzin i byłem tam także Administratorem. 

Dziękuję za ważne dla nas uwagi, pozdrawiam.

#19 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 4 tygodni temu

Dobre :)

Dzięki!

#20 Lotheru

Lotheru
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów
  • MiejscowoścSiedlce

Napisano 4 tygodni temu

Dużym aspektem jest AntyCheat, na który wszyscy użytkownicy pomocnika lss narzekają oraz dla niezarejestrowanych resetowało się score po wyjściu z gry. Byłem Adminem także znam opinie ludzi. Zatem ze względu na to postanowiliśmy nie tworzyć AntyCheata, by zapewnić graczom możliwość swobodnej rozgrywki i testowania. Co do score - wprowadziliśmy system rejestracji i logowania, który umożliwia zapis score w bazie danych. 

Skrypt jest cały czas aktualizowany. Stworzyłem serwer od graczy dla graczy, jeśli ktoś zechce zagrać to zagra jeśli nie to nie zmuszam. Nie kosztuje mnie to dużo, a daje dużo przyjemnych chwil i dobrej zabawy. 

Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników