Skocz do zawartości

Zdjęcie

[ARCH]Serwer pomocniczy SAMP

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

Dużym aspektem jest AntyCheat, na który wszyscy użytkownicy pomocnika lss narzekają oraz dla niezarejestrowanych resetowało się score po wyjściu z gry. Byłem Adminem także znam opinie ludzi. Zatem ze względu na to postanowiliśmy nie tworzyć AntyCheata, by zapewnić graczom możliwość swobodnej rozgrywki i testowania. Co do score - wprowadziliśmy system rejestracji i logowania, który umożliwia zapis score w bazie danych. 

Skrypt jest cały czas aktualizowany. Stworzyłem serwer od graczy dla graczy, jeśli ktoś zechce zagrać to zagra jeśli nie to nie zmuszam. Nie kosztuje mnie to dużo, a daje dużo przyjemnych chwil i dobrej zabawy. 

Pozdrawiam.

Chyba za krótko byłeś administratorem i nie wiesz dlaczego score się resetowało.

Pierwszy pomocnik założył Jarek z Mielnikiem. Potem Jarek odsprzedał Mielnikowi, a stara ekipa Jarka uznała by zrobić nowego pomocnika. 

Chyba nie wiesz jak było naprawdę więc nie pleć farmazonów.

#22 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 17 postów
  • MiejscowoścBerlin

Napisano 4 tygodni temu

Ta nazwa i wszystko chyba tak na siłę.. Jest pomocnik Mielnika (chyba teraz podlaczony pod ls stories) który ma wszystko co trzeba a wy nie macie tu nawet grup. Wtf. Myslalem ze to reklama ich serwera

#23 Bardzo Miły Sadysta

Bardzo Miły Sadysta
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 4 tygodni temu

Właściciel "serwera pomocniczego" który sam testuje wszystko grając na "konkurencji".

Pozdrawiam cie Stasiu.

#24 angelfallroleplay

angelfallroleplay
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano 2 tygodni temu

Dobry serwer.

#25 bluur

bluur
  • Administrator
  • 33 postów

Napisano 2 tygodni temu

<p>Temat zostaje zarchiwizowany ze względu na brak aktywności w temacie. W przypadku chęci przywrócenia tematu proszę o kontakt na PW.</p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników