Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ówczesne projekty

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 670 postów

Napisano 17 kwiecień 2016 - 22:57

Skorzy do dyskusji proszeni są o wylewanie swoistych oczekiwań, których projekty nie spełniają wobec graczy. Jakie są Wasze odczucia odnośnie niespełnionych obietnic, bądź co gorsze - tzw projekty 'chwilówki', które tworzone są JEDYNIE dla pieniędzy, mając graczy daleko gdzieś.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#2 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:21

Co jak co ale każdy projekt jest innowacyjnie do dupy. :) Oczywiście odnośnie rzekomych innowacji, których nigdy nie ma. 

#3 hili

hili
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 09:42

Prawda.

#4 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 02 maj 2016 - 22:49

Innowacje w stylu rozgrywki są potrzebne, by gracze mieli co robić, jednak w kupie sila i wiadomym jest że jak coś odstaje od starego systemu, to jest bunt i powolne wymuszanie wejścia starego systemu. Pamiętajmy, że gracze też się zmienili. A najbardziej zmieniło sie ich podejście do gry i spojrzenie na Role Play - kiedyś zapytałem na jakiejś konfie skype czy ktoś grał w takie prawdziwe Role Play - przy stole z kawą w ręce, całą noc ze znajomymi. Nie wiedzieli o co mi chodzi :)

#5 hili

hili
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 09 maj 2016 - 23:36

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I W ROLE PLAY BĘDZIE MOŻNA GRAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD CZEGOŚ NIEODEGRAJĄ

#6 MrLucas112

MrLucas112
  • Uzytkownik forum
  • 43 postów
  • MiejscowoścWrocław

Napisano 22 lipiec 2016 - 00:57

Temat zostaje przeniesiony do Kosza. Jeżeli uważasz, że Twój temat nie powinien tutaj wylądować - skontaktuj się ze mną, uwzględniając link do tematu oraz krótkie wyjaśnienie.

[u][color=#000000][b]International is coming![/b][/color][/u]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników