Skocz do zawartości

Zdjęcie

Naiwni gracze - Mario wie jak ich kroić

• Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Soplica

Soplica
  • Uzytkownik forum
  • 37 postów

Napisano 09 May 2016 - 13:22

Po avku nie poznajesz? Przecie to ja jestem DaGaXeR z pawno.pl - po prostu tam nick Mario mi ktoś zajął. ;)

Kurde zajebany w akcji coś ostatnio jestem ;p

#62 Frank

Frank
  • Uzytkownik forum
  • 57 postów

Napisano 15 May 2016 - 15:11

Czepiacie się Mario na tym że robił pieniądze, ale jakoś nie wylewacie swoich żali na to że Eleska robiła to przez cały czas ponadto dziwnym trafem zakończyli swoją działalność na parę dni przed opłatą maszyny. Wtedy nikt nie zamknął Balonshopa, a kasa leciała nawet kiedy jednoznacznie stwierdzili że trzeba to zamknąć.

Smuty są wylewane bo Rogatek zajmował się Centrum RP. Sam dał się wydymać.

#63 Admin

Admin
  • Administrator
  • 701 postów

Napisano 15 May 2016 - 21:38

Czepiacie się Mario na tym że robił pieniądze, ale jakoś nie wylewacie swoich żali na to że Eleska robiła to przez cały czas ponadto dziwnym trafem zakończyli swoją działalność na parę dni przed opłatą maszyny. Wtedy nikt nie zamknął Balonshopa, a kasa leciała nawet kiedy jednoznacznie stwierdzili że trzeba to zamknąć.

Smuty są wylewane bo Rogatek zajmował się Centrum RP. Sam dał się wydymać.

Eleska istniała długo- nie była stworzona 'na sezon'.

- nazw wyświetlanych/loginów nie zmieniamy na życzenie klienta,

- nazwę wyświetlaną mogą zmienić jedynie rangi: REDAKTOR, MODERATOR, MANAGER, PREMIUM.

#64 Mecca33

Mecca33
  • Uzytkownik forum
  • 3 postów
  • MiejscowoścBydgoszcz

Napisano 17 May 2016 - 13:35

A ja zawsze myślałem, że Mario jako Mario z eleski to gość który ma poukładane w głowie. 

#65 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 22 May 2016 - 13:48

A ja zawsze myślałem, że Mario jako Mario z eleski to gość który ma poukładane w głowie. 

Bo taki był - dziś każdy liczy tylko na zarobek, nie obchodzi go los innych ludzi, a w tym przypadku ponad setki graczy, którzy poświęcili swój cenny czas na prowadzenie swoich charakterów.

#66 Mario

Mario
  • Uzytkownik forum
  • 83 postów

Napisano 22 May 2016 - 19:50

Bo taki był - dziś każdy liczy tylko na zarobek, nie obchodzi go los innych ludzi, a w tym przypadku ponad setki graczy, którzy poświęcili swój cenny czas na prowadzenie swoich charakterów.

Nie każdy liczy na zarobek. Ja kreuje się swoimi ideami jak i radami innych (graczy), i z zarobku liczę by nie ciągnąć z własnej kieszeni na maszynę. :D Dlatego staram się dopasować premium by nie ograniczało, a nagradzało. :)

#67 Kuczi

Kuczi
  • Uzytkownik forum
  • 150 postów
  • MiejscowoścDobrów

Napisano 23 May 2016 - 09:32

Nie każdy liczy na zarobek. Ja kreuje się swoimi ideami jak i radami innych (graczy), i z zarobku liczę by nie ciągnąć z własnej kieszeni na maszynę. :D Dlatego staram się dopasować premium by nie ograniczało, a nagradzało. :)

Nie każdy, ale jak widzą pieniążki to im się oczka świecą. Może faktycznie nie KAŻDY ciągnie ile może, ale są takie osobniki. Ludzie są łatwowierni, dlatego łatwo ich namówić do swojej racji. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników