Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zapowiedź] Foster RolePlay

RP

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#21 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 4 tygodni temu

B1rCUms.png

 

Witajcie w kolejnym newsie, dziś poruszymy temat organizacji przestępczych. Niespełna kilka dni temu ukazał się pierwszy news o organizacjach porządkowych, a dzisiaj przedstawiamy kolejną dawkę informacji. Kolejne informacje oznaczają dalsze postępy w pracy nad projektem, który zbliżać się będzie coraz bliżej do upragnionego startu.
 
Liczymy, że nasze pomysły spodobają się każdemu graczowi, który gra w organizacji przestępczej. Tak jak było w poprzednim newsie, to tylko skrawek, który chcemy Wam pokazać, ponieważ nie jesteśmy w stanie zawrzeć wszystkich rzeczy, które znajdują się na serwerze.

 

ZE05Ly0.png

 
Haracze
Po kilku dyskusjach z ekipą postanowiliśmy wprowadzić system haraczy. Działanie jest proste, gracz należący do organizacji przestępczej oferuje haracz biznesowi za pomocą komendy /o haracz. Żeby móc zaoferować haracz, gracz po stronie organizacji przestępczej musi mieć uprawnienia do składania ofert, a gracz po stronie biznesu musi być liderem grupy.
 
Grupy otrzymują dodatkowe konto. Skrypt w ten sposób gromadzi gotówkę na haracz. Zgromadzonej gotówki nie da się wypłacić, jest generowana na podstawie aktywności biznesu oraz podczas sprzedaży produktów. Gotówka generuje się dopiero po zaakceptowaniu oferty haraczu. Haracz może zostać w każdej chwili odbity, wystarczy zaoferować lepsze warunki biznesowi, czyli niższe koszty. Pieniądze z haraczu można odbierać raz w tygodniu. Przygotowaliśmy do tego komendę /haracz plac. Żeby wyświetlić listę okupywanych przedsiębiorstw przez twoją organizację przestępczą użyj komendy /haracz opcje.

 

Uvs6XnL.png

 

Demolka czy spalenie lokalu?
Właśnie, co w razie odmowy haraczu? Tutaj ci przedstawimy radykalne metody. Wprowadziliśmy nowe typy przedmiotów służące do ukarania biznesów nie chcących płacić haraczów. Przypisywane są one do użycia na konkretnych drzwiach i dla konkretnej organizacji przestępczej. Żeby taki przedmiot otrzymać wystarczy zrobić screena z odrzucenia oferty poprzez zgłoszenie.
 
Jednym z przedmiotów jest przedmiot do demolki lokalu. Żeby użyć ten przedmiot na służbie musi się znajdować odpowiednia ilość pracowników Los Santos Police Department. Używając przedmiot w środku budynku inicjujemy demolkę. Każda minuta to 10% zniszczeń. Gdy osiągniemy 50% zniszczeń, lokal jest częściowo zniszczony i nie będzie można do niego wejść. Żeby uzyskać większą kwotę zniszczeń, musimy osiągnąć 100%. Każde 10% to 250 dolarów.
 
Drugim z przedmiotów jest przedmiot do podpalenia lokalu. Zasada działania jest podobna do pierwszej, tylko w tej są wymagani na służbie pracownicy Los Santos Fire Department. Używając przedmiotu inicjujemy podpalenie lokalu. Z każdą minutą procent pożaru będzie rósł. Im szybciej pojawią się odpowiednie służby i ugaszą pożar, tym mniejsze będą straty. W przypadku podpalenia każde 10% to 500 dolarów.

 

eVMAbGB.png

 
Nowy dostawca broni
Organizacje przestępcze będą miały dostęp do nowej metody zamówień. Po zadzwonieniu na dany numer nasza postać umówi się z botem w wybranym miejscu, gdzie odbędzie z nim transakcję. Naszym zdaniem wydaje się to lepszym rozwiązaniem niż dzwonienie z interioru i otrzymanie przedmiotu do schowka.

 

zZMBTyJ.png

 

Strefy
Całe Los Santos jest podzielone na strefy. Każda grupa (w tym biznes) może przejąć neutralną strefę poprzez wykupienie dwóch budynków w strefie. Organizacja przestępcza może przejąć strefę zajętą przez biznes poprzez ściąganie z niego skryptowego haraczu.
 
Każda nowo przejęta strefa przez grupę przestępczą odblokowuje nowe produkty do zamawiania, początkowo organizacja startuje tylko z jednym produktem. System działa też w drugą stronę - tracąc strefy grupa traci też dostęp do niektórych produktów. Organizacja przestępcza może przejąć strefę drugiej grupy przestępczej poprzez wojnę.

 

LXaVlaj.png

 

Napady
Organizacje przestępcze otrzymują możliwość dodatkowego zarobku, poprzez znany już system napadów. Żeby stworzyć napad musimy znajdować się w pojeździe, następnie używamy komendy /napad. Dostępnych będzie kilka miejsc napadów np. sklepy monopolowe, banki. Każdy napad ma poziom trudności, w jednym wystarczy broń palna, a w innym narzędzia, większa ilość osób. Żeby uzyskać gotówkę z kasy najpierw musimy obezwładnić bota, następnie otworzyć kasę. Możemy też poszukać sejfu i wysadzić go lub otworzyć narzędziami. Na każdą lokalizację można napadać raz na kilka dni. Napady to kolejna opcja, która daję dużą możliwość zarobku z niebezpieczeństwem.

 

gbSfJKV.png

 

Kornery
Tutaj wychodzimy z kolejną inicjatywą dodatkowego zarobku dla organizacji przestępczych - system kornerów. Całość prezentuje szybki i bezpieczny zarobek w jeszcze szybszym czasie. Działanie jest proste, handlować narkotykami możemy gdy znajdujemy się na strefie naszej grupy. Ceny sprzedaży są różne, zależy od typu narkotyku. Proces sprzedawania trwa 120 sekund.

 

lQhWLdN.png

 

Narkotyki
Narkotyki na serwerze są jedną z najbardziej istotnych rzeczy, ponieważ to na nich opiera się cała gospodarka funkcjonowania organizacji przestępczych, których handel jest jednym z głównych źródeł zarobków. Na serwerze ujrzymy przeróżne rodzaje narkotyków. Sposób zdobycia narkotyków będzie różny, więc będziemy musieli sięgać do różnych źródeł, aby otrzymać pożądany przez nas rodzaj narkotyku. Umożliwiamy wybór w jakiej postaci możecie wziąć narkotyk, różni się to działaniami.

 • marihuana - najbardziej popularny i dostępny narkotyk na terenie Los Santos.
 • kokaina - luksusowy narkotyk, sprowadzany do San Andreas głównie z Kolumbii i Meksyku. Jego wartość jest znacznie większa od przeciętnych narkotyków. 
 • crack - typowy uliczny narkotyk, otrzymać można wyłącznie z produkcji poprzez kuchenkę.
 • metamfetamina/amfetamina/LSD - narkotyki tworzone w laboratorium przez chemików. 

Udostępniamy też nowy status "Narkoman". Nasza postać może nabyć ten status poprzez stałe zażywanie narkotyków. Posiadając status narkomana będziemy dostawali różne informacje na czacie.

 

DiZNPdK.png

 

Bomby
Kolejnych smaczków dla organizacji przestępczych nie zabraknie! Udostępniamy możliwość zabicia gracza poprzez wysadzenie go w jego własnym pojeździe. Musimy posiadać przedmiot o typie "Bomba". Przedmiot nie będzie ogólnodostępny, tylko administracja będzie mogła go stworzyć.
 
Działanie jest proste, podchodzimy do interesującego nas pojazdu, następnie wpisujemy /ladunek podloz. W tej chwili rozpoczynamy proces podkładania bomby, trwa on 20 sekund. Odchodzimy na bezpieczną odległość i wyczekujemy aż gracz wsiądzie do pojazdu. Żeby zdetonować ładunek musimy użyć komendy /ladunek detonuj. Gracz, który był w pojeździe oraz osoby, które stały przy aucie zostają zabite i ich postacie zostają zablokowane przez system.

 

SwBY53d.png

 

Wyścigi
Dla ścigantów też zabawy nie zabraknie! Wprowadziliśmy system wyścigów, gdzie każdy z graczy posiadając grupę ścigantów może zmierzyć się z innym graczem na stworzonej przez siebie trasie. Tworzenie trasy działa na zasadzie stawiania checkpointów. Jeździmy po rejonach, które nas interesują, następnie stawiamy linie mety. Każda trasa stworzona przez nas się zapisuje, żeby ponownie zrobić wyścig wystarczy zaprosić interesujące nas do niego osoby i wystartować odliczanie.#22 Ghandi

Ghandi
 • Uzytkownik forum
 • 24 postów
 • Miejscowoścdusseldorf

Napisano 4 tygodni temu

Poważnie idzie się już WKU***Ć jak czytam te prezentacje pseudo serwerów. 
 

  

 
Piszecie ciągle jakbyście Wy to wszystko wprowadzali a prawda jest taka, że macie skrypt z captivy i nic tutaj nie jest nowego w stosunku do niego. Ludzie, po co tak kłamać, po co??

Kolejny serwer na miesiąc, potem Foster V2, inna nazwa serwera, inne nicki.
 

 

Nic się nie nauczyliście.#23 BlacKPoweR.

BlacKPoweR.
 • Uzytkownik forum
 • 5 postów

Napisano 4 tygodni temu

Zawitam :D#24 L3mon3k

L3mon3k
 • Uzytkownik forum
 • 10 postów

Napisano 4 tygodni temu

Obczaje :D

#25 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 4 tygodni temu

B1rCUms.png

 

Witajcie! Na początku chcielibyśmy Wam podziękować za tak liczne przybycie na nasz projekt. Jesteśmy miło zaskoczeni i również mamy nadzieję że wy także. Start serwera jest już znaczniej bliżej niż Wam się wydaje, jednakże, byśmy mogli zacząć działać stabilnie i na poziomie musimy wykonać testy.
 
Zdecydowaliśmy się na udostępnienie serwera wylosowanym osobom w celu sprawdzenia wszystkich błędów z nim związanych i pomoc w ich zlikwidowaniu. W tym celu będziemy potrzebować około 15 osób, które to zostaną wyłonieni w losowaniu, aby wziąć w nim udział pod tematem wystarczy napisać "Biorę udział".
 
Chcielibyśmy dodać, że osoby, które są liderami nie mogą wziąć udziału w losowaniu. Tak, samo nie biorą udziału w beta testach, lecz otrzymują dostęp do serwera w celu otrzymania skryptu i budowy interioru.

 

Od dzisiejszego dnia tj. 19.08.2017 można składać wnioski w celu wzięcia udziału w beta-testach które odbędą się od środy dnia 23-08-2017 o godzinie 18:00 aż do 26-08-2017 włącznie.

 

Losowanie będzie trwać do wtorku dnia 22-08-2017, godzina 20:00. Wybranym osobom przekażemy dane dostępowe na prywatnej wiadomości.#26 Blackkk

Blackkk
 • Uzytkownik forum
 • 20 postów

Napisano 4 tygodni temu

Fajne.#27 #Comandosik

#Comandosik
 • Uzytkownik forum
 • 30 postów

Napisano 4 tygodni temu

Powodzenia! #28 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 4 tygodni temu

B1rCUms.png

 

Witajcie moi drodzy! wraz z ekipą stwierdziliśmy, że testy powinny być publiczne by nikt nie czuł się oszukany. Tak więc...Otwarte testy projektu rozpoczną się dnia dzisiejszego tj. 20.08.2017 od godziny 20:30 a zakończą dnia 23.08.2017 o godzinie 20;00. Najaktywniejsi testerzy, którzy to pomogą odnaleźć nam błędy związane z całym projektem zostaną nagrodzeni kontem premium.

 

W ten oto sposób mamy zaszczyt zaprosić was - graczy na nasz projekt na którym to mamy nadzieję spędzicie dłuższy czas zaspokajając waszą chęć prowadzenia czy to organizacji czy też innej firmy biznesowej a nawet osoby publicznej.

 

Do wejścia na serwer wymagany jest nasz custom! Możecie go pobrać z głównej strony.

 

IP: samp.foster-rp.pl#29 0x1k

0x1k
 • Uzytkownik forum
 • 30 postów
 • MiejscowoścKraków

Napisano 4 tygodni temu

Dodaliście coś od siebie czy lecicie na czysto? Bo z tego co widzę, to jedynie czcionka i logo jest zmienione, tak to nic.


[img]http://i.imgur.com/StBytTr.gif[/img]

''Żyjesz po to aby umrzeć''


#30 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 3 tygodni temu

B1rCUms.png

 

Witajcie. Dzisiaj poruszymy wiele tematów, ale na samym wstępie chcemy Wam podziękować za dość aktywny udział w beta testach. Wykryliście kilka niedopatrzeń, które staramy się wyeliminować. W związku z tym, że jesteśmy coraz bliżej startu warto więc pokazać Wam kolejne rzeczy związanie ze skryptem gry. 

 

Zapraszamy do wspólnego promowania projektu, zapraszajcie swoich znajomych, udzielajcie się aktywnie na forum. Miłej lektury  smile.png

 

hwpfLOs.jpg

 

Zarządzanie usługami premium

Komenda /stats otrzymuję dodatkową opcję - zarządzanie usługami. Z pewnością ułatwi to wam podgląd oraz zarządzanie nabytymi w fosterShopie usługami. Oprócz podglądu możecie tutaj wykorzystać daną usługę.

 

Iff5Z61.jpg

 

Legalna broń? Sklepy Ammunation

Los Santos Police Department ma możliwość wydawania licencji na broń. Od teraz posiadacz licencji na broń może ją nabyć w sklepie Ammunation, za pomocą komendy /kup. Po użyciu tej komendy skrypt sprawdza czy posiadamy licencję na broń, a następnie wyświetla okienko z bronią. Zakupiona broń w Ammunation będzie posiadać flagę - użyć broni z tego sklepu będą mogły osoby, które posiadają licencję.

 

C0nNKFi.png

 

Praca rybaka

Czas opowiedzieć wam o pracach dorywyczych, jedną z nich jest praca rybaka. Udajemy się na East Beach, następnie pobieramy kuter rybacki. Wypływamy na wodę, gdzie znajduje się strefa z flagą pracy rybaka. Zaczynamy połów ryb, następnie wracamy na miejsce skąd pobraliśmy kuter. Podejmujemy się rozładunku kutra i oddanie ryb do bota. Żeby podjąć się tej pracy musimy podjąć ją w pickupie przy Los Santos Government.

 

c2Y9ZLb.jpg

 

Praca drwala

Kolejną pracą dorywczą jest praca drwala. Żeby podjąć się tej pracy musimy podjąć ją w pickupie przy Los Santos Government. Tartak znajduje się w Dillmore, więc musimy tam dojechać. Podchodzimy do bota, następnie wdajemy się z nim w interakcje i zakupujemy piłę. Przy tartaku będą się znajdować drzewa, które za pomocą piły możemy wyciąć. Gdy uda nam się wyciąć jedno drzewo, musimy przenieść pocięte belki. Za każdą belkę otrzymujemy 10$, a raz na 12 godzin możemy odebrać wypłatę za pracę dorywczą, która wynosi 350 dollarów.

 

ovTi9MG.jpg

 

Salon samochodowy

Postanowiliśmy, aby zrobić jeden automatyczny salon samochodowy. Będzie się on znajdował w centrum, na Downtown. Zakupione pojazdy automatycznie na start będą miały zamontowane tablice rejestracyjne. Warto wspomnieć, że wszystkie numery będą we wzorze kalifornijskim.

 

o1Ajk1r.jpg

 

Drive Thru

W restauracjach wasza postać może zaspokoić głód, uzupełnić hp. W późniejszych godzinach nastaje w lokalach pustka, dlatego rozwiązaniem jest wprowadzenie drive thru. Wystarczy podjechać do takiej restauracji, następnie pojawi się nam informacja o interakcji ze strefą. Jeżeli wyskoczy nam taka informacja, naciskamy klawisz Y i wybieramy danie, które nas interesuje.

 

HfHIfUy.jpg

 

Sklep z narzędziami

Skoro ammunation, to czemu nie wprowadzić by też sklepu z narzędziami? W takim sklepie możemy zakupić obiekty doczepialne przeróżnych narzędzi np. młotek, łopata czy kaski.#31 celebrytus_nierobus

celebrytus_nierobus
 • Uzytkownik forum
 • 1 postów

Napisano 3 tygodni temu

 

Nic ciekawego ani nowego. Ciekawe jak granat oślepiający oraz hukowy na SAMPIE zrobicie, wgracie do Gamemode biały ekran na chwile?
 

 

CO ZA INNOWACYJNOŚĆ, PRZECIEŻ ŻADEN SERWER NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO WOW!

Mam nadzieje, że każdy zrozumiał ironie w tym co napisałem. 
Wyważanie drzwi - większość serwerów coś takiego ma 
Kartoteka - serwery w 2012 już miały coś takiego.

Własne San News jako biznes? Gdzieś to już widziałem - tylko gdzie. 
Oplf1I7.png


 

 • Tutaj jeśli napad na "sejfy oraz kasy fiskalne" będzie jakoś ciekawie zrobiony to wielki plus.

  TO JEST COŚ CO MNIE ROZŚMIESZYŁO NAJBARDZIEJ 
  ROBIENIE BIZNESÓW PRZEZ SKRYPT - jeszcze te wymagania xDDD
  Gdzie ja to widziałem? 
  Dg5KjUu.png


  PODSUMOWANIE!

  W skrócie nic wartego uwagi, zwykły serwer na miesiąc tym, że wzoruje się najgorszym szitem czyli n4g.

 

 

wez wypierdalaj walic konia do ls-stories i sie juz tu nie udzielaj na tym forum bo dopierdalasz sie do byle gowna gdzie sie tylko da
 #32 TajemniczyCzłowiek

TajemniczyCzłowiek
 • Uzytkownik forum
 • 40 postów

Napisano 3 tygodni temu

Serwer nie zbyt godny polecenia. Co prawda korzysta ze skryptu Raydex'a - revoGaming lecz nie posiada nic nowego czego nie ma już w tym skrypcie. Nie dodali nic od siebie. Według Mnie projekt na ciut dłuższą metę - stawiam na maksymalnie miesiąc ze względu na administracji.#33 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 3 tygodni temu

B1rCUms.png

 
Witajcie! Z dzisiejszym dniem w imieniu całej ekipy chciałbym podziękować Wam - graczom za to, że wybraliście nas. Projekt cały czas się rozwija, graczy przybywa, a my dokładamy wszelkich starań, aby właśnie u nas zostać. Musieliśmy trochę Was przetrzymać. Ciężko sobie wyobrazić rozgrywkę, przy niskiej ilości graczy oraz bez liderów organizacji, czy przedsiębiorstw.
 
Nastała ta chwila, aby Was poinformować, kiedy właściwie zamierzamy ruszać z serwerem. Gotowi? Ruszamy 2 września o 18:00!
 
Mamy jeszcze chwilę czasu do startu na najważniejsze przygotowania, całkowicie nam to wystarczy, by sfinalizować obecny etap prac, dopiąć na ostatni guzik nasz skrypt w którym wykryliście kilka niedopatrzeń z naszej strony. Liczymy na Waszą obecność podczas startu. Od tej chwili możecie już zacząć odliczać do daty startu Fostera. 
 
Jak wejść na serwer i nic nie zepsuć?
1. Stwórz nową postać w tym miejscu.
2. Pobierz najnowszą wersję SA-MP 0.3.7 pobierz.
3. Dodaj nasz serwer do ulubionych: samp.foster-rp.pl.
4. Pobierz Custom.img.

5. Jeżeli pobrałeś już Custom.img - rozpakowujesz go i wrzucasz do folderu SAMP w lokalizacji gry, podmieniając pliki.

6. Do gry logujesz się nickiem postaci, który utworzyłeś w panelu gracza (np. Bayard_Williams).

 

sLx8z03.jpg

 

zycbcjr.jpg

 

ZPrvvol.jpg

 

ELWCdYE.jpg#34 Drakenid

Drakenid
 • Uzytkownik forum
 • 25 postów

Napisano 3 tygodni temu

Powodzenia!#35 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 2 tygodni temu

B1rCUms.png

 

Witamy w newsie przedstartowym. Część osób zapewne nie zna skryptu, na którym będziemy bazować, a druga część już zapomniała jakie "sekrety" skrywa nasz gamemode. W dzisiejszym newsie dowiecie się trochę więcej o skrypcie, wymienimy rzeczy, o których jeszcze nie mówiliśmy. Wspomniemy jeszcze raz o starcie, bo pytanie to ciągle gdzieś się przewija - start serwera odbędzie się 2 września o godzinie 18:00.
 
Zrealizowaliśmy wasze zgłoszenia dot. błędów w skrypcie, które znaleźliście podczas testów. Niezmiernie jesteśmy wam wdzięczni. Co do propozycji wprowadzenia nowych rzeczy, będą one realizowane przy najbliższej aktualizacji po starcie serwera. Jeżeli jesteś liderem jakiejś organizacji, przedsiębiorstwa i nie odebrałeś panelu lidera wraz z drzwiami to koniecznie to zrób. Wystarczy się zgłosić do dowolnej osoby z ekipy z uprawnieniami.
 
Postacie używane na beta testach zostaną usunięte dzień przed startem. Do tego pragniemy poinformować, że od samego startu gramy czysto in character, to już nie są beta testy wink.png

 

Io8wY28.jpg

 

Żeby posłuchać muzyki w własnym pojeździe nie będzie trzeba montować żadnych zbędnych gadżetów. Wystarczy udać się po zakup płyty do sklepu całodobowego i użycia przedmiotu w pojeździe. Każdy gracz w pojeździe od momentu użycia płyty i umieszczenia w niej adresu do muzyki będzie słyszał audiostream.
 
U nas na serwerze będziecie mogli się zetknąć z komendą /ame. Jest to po prostu komenda /me, która wyświetla się nad głową postaci. Służy to przede wszystkim do opisywania czynności na odległość, gdzie zwykły czat nie dosięga. Przy wyciąganiu przedmiotów, broni palnej zastąpi to /me wyświetlane na czacie. Ma to na celu zmniejszenia spamu na czacie.

 

a8eAyxI.png

 

Na serwerach Role Play zawsze był problem z zakupieniem własnego domu. Trzeba było prosić administratorów lub na forum. My postanowiliśmy to zautomatyzować.  Gracz w dowolnym momencie rozgrywki może użyć komendy /drzwi, która wyświetli informacje o cenach za drzwi w danej strefie. Aby utworzyć drzwi wystarczy podać chciany metraż, system wyceni budynek, a następnie go utworzy.
 
Budowlańcy mogą ustawić dowolną godzinę w interiorze, a także usunąć wszystkie obiekty ze środka wnętrza za pomocą paru kliknięć. Każdy textdraw będzie można schować - chodzi tu o informację o strefach czy nawet pasek radia.

 

VKQwZ8z.jpg

 

Wychodzimy z nową inicjatywą dla organizacji porządkowych - granaty. Zastosowanie granatów dymnych jest znane chyba wszystkim, między innymi do maskowania działań grupy, a także oślepiają stanowiska obserwacyjne przeciwników. Granaty hukowe zostały natomiast zaprojektowane przez nas w taki sposób, aby zdetonowane dezorientowały nieprzyjaciela oraz chwilowo uniemożliwiały mu grę poprzez wbicie animacji. Granaty oślepiające tworzą efekt białego ekranu stopniowo zanikającego na parę sekund, animacja duszenia się na ten sam czas.

 • Granat oślepiający - efekt białego ekranu stopniowo zanikającego na parę sekund, animacja duszenia się na ten sam czas.
 • Granat hukowy - wymusza animację.
 • Granat dymny - tworzy dym w budynku.
 • Możliwość wyboru dystansu rzutu - krótki lub daleki.

0T2aFCE.jpg

 

Po kilku dyskusjach z naszą ekipą zdecydowaliśmy, że domyślnie każda z postaci będzie otrzymywać określoną kwotę zasiłku za ilość wykonanych prac. ilość ściętych drzew podczas pracy drwala, ilość złowionych ryb. Zasiłek możemy odebrać raz na dobę.

 

Aktualnie, by dostać wypłatę z biznesu, gracz musi spędzić na /duty 10 minut za każdą grupę (1 grupa = 10 minut, 3 grupy = 30 minut). Nie musi przechodzić z biznesu do biznesu, wystarczy, że odbędzie służbę tylko w jednym, a dostanie wypłatę ze wszystkich. Administracja będzie dbała, by postacie były prowadzone z głową i nie nabijały gotówki.

Za każdą godzinę spędzoną na serwerze - gracz będzie otrzymywał gotówkę ($50-$100).

 

iPHRRhV.jpg

 

Pod komendą /stats możemy znaleźć wszelkie opcje dotyczące gry np. zmiana wyglądu edytora obiektów, nowy styl chodzenia lub wykorzystanie usług premium. Wprowadziliśmy także weapon skill do waszego /stats. Każdy owy skill może nabijać nawet strzelając na ulicy. Wbicie lepszego skilla wcale nie będzie trwało długo. 

 

Udostępniamy możliwość naprawy pojazdu bez ingerencji warsztatu. W przypadku braku warsztatów na służbie, a cena takiej naprawy będzie dwa razy wyższa.#36 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 2 tygodni temu

B1rCUms.png

 

Witajcie kochani. Postanowiliśmy rozruszać trochę nasze forum, dlatego startujemy z konkursem. Nagroda nie będzie mała, macie możliwość wygrania dowolnej gry do 100 złotych na dowolną platformę (Steam, Origin, PS3/PS4, X360, XO). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

 •     Musisz posiadać konto na naszym forum.
 •     Musisz napisać komentarz "Biorę udział" pod tym tematem.

Konkurs startuje z dniem dzisiejszym od wydania tego newsa i potrwa przez dwa tygodnie. Wynik konkursu ogłosimy wraz z jego końcem (15.09.2017). Zapraszamy do wspólnego promowania projektu, zapraszajcie swoich znajomych, bawcie się dobrze.

Kto wie, może to TY staniesz się posiadaczem wygranej! Działajcie i powodzenia!#37 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano 2 tygodni temu

Dzisiaj startujemy! Widzimy się o 18:00 :)#38 Ghandi

Ghandi
 • Uzytkownik forum
 • 24 postów
 • Miejscowoścdusseldorf

Napisano 2 tygodni temu

Dramat. Tak to jest jak biorą się za coś osoby, które o tym nie mają pojęcia.#39 FosterRolePlay

FosterRolePlay
 • Uzytkownik forum
 • 23 postów

Napisano Tydzień temu

Dramat. Tak to jest jak biorą się za coś osoby, które o tym nie mają pojęcia.

 

Dramatem kolego to ty jesteś, nie potrafisz nic sam stworzyć to hejtujesz co popadnie.#40 Ghandi

Ghandi
 • Uzytkownik forum
 • 24 postów
 • Miejscowoścdusseldorf

Napisano Tydzień temu

Skąd Ty w ogóle możesz wiedzieć co ja potrafie a co nie? Pracuje w korporacji produkującej gry od 10 lat i wiem o wiele więcej od Ciebie. Hejtuje bo mogę, oceniam dobrze tylko serwery SAMP, które mają coś takiego jak JAKOŚĆ.Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników