Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naiwni gracze - Mario wie jak ich kroić

• Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 13:08

news2.png

Sytuacja zaczęła się pogarszać już na początku. Zaraz po pierwszych atakach i kłótniach wewnątrz ekipy rozpoczęły się swoiste protesty graczy przeciwko stałej ekipie Maria- fakt Comrade, Staliny i Leniny to swoiste chłopaki, które mają olej w głowie i nie znoszą pajacowania. Lecz poziom tej tolerancji wyszedł znacznie powyżej oczekiwania samych graczy. Rozpoczęły się masowe banowania, odrzucanie skarg. Cały serwer podzielił się na trzy grupy. Grupa Administracyjna + znajomi najbliżsi, zwykli gracze oraz ci, którzy na mighty wstępu mieć nie mogli- z prostych powodów.

news2-1.png

Cytat, który zaprezentowałem mówi sam za siebie potwierdzając me słowa wyżej. Mógłbym wykreślić teraz ów czarną listę, a mieściło się na niej ponad 50osób (jak nie więcej), a w nich Caman, Raydex, Soczek (choć jest w ekipie), GoToDark, Sim00n, Burton, Ownede, Aliqe, Daria itd itd. "Z góry przesądzony był los graczy, którzy mięli też kontakty z osobami z listy - i to prawda" - potwierdza Rogatek.

news2-2.png

Z całym szacunkiem, lecz nie kłam Mario. Nie masz zielonego pojęcia kto atakuje, kto stosuje swoje unikalne sztuczki. Jedyne co masz to podejrzenia, które rzucasz na prawo i lewo. Nie jesteś w stu procentach pewien kto był sprawcą tego czy drugiego włamania. Nie wiesz nic o osobach, które miały coś wspólnego z atakiem na Twoją stronę.

Prawdę głosząc- Mario został sam, no jeszcze pozostaje marionetka ABES (A), który na forum wchodzi raz na jakiś czas.

.

news2-3.png

Kolejne lanie wody? Otóż to. Jak wiemy, Rogatek postanowił odejść z ekipy- jego status oczywiście usunięto, aby nie wzbudzać podejrzeń- ci którzy krzyczeli- uciszono. Dlaczego? Dlaczego ktoś zadał sobie taki trud, aby wszystko toczyło się po staremu? Może odpowiedzią jest poniższy zrzut:

news2-5.png

Wyliczanie kto ile zarobił jest absurdalne, lecz kwota 1300zł na dzień 30 marca to wystarczający powód do rozmyślań- dlaczego nie opłacał swoich pracowników. Mowa oczywiście o Rogatku, bo to on przyczynił się do rozruchu strony, dbał o jej przejrzystość, błędy itd. On nie oczekiwał wiele- oczekiwał wynagrodzenia adekwatnego do jego pracy. Co dostał? Nic. Oficjalnie wyleciał z ekipy z dniem odebrania mu ACP przez Mario.

Jest jeszcze kilkanaście zrzutów, których postanowiliśmy już nie publikować ze względu na charakter treści - rozmowy prywatne między Rogatkiem a Mario. Już sam fakt nazwania kupujących premium "naiwniakami z kasą od mamusi" jest wystarczającym powodem, aby zaniechać takiego kroku.

Mario, założyciel Mighty-RP był do tej pory dobrze kojarzoną osobą. Współpracował z wieloma osobami, lecz na przykładzie jego wszystkich twórczych publikacji widzimy to samo- serwer zarabia- mamy z tego korzyść- odcinamy się od reszty i mamy wszystko gdzieś.

Tak też było na Mighty. Rogatek, który opłacił pierwszy miesiąc + instalacje serwera został po prostu- wydymany. "Nie jest w tym nic złego, gdyby nie fakt, że Mario 70% zysku zgarnia dla siebie, 20% przeznacza na maszynę, zaś 5% miało iść do prywatnej kieszeni za prace nad stroną- 5%... Teraz, byłoby dobrze, gdybym odzyskał choć część pieniędzy, które zainwestowałem w to - uważam, że praca nad skryptem php jest tak samo ważna jak nad skryptem gry, bo dzisiaj bez tego się już nie obejdzie a Mario zachował się po prostu chamsko" ~ dodaje na koniec Rogatek.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,
- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

- daj się zauważyć, WYKUP REKLAMĘ w naszym serwisie.

#2 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:29

Raczej nikt nie pamięta, ale jeszcze podczas trwania ostatniej odsłony Centrum-RP wyraziłem swoją opinię w której podkreślałem że Mario skończył się dawno temu. Projekt który tworzy ma na celu tylko i wyłącznie wyłudzanie pieniędzy z nieświadomej widowni.

#3 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 09:57

Najciekawsze jest jednak to, że Mario upiera się nadal że skrypt ma :D skoro go nie ma.. Wali tekstami na prawo i lewo że hipokryci :D nie rozumiem takich ludzi. Najpierw ojebał (w sumie to nieświadomie) Rogatka a teraz go wyjebał, nie dziwne że będzie co raz gorzej. Jak się pali za sobą mosty i chce się więcej i więcej pieniędzy.

Rogatek z dobrej woli udostępnił mi panele, abym mógł sobie je poprzeglądać. Mają dokładnie 4 luki dzięki którym można sobie

• jako użytkownik można nabyć prawa admina jako podgrupa,
  • jako gość można nadać konto premium, statystyki dla graczy itd,
  • jako użytkownik można stworzyć biznes za free,
  • nie trzeba pisać aplikacji aby założyć postać.

Nie jestem chamem, nie będę się bawił w partyzantkę. Przecież inni zrobią to lepiej :D

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM,

#4 Asterek

Asterek
  • Uzytkownik forum
  • 192 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 10:20

Heheszki, na mighty raczej nie popykasz:

- Brak panelu, nie stworzysz postaci.

- Serwer upada.

I tak nie miałem przyjemności tam grać bo i tak padło by to.

#5 bandys

bandys
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:25

Można jeszcze przytoczyć przykład chciwości Mario na podstawie tego, że zdecydował się pracować przy projekcie ls-rp.net podczas fuzji serwerów. Pisał kod, każdy dorzucał coś od siebie jednak oficjalnie należał do niego. Na sam koniec postawił całą ekipę w krytycznej sytuacji gdyż kazał od siebie odkupić skrypt za nie małą kwotę stawiając na szali dalsze losy ów projektu. Ten temat pośród użytkowników serwisu Los Santos Role Play.net był wiele razy poruszany a Mario oczerniany za ten uczynek co jest zachowaniem jak najbardziej stosownym.

Ogólnie Mario to krzywy koleś, ma na sumieniu krzywe akcje i będzie miał ich więcej.

#6 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:08

on jest jakiś niedorozwinięty, nie wiem co się stało ale po tych wszystkich rozmowach dopiero ogarnąłem :_: Możliwe, że za niedługo będzie cisza, a my będziemy cieszyć się sami najlepszymi serwerami :D niedługo ogarniemy serwerki i ogarniemy :) 

i niech popracuję nad serwerami, bo robić to on nie umie nic

#7 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:10

//DEL.

Użytkownik #Riven edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 15:28
Wulgaryzmy Usunięte

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#8 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:58

role play w sampie to gra, która pozwala nam robić coś czego w życiu raczej nie będziemy robili, więc się nie dziw [NIE WYZYWAJ], że nacisk stawiany jest na przestępcze, albo porządkowe

jak chcę być cywilem, "grać" cywila, to wyłączam komputer i jadę samochodem do miasta

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 13:18
Wyzywanie

#9 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 12:59

HrN2dia.png

Darmowa banicja w grze? Takie rzeczy tylko na Mighty-RP... Nie wiem co o tym myśleć... :(

#10 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:25

serio, to jest już powoli śmieszne na temat co ten serwer wyrabiał :D jakieś bany za darmo i wgl, hahah XD to ja bym dostał zapewne Perma :D zostańcie wszyscy :) za niedługo będzie dużo serwerów, to zabawicie się :) 

#11 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:27

//del. 

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#12 Knapek

Knapek
  • Uzytkownik forum
  • 24 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:28

serio, to jest już powoli śmieszne na temat co ten serwer wyrabiał :D jakieś bany za darmo i wgl, hahah XD to ja bym dostał zapewne Perma :D zostańcie wszyscy :) za niedługo będzie dużo serwerów, to zabawicie się :)

Co jak co banicje nie są za darmo ;) Wszystko jest przestrzegane zgodnie z regulaminem.

#13 Winekxd

Winekxd
  • Uzytkownik forum
  • 190 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:29

Gdzie w regulaminie jest wzmianka o banicji za posiadanie opinii? Dlaczego osoby tak usilnie twierdzące że wszystko tutaj to kłamstwo nie potrafią oprzeć tego dowodami? :/

#14 Franklyn

Franklyn
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:47

Gdzie w regulaminie jest wzmianka o banicji za posiadanie opinii? Dlaczego osoby tak usilnie twierdzące że wszystko tutaj to kłamstwo nie potrafią oprzeć tego dowodami? :/

Nie zdziwię się jak zaraz dostaniesz listę bez UB :D

#15 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:50

//del.

#16 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:54

Mario wlasnie do mnie napisał abym pozdrowil Rogatka, ktory rzekomo mieszka gdzies kolo niego :D i jakiegos Kamila :D
Zadziwia mnie moc Maria w przekonywaniu ludzi do swoich racji.

Wivek powinien odejść z projektu, z honorem... a nie ciągnąć ten bajzel dalej i dalej a jednocześnie mając latke "tego od msrio".

#17 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:02

Olać to i będzie po wszystkim :D btw po ssie widać, że dostał bana za darmo :) 

#18 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:16

Według mnie nie wiesz co to RolePlay, kolego. Jak byś grał od 2007 roku to byś wiedział ze gra nie kręci się w około Przestępcze <---> Porządkowe ale także cywile :)

xD dobra przekonałem się już że dyskusja z taką [CENZURA] nie ma sensu, bo według ciebie granie ściguwki z centrum w szpilkach wymieniającej koła której rodzice zdechli x lat temu to szczyt rp xD

ps jmario

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 14:37
SPOKÓJ

#19 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:23

//del. 

Użytkownik #Riven edytował ten post 19 kwiecień 2016 - 14:55
Nie wyzywaj po rodzicach PLIS ! wiem, że emocje ponoszą ale nie aż tak

#20 Admin

Admin
  • Administrator
  • 671 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 14:28

Dajcie sobie siana.. wrócić do sedna tematu proponuje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników