Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naiwni gracze - Mario wie jak ich kroić

• Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#41 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 18:48

74e8c14.jpg

#42 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 April 2016 - 18:59

hahaahahha XD

#43 HYPE

HYPE
  • Uzytkownik forum
  • 18 postów

Napisano 19 April 2016 - 19:13

mario olewa mighty bo robi rp na sampa na smartfony ogólnie, to już miało wejść na c-rp i c-games, ale nie miał czasu skończyć, to teraz robi tą innowację,  gadałem z nim ;)

#44 SolarisXPompa

SolarisXPompa
  • Uzytkownik forum
  • 77 postów

Napisano 19 April 2016 - 22:59

i tak mu padnie, bo nie da rady :D

#45 caboty

caboty
  • Uzytkownik forum
  • 29 postów

Napisano 20 April 2016 - 10:18

Nie żebyśmy jakoś reagowali na konkurencję, bo stworzyliśmy projekt dla graczy i poniekąd dla siebie (wszystko zrodziło się z faktu, że nigdzie nie mogliśmy sobie zagrzać miejsca). Ktoś podesłał mi takiego oto kwiatka:

[15:30:04] xxx: Ty nie myślisz racjonalnie uwierz mi że tu jest teraz tylu graczy tylko dlatego bo nie ma innego serwera
[15:30:06] Mario: ja wiem ze mls maja nasze panele z lukami i skrypt z neta
[15:30:26] xxx: A my mamy stary skrypt, który ciągle ma ataki i łatasz dziury mięsiacami zlewajac obietnice
[15:30:30] xxx: Nie wiem kto ma lepiej
[15:30:32] xxx: a kto gorzej
[15:30:37] Mario: skrypt ma ataki?
[15:30:37] xxx: tak jak mówiłem nie mój problem
[15:30:42] xxx: ten skrypt pamieta jeszcze crp xD

Mario jeśli to czytasz, to zapraszam do oglądnięcia waszych paneli, plus mogę dorzucić ssy z panelu admina na całkiem innym silniku. A skrypt mamy autorski - testy 29.04. Wpadnij proszę :) Rozumiem jakiegoś raka, który napisał że mamy ipb nulleda i groził jakimś atakiem na te bazy - ale Mario powinien na początku pomyśleć a potem oceniać. Bo bez urazy ale on nie ma pojęcia jaki mamy skrypt, a gdyby panele były ich, to dawno zostałyby zhackowane ;)

Mam taką zasadę, że jak czegoś nie jestem pewien, to się nie wypowiadam ;)

Kwestia tego, że bierze kase dla siebie - zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli to prawda, to
straszne marnotrawstwo potencjału.

#46 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 20 April 2016 - 18:59

Okej, nie jestem może jakimś obrońca Mighty-RP lecz dziwi mnie jedno - rozdzajecie niby przedmioty, premium, pieniądze przez dziurę w panelach a do tej pory nie dostałem nic, nikogo przy kasie nie widzę - pomijam osoby które grają od luja czasu i zarobiły przez ten czas. Nie mam nic do projektu M-LS ale prawda jest taka ze nawet w newsie spinają się wszyscy do chłopaka bo 2002 rocznik, zamiast pomagać przy niektórych rzeczach to najlepiej nawalać hejtami, wyzwiskami i innymi duperelami :)

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#47 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 21 April 2016 - 08:30

A co ma MRP do MLS

A co do kasy i itemkow to kto miał dostać ten dostał. Weryfikacja jest przez sms. Jedna na piec osob cos otrzymuje. sprawa wyglada tak, ze gdybyś wiedział kto co dostał to Administracja by odebrała dobra tej osobie + ban. A tak to nikt nie wie kto co ma. Zostało juz wydane 1mln $, dwa pojazdy i jedna nieruchomość. Mario nie mmają żliwości sprawdzenia tego :D

i bedzie tak do momentu az znikną wszystkie panele Rogatka. A jesli mario sprobuje je wystawić na sprzedaż to bedzie musial borykać sie jeszcze z innymi rzeczami.

Rogatka Panele mają specjalistyczne drzwi, ktore umożliwiają wykonanie kazdej operacji na bazie danych, w tym waszych kont ingame. To zabezpieczenie w razie oszustwa- a tego sie spodziewal Rogatek. Najważniejsze, ze nie usuwa wam strony, nie podmienia plików- Rogatek jest fair wobec graczy, bo tylko oni docenili jego prace. Thats all . Inni nie mają sumienia (wiadomo o kogo chodzi) :) a to juz dziala w obie strony

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#48 Twinzy

Twinzy
  • Uzytkownik forum
  • 11 postów
  • MiejscowoścŁódź, Bałuty.

Napisano 21 April 2016 - 09:26

Okey, ja widzę to tak - numer telefonu potrzebny jedynie do tego żeby naciągnąć ludzi na koszta np. Co tydzień 10 zł, 20 osób = 200 zł mnożymy przez 4 = 800 zł..

<p style="text-align:right;">Dołączona grafika<br><span style="font-family:'lucida sans unicode', 'lucida grande', sans-serif;"><span style="font-size:12px;">How could we not talk about family, when family's all that we got?<br>Everything I went through you, were standing there by my side.</span></span>

#49 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 21 April 2016 - 09:49

Jakos nikt do tej pory nie interweniował w tej sprawie. Po drugue, sam Mario jest w posiadaniu ponad 300 numerów telefonów wiec w czym problem?

A jeśli chciałbyś zarabiać w ten sposób musiałbyś akceptowac taki wybor sms'em.

Skad takie teorie spiskowe? :/

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#50 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 21 April 2016 - 12:16

Czy ja wiem. Nie kojarzył mi się nigdy dobrze. Zawsze to on był jedynym Mariuszem na świecie, a ja nie mogłem być sobą u niego na forum - nawet jako DaGaXeR. Od razu zostałem zbanowany. Tak, za to, że również jestem Mario - żałosne. :) Wałki i tylko wałki. Od początku "tej edycji" wiedziałem, że z każdym krokiem będzie gorzej. Poprzednia (bodajże z zeszłego roku) jeszcze jakoś się trzymała.

A co ma MRP do MLS

A co do kasy i itemkow to kto miał dostać ten dostał. Weryfikacja jest przez sms. Jedna na piec osob cos otrzymuje. sprawa wyglada tak, ze gdybyś wiedział kto co dostał to Administracja by odebrała dobra tej osobie + ban. A tak to nikt nie wie kto co ma. Zostało juz wydane 1mln $, dwa pojazdy i jedna nieruchomość. Mario nie mmają żliwości sprawdzenia tego  :D

i bedzie tak do momentu az znikną wszystkie panele Rogatka. A jesli mario sprobuje je wystawić na sprzedaż to bedzie musial borykać sie jeszcze z innymi rzeczami.

Rogatka Panele mają specjalistyczne drzwi, ktore umożliwiają wykonanie kazdej operacji na bazie danych, w tym waszych kont ingame. To zabezpieczenie w razie oszustwa- a tego sie spodziewal Rogatek. Najważniejsze, ze nie usuwa wam strony, nie podmienia plików- Rogatek jest fair wobec graczy, bo tylko oni docenili jego prace. Thats all . Inni nie mają sumienia (wiadomo o kogo chodzi)  :) a to juz dziala w obie strony

Nie wiem dokładnie jak przyczynial się Rogatek do swojej pracy, ale czytając komentarze wygląda, że dość profesjonalnie. Najmniejszym mankamentem byłoby wprowadzenie braku sprawdzania tekstu, w którym możnaby wykorzystać SQL Injection. Szary, świeży programista nawet by tego nie zauważył - "kod jak kod".  :)

#Proszę o połączenie postów.  :)

Użytkownik SolarisXPompa edytował ten post 21 April 2016 - 12:28
Połączone

#51 Rogatek

Rogatek
  • Zasłużony
  • 4 postów

Napisano 21 April 2016 - 17:38

Najmniejszym mankamentem byłoby wprowadzenie braku sprawdzania tekstu, w którym możnaby wykorzystać SQL Injection. 

Jest parę takich miejsc

#52 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 23 April 2016 - 01:32

Teraz to nie ma co grać na tych nowych serwerach. Każdy dobrze się zapowiada, a potem wychodzi brak zorganizowania w ekipie, przekręty. Te projekty z Mario, Raydexem i Camanem nigdy nie wypaliły także wiecie...

#53 vlwot

vlwot
  • Uzytkownik forum
  • 2 postów

Napisano 29 April 2016 - 16:01

Mario i gotodark warci siebie.

#54 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 04 May 2016 - 22:49

Nikt nie wierzył :) proszę bardzo. Hajs się zgodził- serwer został wyłączony.

Każdy z graczy dołożył swoje pięć groszy

dokładnie :D

#55 Patrixon

Patrixon
  • Junior Administrator
  • 4 postów

Napisano 05 May 2016 - 17:42

A jak Ci mówiłem Rogatek, że wchodzisz do jednej rzeki z debilami i jeszcze większym od nich osłem Marianem, to bawiłeś się w rycerza i zażarcie ich broniłeś. Teraz sam przekonałeś się, że nie było warto z nim/nimi współpracować. Pozdrawiam, ex-administrator centrum roleplay.

#56 CP5

CP5
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów

Napisano 06 May 2016 - 20:18

Ale edytowanie zdjęć prywatnych osoby tworzącej serwer jest tak żałosne, że w sumie.. brak słów, bo trzeba byłoby użyć wulgaryzmów. Parodia, oddzielcie grę od życia prywatnego. Jedyne prawo do poważnego wkurwienia ma Rogatek, a nie Wy. On włożył w to kupę czasu, a doszło między nimi do konfliktu. Dostaliście banicje? No nieźle, napiszcie o tym na 10 forach, jaki to założyciel serwera nie jest zły, a potem wróćcie do kółka wzajemnej adoracji innych zbanowanych, a najlepiej załóżcie stowarzyszenie i zarejestrujcie je.

#57 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 07 May 2016 - 00:17

Mariusz Orzechowski chyba za bardzo się rozpędził. Gościu próbuje grozić Rogatkowi, chociaż jego adres i dane zna kilkaset osób grających w RP. Mario od dłuższego czasu to typowa [CENZURA], łasa na hajs graczy. ;) Nie musicie usuwać postu przez obrazy, każdy wie jaki on jest i wszyscy się ze mną zgodzą. Typek [CENZURA] najwięcej o wszystkich dookoła ale sam nie widzi jak mocno [CENZURA] jest. Robienie w [CENZURA] graczy stało się chyba jego hobby, śmieszne teksty że ma w [CENZURA] czasu na skryptowanie, updaty co tydzien -  warte tyle co moja poranna kupa. W sumie śmieszy mnie sytuacja z Wivkiem, jeden z czerwonych mrp, jednak gdy okazało się że ma za mało czasu Mario zaczyna mu wytykać błędy: 

3IhAZGD.png

Uwaga uwaga, ważna chwila! Wivek podejmował tak bardzo [CENZURA] decyzje, że Mario w momencie bliskim upadku serwera postanawia go przywrócić XD Wivek rzuca prace, już leci [CENZURA] na mrp dla tej niewdzięcznej [CENZURA] zwanej Mario. :D

ps. Mario Ty [CENZURA] 

Od dziś możliwość kupna premium MRP Pod adresem: Mikołaja Pruzi - Lubin. ;)

09M1dUw.png

Na bank, że mieszka tam gdzie ja XD Myślałem, że wszyscy sobie beke ze mnie robią, że on też mieszka w Lubinie. Dziwne to jest. :o

#58 Guest_Murzyn_*

Guest_Murzyn_*
  • Guests

Napisano 07 May 2016 - 22:04

Do Lubina mam ok 100km, kto wpada do Mariana na kawe?

#59 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 08 May 2016 - 21:55

Na bank, że mieszka tam gdzie ja XD Myślałem, że wszyscy sobie beke ze mnie robią, że on też mieszka w Lubinie. Dziwne to jest. :o

Lol typek z pawno.pl mieszka w lubinie, teraz jeszcze ty w Lubinie mieszkasz. Ja mam jakieś 30km do Lubina, czasami jeżdże tam na zakupy lub do kina, a kiedyś jeździłem na mecze zagłębia :D

#60 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 09 May 2016 - 06:09

Lol typek z pawno.pl mieszka w lubinie, teraz jeszcze ty w Lubinie mieszkasz. Ja mam jakieś 30km do Lubina, czasami jeżdże tam na zakupy lub do kina, a kiedyś jeździłem na mecze zagłębia :D

Po avku nie poznajesz? Przecie to ja jestem DaGaXeR z pawno.pl - po prostu tam nick Mario mi ktoś zajął. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników