Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Zapowiedź] Foster RolePlay

RP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#41 TajemniczyCzłowiek

TajemniczyCzłowiek
  • Uzytkownik forum
  • 40 postów

Napisano Tydzień temu

Upadło szybciej niż powstało. xD

#42 FosterRolePlay

FosterRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano Tydzień temu

Upadło szybciej niż powstało. xD

Nic nie upadło, awaria forum.

#43 zajacp1

zajacp1
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano Tydzień temu

macie kopie db czy bedzie pusto jak jest teraz?

#44 FosterRolePlay

FosterRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano Tydzień temu

macie kopie db czy bedzie pusto jak jest teraz?

Dla graczy zostanie udostępnione stare forum w celu przeniesienia swoich tematów na nowe :)

//Forum zostało włączone! Adres: foster-rp.pl

#45 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 24 postów
  • Miejscowoścdusseldorf

Napisano Tydzień temu

7XRzuYl.jpg

No teraz to wy chyba jaja robicie z ludzi. Działacie tak jak wildfox tylko tamci chociaż niektóre rzeczy ukrywają.

#46 FosterRolePlay

FosterRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano Tydzień temu

7XRzuYl.jpg

No teraz to wy chyba jaja robicie z ludzi. Działacie tak jak wildfox tylko tamci chociaż niektóre rzeczy ukrywają.

Coś ci nie pykło koleś.

Gdybyś obserwował nasz projekt na biężąco to byś się dowiedział, że działamy na aktualizowanej captivie :)

#47 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 121 postów

Napisano Tydzień temu

7XRzuYl.jpg

Daruj sobie. Masz jakieś porażenie mózgowe, że nie dociera do Ciebie to, że lecimy na autorskim gamemode? :) Które ponadto jest na bieżąco udoskonalane od czasu, kiedy Captiva jeszcze nawet w planach nie była.

#48 Luelley

Luelley
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano Tydzień temu

Zapraszam do rejestracji - gorąco polecam!

#49 FosterRolePlay

FosterRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano Tydzień temu

Zapraszam do rejestracji - gorąco polecam!

Dziękujemy za reklamę :)

#50 Ghandi

Ghandi
  • Uzytkownik forum
  • 24 postów
  • Miejscowoścdusseldorf

Napisano Tydzień temu

@Wildfox, a co mnie obchodzi gamemode? Nie widziałem go nawet "w akcji".
Mówie o forum, macie panele z captivy, portal i nie mówcie, że nie. 

https://centrum-rp.e...findpost&p=4898

#51 FosterRolePlay

FosterRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano Tydzień temu

Kt5TtqU.png

Wiele pracy za nami, wiele pracy przed nami. Cały czas pracujemy nad panelami forum oraz gamemodem, aby stał się on dla was przyjemniejszy. Staramy się nie popełnić drugi raz tego błędu i teraz wystartujemy trochę później ale lepiej przygotowani i tym samym silniejsi. Jak na razie możecie zauważyć, że w ekipie pojawiły się nowe osoby to one swoim doświadczeniem postarają się wspomóc zespół w dalszym rozwoju. Na serwerze gry pojawiły się obiekty i interiory, które wymagają odświeżenia lub przebudowy, jednakże mamy dobrą bazę, aby rozpocząć przyjemną dla gracza rozgrywkę.

Branżowo, twarzowo wybuchowo!

Tak to właśnie u nas możecie spotkać radiostacje jako biznes, nie nie wyróżnia to nas wcale. Jednak wyróżnia nas to, że pod tą specjalną grupę istnieją obiekty customowe takie jak: kamera, mikrofon, green screen... Fakt jest taki, że na serwerze przydałaby się osoba z pasją, która mogłaby poprowadzić prywatną rozgłośnie radiową/telewizję. Oczekujemy od was swoistej kreatywności, zapraszamy do składania podań w dziale przedsiębiorstwa.

Liderzy, a nimi się nazywamy bo frakcjami zarządzamy!

Obecna sytuacja serwerowa zmusiła nas do zmiany osób na stanowiskach liderów. Na początek zaczniemy od lidera a co fakt liderów Los Santos Police Department. Command teamem kierują trzy osoby: Nox, Quere Sportivo i Balet, to połączenie powoduje, że rozgrywka z tą frakcją powinna być przyjemnością. Dalsze informacje znajdziecie oczywiście w dziale frakcji. Kolejna ważna zmiana to osoba na stanowisku lidera Goverment uplasuje się osoba o wysokim doświadczeniu w rządowych frakcjach. Nie chce jednak spalać tego, a jedynie powiem wam, że pojawi się fajny temacik w subforum rządu. 

seNMTfH.png

Pierdoły pierdołami, ale kiedy start!

No tak zbliżamy się do tego momentu kiedy oficjalnie będę mógł wam powiedzieć, a może raczej napisać oficjalną datę startu serwera. Ze względu na liczne sprawy organizacyjno-techniczne ta sprawa się przedłuża, a ja na ten moment mogę napisać wam jedynie, że kolejny news, który ukaże się w czwartek, przedstawi wam dokładną datę startu.

Na zakończenie pożegnam się z wami i do zobaczenia w czwartkowym newsie! 

#52 TajemniczyCzłowiek

TajemniczyCzłowiek
  • Uzytkownik forum
  • 40 postów

Napisano Tydzień temu

§ 1- Założenia ogólne
  • Regulamin został sporządzony przez administracje serwisu Foster RolePlay i jest chroniony prawami autorskimi.

Jakim prawem okłamujecie użytkowników pisząc, że regulamin serwisu został stworzony przez Was?

SS z  Foster-RP - [spoiler] 4uhM4H1.png[/spoiler[

SS z c-gaming(captiva) - [spoiler]sqe7yvO.png[/spoiler].

#53 FosterRolePlay

FosterRolePlay
  • Uzytkownik forum
  • 23 postów

Napisano Tydzień temu

Jakim prawem okłamujecie użytkowników pisząc, że regulamin serwisu został stworzony przez Was?

Ehh, szukasz igły w stogu siana.

#54 TajemniczyCzłowiek

TajemniczyCzłowiek
  • Uzytkownik forum
  • 40 postów

Napisano Tydzień temu

Nie umiesz odpowiedzieć na czyjąś odpowiedź to po co w ogóle się udzielasz? Twój post nie wyjaśnia zaistniałej sytuacji która dotyczy oszukiwania graczy, nie powinniście tego robić.

#55 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 203 postów

Napisano Tydzień temu

Nie wiem czego nie lubię bardziej... 
a ) Niekompetentnej administracji
b ) Ludzi którzy przypieprzają się o każdy najmniejszy szczegół... 

#56 Wild-Fox

Wild-Fox
  • Uzytkownik forum
  • 121 postów

Napisano Tydzień temu

@Wildfox, a co mnie obchodzi gamemode? Nie widziałem go nawet "w akcji".
Mówie o forum, macie panele z captivy, portal i nie mówcie, że nie. 

https://centrum-rp.e...findpost&p=4898

1 primo, nasze panele są autorskie, sam je tworzyłem pod mój gamemode i nie zawierają w sobie nawet skrawka kodu Captivi.

2 primo, portal może przypominać Captivę, fakt, aczkolwiek kod źródłowy aplikacji jest również autorski.

3 primo, wkrótce będziesz miał okazję go widzieć w "akcji". Co Cię obchodzi gamemode? A to, że wcześniej bezskutecznie się o niego (przepraszam) przypierdalałeś. 

Ehh, szukasz igły w stogu siana.

Przemyślana odpowiedź! Brawo Wy! Tym zdaniem sami siebie wkopaliście. Szuka igły w stogu siana. Igłą jest skopiowany regulamin. Pytanie teraz - co jest stogiem siana? ;) 

#57 Knapek

Knapek
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano Tydzień temu

Dzięki za informację, muszę zweryfikować kto to odpowiada a regulamin zmienię.

#58 TajemniczyCzłowiek

TajemniczyCzłowiek
  • Uzytkownik forum
  • 40 postów

Napisano 6 dni temu

Nadal ten sam regulamin.  :huh:

Weźcie się do roboty i zmieńcie ten szablon forum.. Nic w nim nie edytowaliście, nawet kolorystyki. 

#59 Knapek

Knapek
  • Uzytkownik forum
  • 32 postów

Napisano 6 dni temu

Nadal ten sam regulamin.  :huh:
Weźcie się do roboty i zmieńcie ten szablon forum.. Nic w nim nie edytowaliście, nawet kolorystyki.

Regulamin należy do mnie i jest stworzony przeze mnie. Nie zmienimy kolorystykiz a jeśli już to na pewno nie teraz.

#60 TajemniczyCzłowiek

TajemniczyCzłowiek
  • Uzytkownik forum
  • 40 postów

Napisano 6 dni temu

Huh, regulamin jest stworzony przez ciebie? Dziwne, bo captiva (web archiwum) posiada dokładnie ten sam regulamin. Jak to wyjaśnisz? :)

Po raz kolejny okłamujecie graczy.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RP

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników