Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naiwni gracze - Mario wie jak ich kroić

• Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#21 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 April 2016 - 14:32

ej, ej Spokój mi tutaj jak chcecie się wyzywać to idzcie na Skype :) 

#22 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 14:37

w dzieciństwie był wyjebany przez ojca niczym ty w prawdziwym życiu,

do nauki -  jutro trzeci dzien  egzaminów.

xD przecież ty sobie sam [CENZURA] przeczysz, dobrze, że już tekstu nie wyśrodkowujesz

topic related; nie wiem o czym tu dyskutować, skoro obnażyliście co tam na tego mario [CENZURA] było, bo o jego głupocie i byciu fałszywym wiedział chyba każdy z ilorazem iq większym niż 20, jedynie co to śmieszy mnie nadal jego ekipa i ludzie pokroju rayana, którzy cały czas trzymają się mocno swojej posadki i uważają, że jest okej walcząc o serwer, mimo że sam mario wywalił na nich jaja już jakiś miesiąc, czy dwa temu xD

#23 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 19 April 2016 - 14:41

To w takim razie czas na poinformowanie reszty ich o tym artykule, aby zobaczyli. Ale niestety Mario nie chce dopuszczać do tego aby ktoś wiecej sie o newsie dowiedział :D juz same teksty typu "nie Wchodźcie w linki bo trojany" :D smiech

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#24 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 19 April 2016 - 14:42

//DEL.

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#25 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 14:46

Cenzura i dodawanie ludzi na czarną listę na mighty jest popularne praktycznie od startu, więc nie wiem czemu się temu ktokolwiek jeszcze dziwi. Nie wiem co się tam teraz na forum [CENZURA], bo od długiego czasu siedzę z banem, na szczęście.

mario nie ma ani paneli, ani skryptu, ani newsa, ani gamemoda - ten [CENZURA] nie ma nic, tylko kasę z [CENZURA] którzy nadal tam siedzą i kupują premium, zamiast bawić się lukami serwera 

że też incydent z eleski nikogo nie nauczył, to ja się dziwię

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 19 April 2016 - 14:57
Ogarnij się, bo chyba nie czytasz ostrzeżeń

#26 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 19 April 2016 - 14:50

//DEL.

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#27 Sharkmen

Sharkmen

Master of Rabbits #2

• Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 19 April 2016 - 14:57

Mario wlasnie do mnie napisał abym pozdrowil Rogatka, ktory rzekomo mieszka gdzies kolo niego  :D i jakiegos Kamila  :D
Zadziwia mnie moc Maria w przekonywaniu ludzi do swoich racji.

Wivek powinien odejść z projektu, z honorem... a nie ciągnąć ten bajzel dalej i dalej a jednocześnie mając latke "tego od msrio".

Mariusz Orzechowski chyba za bardzo się rozpędził. Gościu próbuje grozić Rogatkowi, chociaż jego adres i dane zna kilkaset osób grających w RP. Mario od dłuższego czasu to typowa [CENZURA], łasa na hajs graczy. ;) Nie musicie usuwać postu przez obrazy, każdy wie jaki on jest i wszyscy się ze mną zgodzą. Typek [CENZURA] najwięcej o wszystkich dookoła ale sam nie widzi jak mocno [CENZURA] jest. Robienie w [CENZURA] graczy stało się chyba jego hobby, śmieszne teksty że ma w [CENZURA] czasu na skryptowanie, updaty co tydzien -  warte tyle co moja poranna kupa. W sumie śmieszy mnie sytuacja z Wivkiem, jeden z czerwonych mrp, jednak gdy okazało się że ma za mało czasu Mario zaczyna mu wytykać błędy: 

3IhAZGD.png

Uwaga uwaga, ważna chwila! Wivek podejmował tak bardzo [CENZURA] decyzje, że Mario w momencie bliskim upadku serwera postanawia go przywrócić XD Wivek rzuca prace, już leci [CENZURA] na mrp dla tej niewdzięcznej [CENZURA] zwanej Mario. :D

ps. Mario Ty [CENZURA] 

Od dziś możliwość kupna premium MRP Pod adresem: Mikołaja Pruzi - Lubin. ;)

09M1dUw.png

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 19 April 2016 - 15:06
Mam do niego jakieś 80 km :D może zawitam XD

#28 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 15:06

cezurka nicków

[15:34:05] xxx: a kazdym razem odpowiada
NIE ZNASZ SIE
NIE MYSLISZ RACJONALNIE
NIE JESTES OBEZNANY TO SIE NIE WYPOWIADAJ
[15:26:50] Mario: ja już napisalem
[15:26:53] Mario: jak ktosracjonalnie myśli
[15:27:01] Mario: to nie uwierzy w taki bzdety
[15:27:07] Mario: które nie sa niczym udowodnione
[15:27:12] xxx: Ja sram na to kto komu płacił
[15:27:16] xxx: Zajmij się serwerem w końcu
[15:27:26] xxx: Bo znikasz na długi czas nagle wracasz zrzucisz to na rogatka
[15:27:28] xxx: i znów znikniesz?
[15:27:42] xxx: Aktualizacja miała być chyba z miesiąc temu
[15:27:45] Mario: jak mam się zajac serwerem jak co piec minut jakiś pajac wbija nam w panele i musze szukac dziur
[15:27:49] xxx: a ciągle była przeciągana
[15:28:05] xxx: To już nie mój problem jak to zabezpieczacie
[15:28:10] Mario: wiec lepiej się zajmij organizacja jak nie znasz sytuacji
[15:28:13] xxx: to po co uzywacie starych paneli xD
[15:28:20] xxx: Tylko nie dziw się że codziennie jest mniejsza frekwencja graczy na serwerze
[15:28:22] Mario: tez mogę ci powiedzieć ze to nie mój problem, ze wkurwiaja was animki
[15:28:23] xxx: jak tak zlewacie sprawy
[15:28:27] xxx: bez zadnej informacji dla graczy
[15:28:37] xxx: To jest twój problem, bo uwierz że mls wystartuje
[15:28:42] xxx: to na mrp będzie 30 graczy
[15:28:50] xxx: Co jest równoznaczne z zamknięciem serwera przez Ciebie
[15:28:54] xxx: jeśli się tym wcześniej nie zajmiesz
[15:28:57] xxx: takie moje zdanie
[15:29:08] Mario: mls
[15:29:10] xxx: Rób jak chcesz
[15:29:13] Mario: nie wystartuje
[15:29:17] xxx: Tak samo mówili o mrp
[15:29:18] xxx: a tu prosze
[15:29:21] Mario: bo niby czemu karas przyszedł do nas?
[15:29:26] Mario: który był tam w ekipie?
[15:29:31] Mario: nie myślisz racjonalnie
[15:29:31] xxx: Nie obchodzi mnie to za bardzo
[15:29:34] Karaś or Hanys: To nei tak, Mario
[15:29:56] xxx: to ty nie myslisz racjonalnie
[15:30:01] Karaś or Hanys: ja tma nie pasowałem do podejścia niektórych osób po prostu i dałem sobie spokój z tym, bo nie chciałem się podpisywać pod chujowymi decyzjami innych.
[15:30:04] xxx: Ty nie myślisz racjonalnie uwierz mi że tu jest teraz tylu graczy tylko dlatego bo nie ma innego serwera
[15:30:06] Mario: ja wiem ze mls maja nasze panele z lukami i skrypt z neta
[15:30:26] xxx: A my mamy stary skrypt, który ciągle ma ataki i łatasz dziury mięsiacami zlewajac obietnice
[15:30:30] xxx: Nie wiem kto ma lepiej
[15:30:32] xxx: a kto gorzej
[15:30:37] Mario: skrypt ma ataki?
[15:30:37] xxx: tak jak mówiłem nie mój problem
[15:30:42] xxx: ten skrypt pamieta jeszcze crp xD
[15:30:50] xxx: [15:27] Mario:

<<< jak mam się zajac serwerem jak co piec minut jakiś pajac wbija nam w panele i musze szukac dziur
[15:30:53] xxx: Wybacz, panele
[15:30:58] Mario: bo panele nie ja pisalem
[15:31:00] Mario: tylko rogatek
[15:31:03] Mario: i teraz musze je poprawiac
[15:31:07] Mario: cojest czasochlonne
[15:31:08] xxx: wczesniej mowiles ze filip
[15:31:14] xxx: Ale zdajesz sobie sprawe
[15:31:15] Mario: a taki ktoś jak ty ma gowno o tym pojecie i dużo gada
[15:31:18] xxx: że żeby zniwelowac problem
[15:31:20] xxx: z nawet
[15:31:25] xxx: jebanymi animkami
[15:31:26] xxx: to jest
[15:31:27] xxx: jedna linijka
[15:31:30] xxx: usunięcia freeze
[15:31:31] xxx: prawda?
[15:31:47] Mario: zdaje sobie sprawę, alepo raz kolejny nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj
[15:31:50] xxx: nom wystarczy ten freeze wyjebac
[15:31:52] xxx: nawiązuje do nich bo zrobiłęś to pierwszy
[15:31:53] Mario: jakby to było takie proste to by bylo
[15:31:54] Mario: a nie jest
[15:32:05] xxx: no proste, wyjeb freeze podczas animki i bedzie git
[15:32:05] xxx: Rob jak chcesz
[15:32:06] Mario: wiec pomysl
[15:32:33] Mario: wyjebie freeze ale w zamian za to będziecie mieli 50 innych bugow uprykrzajacych gre,bo skrypt nie został dokładnie sprawdzony
[15:32:37] xxx: Miło by było jakbyś poinformował graczy w statusie
[15:32:40] Mario: po rekonstrukcji
[15:32:44] xxx: O tym że zajmujesz się
[15:32:46] xxx: a no
[15:32:48] xxx: znów panelami
[15:32:51] xxx: i aktualizacja bedzie
[15:32:51] Mario: napisalem
[15:32:52] xxx: tworząc serwer trzeba byc gotowym na wszystko
[15:32:52] xxx: za miesiac
[15:32:53] xxx: moze dwa
[15:32:54] xxx: to okej
[15:32:57] xxx: Ide robic intek dalej
[15:33:05] Mario: jak się latwo mowi
[15:33:15] Karaś or Hanys: Zawsze tak było ;)
[15:33:17] Mario: tylko to nie nasza wina ze co drugi ma ochote cos zepsuc
[15:33:17] .ziomek xxx: i co to bedzie
[15:33:20] .ziomek xxx: co to bedzie
[15:34:03] Mario: jeden z atakami, drugi focha się na swiat, bo nie może zarobić hajsu i wrzuca ziurawe panele by zepsuc robote wszystkich
[15:34:18] Mario: ale jak centrum-rp wie lepiej
[15:34:20] xxx: W sumie mógłbym jeszcze nawiązać do tego jak to rogatek się wypiął od serwera i do tego czy mu płaciłeś ale nie będe zaglądał wam w kieszen
[15:34:22] Mario: to możecie czytac tam

#29 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 April 2016 - 15:11

co za [CENZURA]

#30 Sharkmen

Sharkmen

Master of Rabbits #2

• Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 19 April 2016 - 15:11

[15:27:45] Mario: jak mam się zajac serwerem jak co piec minut jakiś pajac wbija nam w panele i musze szukac dziur[15:27:49] xxx: a ciągle była przeciągana

Przekaże koledze, to chyba kolejna prośba o usunięcie kont adminów :) :) 

#31 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów

Napisano 19 April 2016 - 15:32

Rozmawiałem z Mario, twierdzi ze wszystko ma i ze dowód na to pojawi się w weekend.

#32 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 15:37

w weekend to mighty zostanie zamknięte, a reszta przebywających tam graczy wyruchana w dupsko

#33 Rogatek

Rogatek
  • Zasłużony
  • 4 postów

Napisano 19 April 2016 - 15:54

Jestem ciekaw, jak długo ludzie dadzą się jeszcze dymać :P Próbowałem to uświadomić na MRP ale dostałem szybkiego bana od rayana :)

#34 Franklyn

Franklyn
  • Uzytkownik forum
  • 6 postów

Napisano 19 April 2016 - 16:01

Jestem ciekaw, jak długo ludzie dadzą się jeszcze dymać :P Próbowałem to uświadomić na MRP ale dostałem szybkiego bana od rayana :)

Większość osób grających u mario, przejdzie na m-ls, póki co nie ma gdzie grać.

Jeśli m-rp nie upadnie w ciągu kilku tygodni,po starcie m-ls to będzie dobrze.

PS. Dopiero po opublikowaniu tego artykułu mario wyłączył Panele, więc już widzę jak je robił :)

#35 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 19 April 2016 - 16:30

O ile wiem, Panele rogatka są stabilne, Rogatek musiał pracować na panelach Filipa, które są dziurawe jak ser.

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#36 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 16:32

...które Mario podpierdolił i korzystał z badziewia żeby na kilka miesięcy zbić kasę

#37 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 19 April 2016 - 16:45

Przecież Mario nawet nie zaplacił mu za robocizne, choć miał mieć przyznane śmieszne 5% z 1300zł które zgarnął Mario XD czyli ~ 65zł za 4 miesiące pracy :D a co dostał? Bana.

Pomóżcie powielić tego newsa dla innych- niech się więcej osób dowie. A tak przy okazji strona ir5.pl to jedynie formularz a nie jak twierdzi Mario i jego ekipa 'keylogery'.. :D jak można za darmo grać (dostać kase, premium, auto itd) to dlaczego nie skorzystać. 

Rogatek oświadczył, że będzie oferował darmowe usługi na MRP aż do momentu wyłączenia jego Paneli bądź oddania mu jego należności, bo jak widać nadal luki są.

#38 Paweł

Paweł
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 19 April 2016 - 16:53

Rogatek oświadczył, że będzie oferował darmowe usługi na MRP aż do momentu wyłączenia jego Paneli bądź oddania mu jego należności, bo jak widać nadal luki są.

Chuja tam. Jak kiedys napisalem by dal mi zajebiste premium na rok, to kazal mi samemu sobie dac. Pozdrow go od wujka Pawla :D

#39 Bruniasty

Bruniasty
  • Uzytkownik forum
  • 10 postów

Napisano 19 April 2016 - 16:57

Najciekawsze jest jednak to, że Mario upiera się nadal że skrypt ma :D skoro go nie ma.. Wali tekstami na prawo i lewo że hipokryci :D nie rozumiem takich ludzi. Najpierw ojebał (w sumie to nieświadomie) Rogatka a teraz go wyjebał, nie dziwne że będzie co raz gorzej. Jak się pali za sobą mosty i chce się więcej i więcej pieniędzy.

Rogatek z dobrej woli udostępnił mi panele, abym mógł sobie je poprzeglądać. Mają dokładnie 4 luki dzięki którym można sobie

• jako użytkownik można nabyć prawa admina jako podgrupa,
  • jako gość można nadać konto premium, statystyki dla graczy itd,
  • jako użytkownik można stworzyć biznes za free,
  • nie trzeba pisać aplikacji aby założyć postać.

Nie jestem chamem, nie będę się bawił w partyzantkę. Przecież inni zrobią to lepiej :D

O jaki skrypt chodzi?

#40 RICOSWAY

RICOSWAY
  • Uzytkownik forum
  • 1 postów

Napisano 19 April 2016 - 17:17

Mario, założyciel Mighty-RP był do tej pory dobrze kojarzoną osobą. Współpracował z wieloma osobami, lecz na przykładzie jego wszystkich twórczych publikacji widzimy to samo- serwer zarabia- mamy z tego korzyść- odcinamy się od reszty i mamy wszystko gdzieś.

Jedynie u osób które nie przejechały się na jego osobie, nigdy nie zrozumiem osób które dalej z nim współpracują. Owoce jego super pracy można było zauważyć w późniejszym etapie c-rp v1. C-Games to była zasługa świetnej dyspozycji nika, darii i paru innych osób ale oczywiście mariusz dalej wierzy, że to jego świetny skrypt zrobił robotę. Super, że mój pościk został zauważony.  :rolleyes: 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników