Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Reklama] SurvDayZ

Survival

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kempus

Kempus
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 2 tygodni temu

HOIdoE8.png

 

Heeej! Jesteś graczem i poszukujesz serwera MTA DayZ który by spełniał Twoje oczekiwania? Może zostań na chwilę i przeczytaj co mamy Ci do przekazania. Bo my tworzymy serwer dla graczy, z graczami.

 

 

9jmFS1g.png

 

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego akurat my - czym możemy Cię do siebie przekonać? Proste! Od niedawna pracujemy nad projektem serwera DayZ na MTA. Nie jesteśmy zaawansowanymi programistami, mimo wszystko z dnia na dzień poznajemy tajniki .lua 
Na naszym serwerze nie spotkasz żadnych mikropłatności, jedyne pieniądze przelewające się na serwerze będą to dobrowolne dotacje - może w przyszłości gdy gracze będą zainteresowani wprowadzimy znikome ułatwienia - ale z rozsądkiem, bo każdy będzie równy na naszym serwerze.
Posiadamy szybki i stabilny serwer na którym znajduje się 1000 slotów! Dodatkowo posiadamy swój własny serwer TeamSpeak3 który posiada licencjonowanego mbota - tak więc cały TS jest zaautomatyzowany. 
Znalazłeś jakiegoś buga, masz ciekawą propozycję? - Kontakt z naszą administracją jest bardzo łatwy, możesz napisać w odpowiednim dziale, skontaktować się z danym administratorem po przez wiadomość prywatną, lub też na naszym TeamSpeaku wchodząc na kanał pomocy gdzie po krótkiej chwili jeden z administratorów powinien się do Ciebie odezwać. Jeżeli masz ciekawą propozycję dotyczącą serwera - wystarczy napisać to w odpowiednim dziale, podzielić się tym z naszą społecznością - a ona już zadecyduję po przez ankietę. 

Wprowadzamy cyklicznie poprawki bo jak wiadomo gamemod DayZ jest dosyć zbugowany, dodajemy różnego rodzaju skrypty - tak aby grało się miło i bez problemów z klimatem! 

Głównie stawiamy na komfort gry oraz na klimat, nie chcemy zbytnio zaśmiecać San Andreas różnymi obiektami, tworzymy mapę w ten sposób aby nikomu nadmiar obiektów nie przeszkadzał, a dodawał jak najwięcej klimatu. Stawiamy na jakoś, nie ilość wpisanych skryptów.

 

Qt6qEVQ.png

Aktualnie na serwerze nie posiadamy systemu zombie, zrezygnowaliśmy z tego - wielu graczy upominało że bez zombie gra się lepiej i przyjemniej. Jeżeli będzie taka potrzeba w przyszłości powrócimy do systemu zombie. Spawn jest losowy, respimy się w losowym samolocie który znajduje się nad San Andreas, a w ekwipunku posiadamy spadochron z którym wyskakujemy. Mapa jest codziennie aktualizowana w przeróżne obiekty, została powiększona area w której są dodane nowe spawnpointy itemów - dodatkowo został dodany obóz wojskowy gdzieś na Red County, a statki w zatokach zostały wyposażone w militarny spawn. Co jakiś czas do wyposażenia dodawane są ciekawe przedmioty - takie jak flash bangi, C4 czy płotki. Na całym stanie San Andreas znajdują się porozbijane wojskowe auta przy których można znaleźć military spawn przedmiotów. Ponadto codziennie pracujemy nad ulepszeniem serwera, wymyślając nowe pomysły które umilą rozgrywkę! 

Jeżeli powyższy opis Cię zainteresował - wejdź do nas na serwer i pograj chwilę, my na pewno się nie poddamy i nie odpuścimy - osiągniemy swój cel i wspólnie z graczami stworzymy porządny serwer DayZ MTA 

 

 

 

IP: 137.74.91.187:22003

STRONA: overgaming.pl

TS3: overgaming.pl#2 mlodszydron

mlodszydron
  • Uzytkownik forum
  • 13 postów

Napisano Tydzień temu

fajne#3 ichorzepa

ichorzepa
  • Uzytkownik forum
  • 8 postów

Napisano Tydzień temu

Uwielbiam takie oryginalne projekty.#4 Blackkk

Blackkk
  • Uzytkownik forum
  • 15 postów

Napisano Tydzień temu

fajne


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników